Skip to content

Prozkoumejte a hrajte simulační hry

9 de Srpen de 2021
GettyImages 640966299web 57b34a3b5f9b58b5c29babf4

Téměř každý může najít simulační hru ke hraní! Simulační hry mají akci, boj, řízení a strategii. Pokud jste v tomto žánru počítačových her úplní nováčci, připravte se na dobrou zábavu.

Simulační hry

Podle definice je simulace napodobeninou. Simulační hry jsou tedy hry, které napodobují skutečnou situaci. Další způsob, jak o tom přemýšlet, je, že se simulační hry pokoušejí znovu vytvořit minulou událost. Hry se ale ne vždy drží této definice, někdy hraničí s fantazií nebo potenciálními budoucími situacemi. V žánru simulačních her existují podžánry. Vzhledem k různorodosti simulačních her existuje pravděpodobně alespoň jeden podžánr, který by vás mohl bavit, ať už jde o letecké simulační hry nebo život.

Život

Životní simulace přímo napodobují život samotný, ať už jde o každodenní život nebo hraní si na boha. Je to skvělý žánr, který se za posledních několik let výrazně rozrostl. Mezi oblíbené hry tohoto typu patří „The Sims“ a „Black and White“.

Podnikání

Tato část pokrývá mnoho oblastí, včetně her, které jsou také zahrnuty v kategorii městských budov. Obchodní hry řeší ekonomické situace a řídí vlastní podnikání.

Městská budova

Ve městských stavebních hrách navrhujete rozvržení, vytváříte zákony, vybíráte daně a snažíte se budovat své město. Hratelnost se u různých her liší, ale předpoklad je stejný, vyvinout úspěšné město.

Let

Letové simulátory vám dávají šanci být pilotem téměř jakéhokoli letadla nebo helikoptéry, se kterou jste chtěli letět. Žánr letových simulací se za posledních pár let dostal tak daleko. Grafika je intenzivní, existuje mnoho herních možností a díky realismu se fanoušci letových simů vracejí zpět. Pokud jeden typ simulační hry nefunguje, zkuste jiný. Možná milujete dobrou magnátskou hru, ale nedostanete se do simulací života. Na tom není nic špatného.