Skip to content

Nakreslete něco je aplikace Pictionary, kterou ve svém telefonu potřebujete

7 de Září de 2021
GettyImages 530324177 6f895dfbe61f48bb9b8ce28a9fa129a7

Draw Something je neuvěřitelně zábavná aplikace typu pictionary, která se stala virální a v roce 2012 vzala svět mobilních her útokem. O několik let později je tato aplikace stále jednou z nejlepších aplikací na Google Play a Apple App Store. Informace v tomto článku platí pro zařízení Draw Something, Draw Something Pro a Draw Something Classic pro zařízení iOS, Android a Amazon Fire.

Jak kreslení něčeho funguje?

Draw Something je aplikace pro kreslení založená na Pictionary. Aplikace vás spojí s přáteli nebo náhodnými hráči, poté se střídáte ve sdílení svých kreseb a hádáte, co si navzájem nakreslili. Až budete na řadě s kreslením, dostanete slovo a paletu barev, které můžete na obrazovku svého zařízení kreslit prstem nebo stylusem. Když skončíte, druhý hráč uhodne, co jste nakreslili. Pokud uhodnou správně, získají mince.

Co máte kreslit?

Když dostanete slovo, můžete nakreslit cokoli, co vás napadne, což nejlépe vystihuje vizuální význam tohoto slova. To může zahrnovat kreslení jednoho objektu nebo několika. Můžete použít pouze jednu barvu, nebo jich můžete použít tolik, kolik chcete.

Nakreslete něco herního návodu

Draw Something je velmi snadné hrát. Funguje to takto:

  1. Stáhněte si aplikaci Draw Something pro iOS nebo Android a zaregistrujte si bezplatný účet připojením k Facebooku nebo pomocí svého e -mailu. Chcete -li se spojit s přáteli a udržovat skóre při hraní, musíte si vytvořit uživatelský účet.

  2. Klepněte na Spusťte hru, pak vyberte Rychlý zápas chcete být spárováni s náhodným hráčem, nebo se rozhodnout pozvat přátele ke hraní prostřednictvím e -mailu nebo Facebooku.

  3. Dostanete pár slov hodnocených jako snadné, střední a těžké. Čím těžší je slovo nakreslit, tím více mincí druhý hráč vydělá za správné uhodnutí.

    Jak hrát Draw Something pro Android

Druhý uživatel obdrží oznámení, až dokončíte kresbu. Poté musí slovo uhodnout, nebo se mohou rozhodnout přeskočit, což vymaže veškerý postup ve hře a začne zápas znovu. Poté musíte počkat, až druhý uživatel odešle svůj výkres. Jakmile přijde čas uhodnout slovo, které si vybrali, obdržíte oznámení. Když začnete, dostanete několik bomb, které můžete použít k vyloučení určitých písmen. Čím více mincí nasbíráte, tím více barevných palet a bomb můžete zakoupit v obchodě s aplikacemi. Existují také každodenní výzvy, o které se můžete pokusit získat odznaky a zapůsobit na své přátele.

Různé verze něčeho nakreslit

Ve skutečnosti existuje několik verzí aplikace Draw Something:

  • Nakreslete něco klasického: Toto je hlavní aplikace, která před lety explodovala na mobilní herní scénu. Je to ten, se kterým budete chtít začít, pokud jste hru ještě nezkusili.
  • Něco nakreslit: Pokud si nakonec zamilujete bezplatnou verzi, možná budete chtít zvážit upgrade, abyste získali lepší škálu kreslených slov a další funkce.
  • Nakreslete něco pro: Toto je aplikace, která byla navržena pro ty, kteří nesnesou reklamy. Získáte nejen hraní bez reklam, ale také spoustu dalších slov, ze kterých si můžete pro své kresby vybrat.

Draw Something se nejlépe hraje na mobilních zařízeních s velkými obrazovkami, jako je Apple iPad.