Skip to content

Movie Maker AutoMovie usnadňuje úpravy videa

9 de Září de 2021
video editing movie clapper laptop and pencil notepad on the wood table top view shot dark effect 924728814 5b9ffa684cedfd0025910315

AKTUALIZACE: Windows Movie Maker, nyní ukončený, byl bezplatný software pro úpravu videa. Níže uvedené informace jsme nechali pro účely archivace. Zkuste místo toho jednu z těchto tří skvělých, bezplatných alternativ.

Funkce AutoMovie v programu Windows Movie Maker umožňuje vašemu počítači pracovat s úpravami videoklipů a zvukových klipů a vytvořit hotový film s velmi malou prací. Začněte otevřením projektu Movie Maker a importováním videoklipů. Na panelu „Upravit film“ vyberte „Vytvořit automatický film“.

Vyberte Vlastnosti úprav pro svůj AutoMovie

V okně, které se otevře, můžete vybrat styl úprav, který chcete pro své záběry použít. Styl, který zvolíte, bude určen videozáznamy, které používáte, a tím, jak má váš finální film vypadat. Po výběru stylu klikněte na „Zadejte název filmu“.

Pojmenujte svůj AutoMovie

Nyní si můžete vybrat název filmu. To se zobrazí na obrazovce před zahájením přehrávání videa. Pokud chcete hudbu na pozadí videa, klikněte na „Vybrat hudbu nebo hudbu na pozadí“. Pokud hudbu přidat nechcete, přejděte ke kroku 6.

Vyberte pro svůj AutoMovie hudbu na pozadí

Nyní můžete procházet hudbu, kterou chcete ve svém videu použít. S největší pravděpodobností by měly být soubory uloženy ve vaší složce „Moje hudba“.

Upravte úrovně zvuku pro svůj AutoMovie

Po výběru hudby se musíte rozhodnout, jak hlasitě ji chcete hrát. Pomocí posuvníku úrovní zvuku upravte rovnováhu mezi zvukem z videa a zvukem z hudby na pozadí. Pokud chcete slyšet pouze hudbu na pozadí, posuňte lištu zcela doprava. Pokud chcete, aby hudba pod nahranými zvukovými stopami přehrávala tiše, posuňte lištu nejvíce doleva. Po úpravě úrovní zvuku klikněte na „Hotovo, upravit film“.

Nechte Movie Maker, aby vytvořil váš automatický film

Nyní Movie Maker analyzuje vaše záběry a sestaví váš film. V závislosti na tom, kolik záběrů používáte, to může chvíli trvat. Po dokončení analýzy a úprav se hotový film zobrazí ve scénáři programu Movie Maker.

Přidejte do svého AutoMovie dokončovací úpravy

Na rozdíl od Magic Movie iMovie, který vytváří film pomocí všech vašich záběrů, Movie Maker AutoMovie vybírá a používá pouze určité klipy. Když se tedy díváte na hotový film, můžete zjistit, že některé vaše oblíbené scény nejsou zahrnuty. Pokud chcete na hotovém AutoMovie cokoli změnit, je snadné jít dovnitř a přidat vynechané scény nebo upravit klipy a přechody.

Sdílejte svůj automatický film

Až bude váš film hotový, budete jej chtít sdílet s rodinou a přáteli. Panel „Dokončit film“ vám pomůže snadno exportovat finální film na DVD, do fotoaparátu nebo počítače nebo na web.