Skip to content

Přidání hudby do videa aplikace Movie Maker

8 de Září de 2021
step1 5806b7bd5f9b5805c288af5b

Díky hudbě je fotomontáž nebo jakékoli video bez zvuku mnohem zajímavější. S Movie Maker můžete snadno přidávat skladby z vaší osobní knihovny do jakéhokoli videa.

Import hudby z vaší knihovny

Při výběru skladby, kterou chcete použít, zvažte náladu, kterou chcete pro své video nastavit, a také zvažte, kdo uvidí konečný produkt. Pokud je video určeno pouze pro domácí a osobní sledování, můžete použít libovolnou hudbu, kterou chcete. Pokud chcete svůj film sdílet veřejně nebo na něm jakkoli vydělat, používejte pouze hudbu, na kterou vlastníte autorská práva. Chcete -li importovat skladbu do aplikace Movie Maker, zvolte Importujte zvuk nebo hudbu z Natočit video Jídelní lístek. Odtud procházejte své hudební soubory a najděte melodii, kterou hledáte. Klikněte Import přeneste vybranou skladbu do projektu Movie Maker.

Přidat hudbu na časovou osu

Snímek obrazovky s přidáním hudby na časovou osu.

Při úpravách videa vám Movie Maker umožňuje vybrat mezi zobrazením Storyboard a časovou osou. V zobrazení Storyboard vidíte pouze statický snímek každé fotografie nebo videoklipu. Zobrazení časové osy rozděluje klipy na tři stopy, jednu pro video, jednu pro zvuk a jednu pro tituly. Při přidávání hudby nebo jiného zvuku do videa přepněte ze zobrazení Storyboard na zobrazení časové osy kliknutím na Zobrazit časovou osu ikona nad upraveným filmem. Tím se změní nastavení úprav, takže můžete k videu přidat zvukovou stopu. Přetáhněte ikonu skladby na zvukovou stopu a pusťte ji tam, kde chcete, aby začala hrát. Poté, co je píseň na časové ose, je snadné se pohybovat a změnit výchozí bod.

Upravte zvukovou stopu

Snímek obrazovky z úpravy hudební stopy.

Pokud je skladba, kterou jste vybrali, delší než vaše video, ořízněte začátek nebo konec, dokud nebude správná délka. Umístěte myš na oba konce skladby a přetáhněte značku na místo, kde má skladba začít nebo přestat hrát.

Přidejte audio Fade In a Fade Out

Screenshot, jak přidat fade in.

Při ořezávání skladby tak, aby odpovídala videu, často skončíte náhlým začátkem a zastavením, které může být pro uši drsné. Zvuk můžete vyhladit jemným prolínáním hudby dovnitř a ven. Otevři Klip nabídku v horní části obrazovky a vyberte Zvuk. Odtud vyberte Fade In a Odeznít přidejte tyto efekty do svého videa.

Dokončovací doteky

Snímek obrazovky, jak dokončit film.

Nyní, když je vaše fotomontáž dokončena a nastavena na hudbu, můžete ji exportovat a sdílet s rodinou a přáteli. The Dokončit film nabídka nabízí možnosti pro uložení filmu na DVD, kameru, počítač nebo web.