Skip to content

Proč jsem posedlý dvanácti případy MacBooků na jih

6 de Červenec de 2021
IMG 1301 245d150412e347459e6fe788bdc3e31a

Klíčové jídlo

  • Dvanáct pouzder BookBook SouthBook jsou nejlepší ochranou pro můj MacBook, jakou jsem kdy používal.
  • Tato drahá pouzdra vypadají jako krásně staré knihy ze starožitné kůže.
  • Je dost velký na to, aby chránil můj notebook, ale ne tak velký, že je příliš těžký na přenášení.
Většina pouzder na notebooky je buď nudná, nebo ošklivá, ale po letech hledání jsem objevil svoji oblíbenou řadu kožených obalů, abych udržel svůj MacBook v bezpečí. Twelve South vyrábí pouzdra MacBook, která vypadají jako krásně staré knihy ze starožitné kůže. Případy jsou drahé, ale udržovaly můj MacBook bez dingů a mohly dokonce zabránit loupeži. Na rozdíl od většiny případů verze Twelve South skutečně vypadají s použitím lépe. Získávají jedinečnou patinu, která přizpůsobuje obálku a činí ji vaší vlastní. Lehké škrábance na kůži jí dodávají charakter, místo aby vypadaly špinavě. „Můj MacBook je nezbytnou součástí mého života a já si myslím, že si zaslouží vypadat jako kniha ze starožitné kůže.“

Drahé, ale jedinečné

Používám BookBook, který stojí 99,99 $. Tento model má také vnitřní kapsu pro uložení papírů. Použití pouzdra se nějak necítí objemné nebo těžké, i když je to 14,9 palce x 10,4 palce x 1 palec. Měl jsem stejný model pro můj předchozí 13palcový MacBook Pro a fungoval stejně dobře. Je těžké vysvětlit, jak skvěle BookBook vypadá a jak se cítí. Pravá kůže je krásně zpracovaná a čím déle ji vlastním, tím více si všímám pečlivých detailů, které šly do jejího designu, jako jemné logo na páteři. Je dost velký na to, aby ochránil můj notebook, ale ne tak velký, že je příliš těžký na to, abych jej mohl nosit. Vnitřek BookBook je lemován mikrovláknem, které chrání povrch vašeho Macu před poškrábáním. Když BookBook uzavřete, váš notebook je chráněn mezi dvěma pevnými obaly knih, oba mají zesílené rohy, zatímco hřbet je pevný a odolný proti rozdrcení. Každá BookBook je vyrobena z prvotřídní kůže a společnost tvrdí, že jsou ručně vyráběné, což zaručuje, že žádné dva nejsou stejné.

Působivé jsou také duální zipy s koženými stahováky, které na první pohled vypadají jako záložky. Na rozdíl od většiny ostatních pouzder na zip mě tyto uzávěry nikdy nezklamaly, a to ani po letech používání. Nejlepší na používání pouzdra BookBook je to, že je to stejně převlek jako v případě. Dělal jsem hodně psaní v kavárnách, a zatímco se lidé často ptali na knihu o kůži, kterou jsem měl, nikdy neuhádli, že uvnitř je počítač. Připisuji svůj BookBook úplnému uložení notebooku. Před několika lety jsem byl v newyorské čtvrti SoHo, když jsem nechal svůj MacBook na stole v kavárně. Byl jsem pryč jen na minutu, ale někdo utekl z kavárny poté, co popadl několik notebooků. Zloděj přeskočil můj BookBook oděný MacBook a myslím, že to bylo proto, že si neuvědomil, že to byl drahý gadget uvnitř krytu.

Méně nákladné alternativy

Pokud se chcete ponořit hluboko do králičí nory ve starožitném pouzdře, můžete si také koupit BookBook CaddySack. Toto pouzdro je miniaturní verzí pouzdra BookBook pro MacBook, ale je určeno k uložení příslušenství, jako jsou kabely, nabíječky a sluchátka. Twelve South také vyrábí řadu pouzder BookBook pro iPad, které jsem vyzkoušel. Jsou také krásně vyrobené a vypadají jako starožitné knihy, ale v tomto případě je nemohu doporučit.

Pouzdro BookBook stojící vzpřímeně vedle notebooku MacBook.

Jsou příliš těžké a nepříjemné na použití s ​​iPadem, který je navržen tak, aby se držel v ruce. Ale pokud chcete jen pěkně vypadající pouzdro, které dobře chrání váš iPad, možná budete chtít toto zkontrolovat. Samozřejmě, že utrácení téměř 100 $ na případ může některým lidem připadat absurdní. Kolega doporučuje mnohem levnější pouzdro na notebook Mosiso, které vypadá podobně jako BookBook a stojí méně než 25 $. Mosiso samozřejmě není na rozdíl od BookBooku vyroben z pravé kůže. K dispozici je také zajímavě vypadající pouzdro Vintage Sleeping Beauty pro notebooky, které jsem nezkoušel, ale také připomíná starožitnou knihu. Tenhle je vyroben z polyesteru, ale pouze za 39,99 $. Tyto levnější alternativy BookBook vypadají lákavě. Ale zůstanu věrný Dvanácti jihům. Můj MacBook je nezbytnou součástí mého života a já si myslím, že si zaslouží vypadat jako kniha ze starožitné kůže.