Skip to content

Nastavte filtr nevyžádané pošty Outlook.com na „Standardní“

7 de Září de 2021
GettyImages 56959440 5a64c3edbeba33003647360a

Co vědět

 • Jít do Nastavení > Zobrazit vše > Pošta > Nevyžádaných e-mailů. Vybrat Blok [. . .] od kohokoli, kdo není v mém seznamu bezpečných odesílatelů a domén.
 • Chcete -li aplikaci Outlook naučit, že některé zprávy jsou nevyžádané, vyberte je a zvolte Haraburdí > Haraburdí z navigačního panelu.

Tento článek vysvětluje, jak nastavit filtr nevyžádané pošty ve vaší doručené poště Outlook.com, a poskytuje další tipy, jak snížit množství zbytečné pošty, která se ve skutečnosti dostane do vaší doručené pošty. Pokyny v tomto článku platí pro Outlook.com a Outlook Online.

Nastavte filtr nevyžádané pošty Outlook.com na „Standardní“

Konfigurace spamového filtru Outlook.com:

 1. Jít do Nastavení.

 2. Vybrat Zobrazit všechna nastavení aplikace Outlook.

 3. Vybrat Pošta.

  Pošta v nastavení aplikace Outlook.com

 4. Vybrat Nevyžádaných e-mailů.

  Nastavení nevyžádané pošty na Outlook.com

 5. V Filtry vyberte část Blokovat přílohy, obrázky a odkazy od kohokoli, kdo není v mém seznamu bezpečných odesílatelů a domén zaškrtávací políčko. Chcete -li blokovat obsah od neznámých odesílatelů, vyberte Důvěřovat pouze e -mailům z adres v seznamu Bezpečné odesílatele a domény a Seznamy bezpečných e -mailů zaškrtávací políčko.

  filtry v nastavení nevyžádané pošty Outlook.com

 6. Vybrat Uložit.

Jiné způsoby, jak omezit spam

Přestože je filtr nevyžádané pošty užitečný, zkuste tyto další akce omezit spam, který dostáváte na Outlook.com.

 1. Když se nevyžádaná pošta dostane do vaší doručené pošty, vyberte zprávu, přejděte na navigační panel a vyberte Haraburdí a poté v zobrazené nabídce vyberte Haraburdí znovu. Aplikace Outlook se z této akce poučí a v budoucnu odešle podobné e -maily do složky Nevyžádaná pošta.

 2. Neodpovídejte na nevyžádanou poštu nebo se odhláste ze zasílání nevyžádaných zpráv.

 3. Přidejte e -mailové adresy nebo domény z nevyžádané pošty do seznamu blokovaných odesílatelů a odešlete je přímo do složky Nevyžádaná pošta.

 4. Přidejte lidi nebo domény, ze kterých chcete vždy dostávat e -maily, do seznamu Bezpečných odesílatelů.

 5. Chraňte se před automatizovanými programy, které shromažďují e -mailové adresy z veřejných diskusních panelů, chatovacích místností nebo jiných veřejných webových stránek, a to tak, že uvedete celou e -mailovou adresu, jako je Příklad AT Outlook DOT com když na těchto stránkách zanecháte komentáře.