Skip to content

Opravte chybu aplikace iMessage pro Android pomocí tohoto jednoduchého bezplatného nástroje

16 de Srpen de 2021
imessage removal tool 56a535655f9b58b7d0db8279

Pokud jste přešli z iPhone na Android, můžete se setkat s frustrující chybou, kdy vám některé textové zprávy nejsou doručovány a vy ani osoba, která text odesílá, to neví. Apple tuto chybu dlouho neuznával, takže nebylo mnoho práce, jak ji opravit. To se však změnilo poté, co Apple uvolnil bezplatný nástroj, který odstraní vaše telefonní číslo z iMessage a znovu rozpohybuje vaše texty.

Příčina chyby

Když si dva uživatelé iPhone navzájem píšou, ve výchozím nastavení jsou jejich zprávy odesílány prostřednictvím iMessage, bezplatného nástroje pro zasílání zpráv iPhone-to-iPhone od společnosti Apple. Budete vědět, že text byl odeslán pomocí služby iMessage, protože váš slovník v aplikaci Zprávy je modrý. Když jedna osoba v konverzaci má iPhone a druhá osoba má jiný typ telefonu, například Android, používají se tradiční textové zprávy (reprezentované zeleným slovem bublina). Problém nastává, když někdo, kdo měl dříve iPhone a používal iMessage, přejde na Android nebo jinou platformu. V takovém případě systém Apple někdy nerozpozná, že došlo k přepnutí, a pokusí se doručit text pomocí aplikace iMessage. Vzhledem k tomu, že síť iMessage je oddělená od standardní sítě pro textové zprávy, je zpráva ve slepé uličce a nikdy není doručena jejímu příjemci. Aby toho nebylo málo, odesílatel neví, že zpráva nebyla doručena. Potřebujete odstranit některou z těchto chybějících textových zpráv? Mazání textů na iPhonu je snadné.

Opravte chybu pomocí bezplatného nástroje Apple

Společnost Apple vydala bezplatný nástroj, který umožňuje bývalým uživatelům iPhone zrušit registraci jejich telefonních čísel z iMessage, což zabraňuje tomu, aby se jim zaslané texty staly kořistí chyby. Pokud jste dříve byli uživateli iPhonu a přešli jste na Android a nedostávali jste nějaké texty, postupujte takto:

 1. Přejděte na webovou stránku Apple Deregister iMessage.

 2. Přejděte do části s názvem Už nemáte svůj iPhone.

 3. Zadejte vaše telefonní číslo (to předpokládá, že jste přenesli své telefonní číslo z iPhonu do nového telefonu Android) a vyberte Poslat kód.

 4. Na váš nový telefon obdržíte textovou zprávu se 6místným potvrzovacím kódem.

 5. Zadejte to kód na web a vyberte Předložit. To odstraní vaše číslo z iMessage a problém vyřeší.

Opravte chybu iMessage před přechodem na Android

Pokud plánujete přejít na Android, ale ještě jste tak neučinili, existuje jednodušší způsob, jak zabránit výskytu chyby. Odeberte své číslo z iMessage. To znamená, že již nebudete dostávat bezplatné zprávy iMessages. Tyto zprávy jsou však doručovány jako textové zprávy, aby vám nic neuniklo. Udělat toto:

 1. Klepněte na Nastavení aplikace.

 2. Klepněte na Zprávy.

 3. Přesuňte iMessage přepněte přepínač do Vypnuto/bílý.

Opravte chybu, pokud stále máte svůj iPhone

Pokud jste přešli na Android, ale nerecyklovali jste ani neprodali svůj použitý iPhone, existuje další způsob, jak tuto chybu vyřešit. V tom případě:

 1. Vyjměte SIM kartu z nového telefonu Android a vložte ji do iPhonu. Toto dočasně přesune vaše telefonní číslo zpět do iPhone.

 2. Klepněte na Nastavení aplikace.

 3. Klepněte na Zprávy.

 4. Přesuňte iMessage přepněte přepínač do Vypnuto/bílý.

 5. Vložte SIM kartu zpět do nového telefonu.

Chyba systému Android není jediným problémem, se kterým se můžete při odesílání textů setkat. Když se textové zprávy z iPhonu neodesílají, přečtěte si, jak to opravit.