Skip to content

Pouzdro pro iPad mini Pro

8 de Červenec de 2021
Eya9aYoUUAMpsbu e1c6d4f2a0124f96a144100bba85cb02

Klíčové jídlo

  • Pověsti říkají, že příští iPad mini bude vypadat stejně jako současný iPad mini.
  • IPad mini Pro může být tím nejlepším ve výkonných počítačích kapesní velikosti.
  • Představte si kapesní iPad s Apple Pencil.
Pokud si jakýkoli iPad zaslouží zeštíhlené Pro ošetření, je to iPad mini, zanedbané zázračné pole společnosti Apple. Příští iPad mini bude dodáván se stejnými starými silnými rámečky obrazovky a domovským tlačítkem na bradě jako dnešní model, podle a fotka unikla blogerem Apple Sonny Dickson, který může ukázat figuríny jednotek nadcházejících iPadů. A to je opravdu škoda, protože iPad Pro mini by byl úžasný. „Takže 9letý design iPadu mini bude žít dál?“ píše tech YouTuber David Jiang na Twitteru. „Rád bych viděl design iPadu Pro na mini a myslím si, že tento zastaralý design bude těžké v roce 2021 ospravedlnit.“

iPad Design Language

Aktuální iPad Pro jsou dvě věci: nejschopnější iPad společnosti Apple a iPad, který ukazuje budoucnost celé řady iPadů. Čtvercové strany a ultratenké tělo se výrazně liší od iPadů starého stylu. IPad Air sleduje tento design tak pečlivě, že dokonce sdílí příslušenství s profesionály. Tento designový jazyk se používá také v iPhonu 12. Dává tedy smysl, že nakonec všechny iPady nabídnou rámečky tenkých displejů a použijí buď Face ID, nebo skener Touch ID (jako v současném iPadu Air). Pokud jsou tyto uniklé obrázky správné, pak to vypadá, že si budeme muset počkat o něco déle, než se nový designový jazyk společnosti Apple odfiltruje na modely nižší třídy. Mohly by však existovat dobré zprávy. IPad mini na uniklých fotografiích Dicksona by mohl být jen starý model, který je součástí srovnání velikostí. Makety nevypadají nijak zvlášť dobře – 12,9palcový Pro postrádá pro začátek zadní chytrý konektor. Nebo možná Apple bude i nadále vyrábět mini ve starém stylu a přidá do mixu novější model Pro.

Perfect Pro

Pokud by Apple udělal iPad Pro mini, bylo by to úžasné. Představte si iPad s čipem A14X uvnitř, čipem, který je stejně výkonný jako ten, který najdete v nejnovějších počítačích M1 Mac. Tento iPad se vejde do zadní kapsy, a to s připojenou tužkou Apple Pencil. Bylo by to také neuvěřitelně lehké. Jedinou nevýhodou by mohlo být, že by bylo tak snadné zapomenout, sednout si a ohnout se. Pokud se Apple rozhodne udělat Pro mini, pak by mohl jít s velikostí jedním ze dvou způsobů. Mohlo by to zmenšit tělo a zachovat stejnou velikost obrazovky, nebo by to mohlo zvětšit obrazovku tak, aby zabírala prostor, který dříve využívali tyto nadměrné rámečky, a samotný iPad by měl stejnou velikost.

IPad mini s tužkou Apple.

Jednou z obav je, že zmenšující se mini může být kratší než Apple Pencil, který se magneticky drží na boku. Tento obrázek zobrazuje aktuální mini vedle první generace Apple Pencil. Druhá tužka je možná o půl palce kratší, ale vidíte potenciální problém. Přesto, pokud jde o „mini“, malý je dobrý problém – i když ne všichni s tím souhlasí. „Zjistil jsem, že Air má perfektní velikost, dostatečně malý na to, aby byl přenosnější, dostatečně velký, aby k tomu mohl nabídnout dobrou velikost obrazovky,“ Andrea Neporu, technologická reportérka italské La Stampa, řekl Lifewire přes Twitter. „Abych byl upřímný, nikdy nebyl velkým fanouškem mini form factor.“

Mini notebook

IPad mini Pro s Apple Pencil přichyceným na boku a rychlým 120Hz displejem ProMotion, aby byl opravdu citlivý a přirozený, by bylo působivé nastavení. Stačí jen vytáhnout iPad jako papírový poznámkový blok a začít si dělat poznámky nebo dělat náčrty. iPady se již spouštějí do aplikace Notes, když klepnete na tužku na spací obrazovku, ale tato funkce by byla opravdu doma na malém kapesním iPadu. Nebo fotografové Pro mohli použít 1 TB verzi jako přenosný úložný box pro snímání polohy, doplněný sadou editačních nástrojů. „Zdá se mi, že Air má perfektní velikost, dostatečně malý, aby byl přenosnější, dostatečně velký, aby poskytoval dobrou velikost obrazovky …“ Ve skutečnosti, pokud nepotřebujete telefonovat, pak mobilní iPad Pro mini může být dokonce důvěryhodnou alternativou k iPhone, zejména proto, že profesionálové z iPadu mají tendenci získávat slušné fotoaparáty. Pokud jste nikdy nepoužívali iPad mini, budete překvapeni, jak malý a přenosný je, a to je aktuální model. Zmenšete to ještě dále, aby tělo objímalo obrazovku až na samé okraje, a dejte jí ty snadno uchopitelné ploché boky, a Apple se mohl stát překvapivým vítězem.