Skip to content

Ovládněte Farmville s těmito tipy a triky

7 de Červenec de 2021
4530409989 07013ddf82 58cf6bf25f9b581d72051562

Farmville může být komplikované, pokud si nejste úplně jisti, co děláte. Tato hra s neustálými požadavky na váš čas je jak jednoduchá, tak návyková. Stavba farmy se zdá být tak snadná a přesto sbírat a zasazovat správnou plodinu, pak ji udržovat, sklízet a dokonce i starat se o zvířata může být tak zábavná, že než si to uvědomíte, čas uběhne. Ale jak zábavná je časová jímka, Farmville může být využívána pro zábavu a zisk. Tato hra, stejně jako mnoho her typu sim nebo level grinding na Facebooku, vyžaduje tolik času investovaného, ​​aby bylo možné získat dostatek peněz, úrovní a předmětů k udržení této malé virtuální farmy. Někteří jsou spokojeni s pomalým tempem, jiní ne. Pro ty, kteří nejsou tak trpěliví, je zde několik cheatů, které pomáhají této farmě růst ještě lépe (a rychleji). Tyto tipy budete chtít využít, pokud chcete něco udělat rychleji.

Získejte obrovské částky Farmcash z Get Go

Pokud přejdete na stránku farmville.com, ve spodní části stránky najdete nabídku, kde najdete tlačítko pro spuštění Farmville. Kliknutím a jeho stažením zahájíte stahování, které je kompatibilní s Mozilla Firefox i Internet Explorer. Po úplném nainstalování bude váš účet Farmville odměněn 10 Farmcash. Nyní je mezera jednoduchá. Jednoduše odinstalujte a znovu nainstalujte lištu tolikrát, kolikrát chcete. Systém si nevšimne neustálého stahování, takže hromadění hromady peněz z farmy se tímto způsobem snadno provádí. To není ten nejšikovnější trik v knize, ale nakonec vaše úsilí posílí, takže alespoň tam je, že?

Dár, který stále dává

Dary obvykle obsahují mnoho vzácných předmětů a upgradů. Ale možná nemáte mnoho přátel na Facebooku, kteří hrají FarmVille. Tady je způsob, jak si každý den udělat dárek. Jednoduše vytvořte spoustu účtů na Facebooku. Založte si u všech účet FarmVille a poté nechte každý účet posílat dárky na váš hlavní účet. A protože mluvíme o dárcích, možná budete chtít hned vyzkoušet další tip.

Odesílání přátel více než jeden dárek denně

Bohatství můžete také rozšířit mezi další přátele z Facebooku zasláním zvláštních dárků. Po přihlášení do FarmVille klikněte na možnost „Dary zdarma“. V seznamu dárků vyberte jeden a poté klikněte na Pokračovat. Poté projděte a zaškrtněte seznam přátel, kterým chcete poslat věci. Nyní, než stisknete tuto klávesu pro odeslání, vytvořte nové karty prohlížeče a vytáhněte FarmVille. Opakujte postup až do odhlášení lidí, kteří mají všechna okna otevřená. Až budete mít pocit, že jste vytvořili dostatek karet, klikněte na Odeslat všem.

Speed ​​Racer Farming

Ano, svou postavu můžete skutečně zrychlit tím, že ji budete držet jako rukojmí. Zachycení vaší postavy na dně balíků sena podporuje rychlejší produktivitu. Stačí je zachytit asi do dvanácti balíků sena, tři na všech čtyřech stranách. Pak už nebudou mít co dělat, než odpracovat své malé životy. Hej, zní to krutě, ale Farmville z Facebooku je drsná milenka.