Skip to content

Naplánujte si týmové projekty pomocí těchto interaktivních Ganttových diagramů

10 de Srpen de 2021
gantt 5c00ad0bc9e77c00014d0873

Mnoho poskytovatelů softwaru modernizovalo klasický Ganttův diagram, aby monitoroval plán projektu týmu prostřednictvím interaktivních webových aplikací. Na přelomu 20. století, Henry Lawrence Gantt, inženýr a poradce pro řízení obchodu, propagoval efektivitu podnikání prostřednictvím slavného Ganttova diagramu. Od té doby byly Ganttovy grafy, které poskytují vizuální pohled na úkoly naplánované v průběhu času, výrazně vylepšeny. Nabízejí viditelnost týmových úkolů, dynamické propojení s podrobnými seznamy úkolů, komunikační toky a toky aktivit a přílohy dokumentů. Plánování projektu je nedílnou součástí správy projektů a vždy vyžaduje spolupráci týmu. Online nástroje pro spolupráci na projektech umožňují týmům zadávat úkoly a poskytovat aktualizace v reálném čase, ať pracujete kdekoli. Každý z těchto populárních nástrojů pro správu projektů a spolupráci vám poskytuje dostatek flexibility pro přidání funkce Ganttova diagramu do pracovních procesů vašeho týmu.

TeamGantt

Co se nám líbí

 • Jednoduché, přizpůsobitelné rozložení.
 • Je vždy synchronizovaný a aktuální.

Co se nám nelíbí

 • Hojnost funkcí je zpočátku zdrcující.
 • Jedno z cennějších řešení.

TeamGantt je exkluzivní online Ganttův diagram pro správu celého plánu projektu. Interaktivní pracovní prostor Ganttova diagramu je místo, kde zadáváte úkoly. Jelikož jsou úkoly spravovány podle Ganttova diagramu, můžete přidávat týmové úkoly. Zobrazení úkolů lze filtrovat a zobrazit probíhající práce a termíny splatnosti. Projektový tým může Ganttův diagram upravovat a sdílet s ostatními a také přidávat poznámky, připojené k úkolům nebo rozeslané e -mailem. Dokumenty a obrázky lze připojit k úkolům a stáhnout a zobrazit. Tento nástroj poskytuje snadný způsob, jak v reálném čase zjistit, kde jste, s hodinami, termíny projektů a zdroji.

Projektový manažer

Projektový manažer

Co se nám líbí

 • Výjimečná zákaznická podpora.
 • Ideální pro projekty s velmi velkými týmy.

Co se nám nelíbí

 • Chybí modul hlášení.
 • Občasné chyby a zpoždění.

ProjectManager nabízí možnost Ganttova diagramu, kterou lze snadno přizpůsobit. Začněte přidáním úkolů a termínů a poté přiřaďte členy týmu k úkolům. Tým má přístup k Ganttovu grafu online pro aktualizace v reálném čase. Ganttův diagram si můžete libovolně přizpůsobit a členové vašeho týmu mohou připojovat soubory a přidávat komentáře nebo poznámky online. ProjectManager také nabízí pokročilé funkce pro použití s ​​Ganttovým diagramem, pokud je potřebujete pro složité projekty.

Atlassian JIRA

Atlassian Jira

Co se nám líbí

 • K rozšíření funkcí je k dispozici velký výběr pluginů.
 • Umožňuje vysoký stupeň přizpůsobení.

Co se nám nelíbí

 • Dodává se se strmou křivkou učení.
 • Některé funkce působí přehnaně.

Projektové týmy využívající k vývoji softwaru Atlassian JIRA mohou využít plugin Ganttova diagramu. Softwarové problémy a závislosti lze zobrazit na panelu na kartě projektu nebo je lze použít prostřednictvím Gantt-Gadgets pro řídicí panel. Můžete spravovat viditelnost kritických cest a každou verzi jednoho nebo více projektů. Mezi další funkce patří automatické přeplánování úkolů, dílčích úkolů a závislostí a také vylepšené propojení závislostí na více projektech ve správě testů a vydání. K dispozici je exportní funkce pro doručování aktualizací projektu pro prezentace managementu.

Binfire

Binfire

Co se nám líbí

 • Cenově dostupný plán umožňuje neomezený počet uživatelů.
 • Velmi snadné použití.

Co se nám nelíbí

 • Chybí mobilní aplikace.
 • Omezené integrace a doplňky.

Online nástroj pro spolupráci na projektu Binfire obsahuje standardní interaktivní Ganttův diagram a struktury rozdělení práce na šest úrovní. Změny v zobrazení projektu můžete použít k přechodu na úrovně úkolů, které se automaticky přečíslují. Jak se váš plán projektu mění, můžete snadno průběžně rozšiřovat nebo zkracovat úkoly a také vytvářet nebo odebírat závislosti. Přesné znázornění plánu projektu, které lze spravovat pomocí uživatelských oprávnění, je u tradičních i virtuálních členů týmu vždy viditelné

Wrike

Wrike

Co se nám líbí

 • Skvělá podpora pro mobilní zařízení a integrace třetích stran.
 • K dispozici je bezplatná zkušební verze.

Co se nám nelíbí

 • Za určité funkce si musíte připlatit i po zakoupení měsíčního tarifu.
 • Funkce hlášení vyžaduje zlepšení.

Integrovaná aplikace pro správu projektů společnosti Wrike nabízí interaktivní Ganttův diagram se dvěma pohledy. Zobrazení Časová osa rozšiřuje jednotlivé projekty a správu úkolů, včetně funkcí drag and drop a automatických aktualizací. Závislosti můžete nastavit v reálném čase pomocí jednoduchých úprav. Pohled Správa zdrojů pomáhá spravovat týmové plány a komunikaci. Spravujte prostředky a sledujte výkon pomocí tohoto zobrazení pracovního vytížení. V případě potřeby proveďte rekalibraci za běhu. Projekty lze aktualizovat z mobilních aplikací pro iPhone a Android.