Skip to content

Outlook pro Mac není zdarma, ale tyto alternativy jsou

7 de Červenec de 2021
Startup Student Text Keyboard People Typing 849825 3f349e14ce8f4df4bb7bf2546b73f4cf

Outlook pro Mac není zdarma. Outlook si na Macu nemůžete stáhnout zdarma, pokud to nevyzkoušíte jako 30denní zkušební verzi Microsoft 365 zdarma. Můžete použít bezplatnou webovou verzi Outlooku na Outlook.com, nebo existují jiné e-maily POP a IMAP klienty, které možná budete chtít prozkoumat.

Informace v tomto článku se týkají Outlooku pro Mac.

Outlook pro Mac v Microsoft 365 a alternativách

Když si stáhnete 30denní zkušební verzi Microsoft 356, budete požádáni o číslo vaší kreditní karty. Službu Microsoft 365 můžete kdykoli zrušit nebo nadále používat za měsíční poplatek. Bezplatné stažení vám umožní přístup k Outlooku a dalším programům Microsoft 365 po dobu 30 dnů až na pěti počítačích Mac nebo PC. Můžete také nainstalovat mobilní aplikace Office až na pět tabletů a pět telefonů. Získáte až 1 TB cloudového úložiště na uživatele až pro pět uživatelů. Pokud máte ve své domácnosti více zařízení a uživatelů, může se vám hodit. K ukládání souborů online nepotřebujete Microsoft Office. Existuje mnoho způsobů, jak ukládat a zálohovat soubory online. Microsoft 365 je služba předplatného, ​​což znamená, že místo nákupu a instalace aktualizací dostáváte pravidelné aktualizace. Pokud chcete, můžete znovu povolit plnou funkčnost zakoupením kopie Office pro Mac nebo kódu Product Key, který vám umožní pokračovat v používání.

Alternativy aplikace Outlook pro Mac zdarma

Outlook má své výhody, zejména pokud jej používáte v práci nebo doma. Křížová funkčnost mezi aplikacemi pro Mac, PC, tablety a telefony usnadňuje křivku učení. Není to však jediná volba. U bezplatných e-mailových programů a služeb pro Mac, jejichž platnost nevyprší, zvažte tyto možnosti:

Nejlepší bezplatné e-mailové programy pro Mac. Tyto e-mailové klienty lze použít ke zpracování vašeho e-mailu s POP a IMAP. Tyto programy uchovávají kopie e-mailových zpráv na vašem počítači Mac, nikoli na cloudových nebo webových poštovních serverech. Výhodou těchto klientů je, že zprávy lze migrovat do jiného e-mailového klienta. Zprávy aplikace Outlook můžete importovat do nového klienta a naopak. Pokud máte více e-mailových účtů, vyhledejte klienty, kteří zpracovávají více adres.

Nejlepší bezplatné webové e-mailové služby. Pokud ve svém počítači Mac nepotřebujete e-mailového klienta offline, můžete ke správě e-mailů online z libovolného webového prohlížeče nebo počítače použít bezplatnou webovou poštovní službu bez ohledu na operační systém, ať už je to Mac, Windows, Android nebo Linux. Nevýhodou těchto služeb jsou reklamy. Existují placené možnosti, které jsou levnější než Microsoft Office a mají různé funkce.