Skip to content

Průvodce kariérou „The Sims“

6 de Červenec de 2021
Video Games 58f3cee95f9b582c4da74706

Původní verze simulační videohry „The Sims“ je dodávána s 10 skladbami kariéry. Při výběru kariéry pro Simíka si zhodnoťte aktuální dovednosti a počet přátel vašeho Simíka.

Kariérní dráhy k dispozici v ‚The Sims‘

Počáteční úrovně kariéry nemají žádné požadavky, ale pro postup v kariéře musí mít Simík různý počet přátel a dovednosti v kategoriích, které zahrnují mechaniku, tělo, vaření, charisma, logiku a kreativitu, v závislosti na volbě povolání.

Obchodní kariéra Track

Začátek obchodní kariéry vašeho Simíka jako podatelna a postupuje skrz Výkonný asistent nevyžaduje žádné dovednosti ani přátele, ale zvládnout to obchodní magnát vyžaduje zvyšující se počet přátel, charisma, mechanické a logické dovednosti, spolu s kreativitou a tělesnými dovednostmi.

Sledování kariéry v zábavním průmyslu

Kariéra v zábavě začíná a číšník číšnice práce, dokud váš Simík nezíská koncert jako další. Pokrok v této kariéře vyžaduje přátele a mechanické, tělesné, charismatické a kreativní dovednosti. Mezi další úrovně patří bitový přehrávač, senzace dvojnásobná, B-filmová hvězda, hráč na podporu, Televizní hvězda, hraná hvězda, Broadwayská hvězda, a superstar.

Kariérní dráha v oblasti prosazování práva

Váš Simík se může v této kariéře stát hrdinou, ale musí začít jako ochranka a slouží jako kadet. Brzy nastoupí požadavky na úroveň přátel a dovedností. Jsou potřebné, aby váš Simík mohl postupovat v kariérních fázích hlídka / hlídka, seržant, svěrák, detektivní, poručík, Vedoucí týmu SWAT, a policejní šéf. Stát se Kapitán Hero, váš Simík musí mít mnoho přátel a dovednosti v vaření, mechanice, charismatu, těle, logice a kreativitě.

Životní dráha Kariéra Track

Zahájení života se zločinem v kapsář nebo pytlík úroveň nevyžaduje nic, ale postoupit do zločinec je opravdu náročná. Na cestě bude váš Simík potřebovat přátele a kuchařské, mechanické, charismatické, tělové, logické a kreativní dovednosti, aby postoupil přes úrovně bookmaker, podvodník, řidič útěku, bankovní lupič, kočičí zloděj, padělatel, a pašerák.

Lékařská kariéra Track

Medicína je dobrá kariéra pro Simíky, kteří chtějí konat dobro a uzdravovat lidi. Vstupní úroveň je lékařský technik, následován záchranář, Zdravotník, zdravotnice. Váš Simík může brzy postoupit do zdravotní sestřička, internovat, rezident, GP, specialista, chirurg, lékařský výzkumník, a celou cestu do vedoucí nemocničního personálu, za předpokladu nezbytného počtu přátel a dovedností v charismatu, mechanice, těle, logice a kreativitě.

Vojenská dráha kariéry

Vojenská kariéra nemusí vašeho Simíka zbohatnout, ale pro bojovníka je to dobrá volba. The rekrut a elitní síly úrovně nemají žádné požadavky, ale následující úrovně vyžadují, aby kamarádi a dovednosti v charismatu, mechanice, těle, logice a vaření postoupili Instruktor výcviku, nižší důstojník, kontrarozvědka, letový důstojník, vyšší důstojník, velitel, a astronaut, aby konečně dosáhl Všeobecné hodnost.

Sledování kariéry v politice

Začněte svého Simíka jako pracovníka kampaně a zahájte politickou kariéru. Úrovně pokroku zahrnují internovat, lobbista, vedoucí kampaně, člen městské rady, state montér / montérka, kongresman / kongresmanka, soudce, senátor, a starosta. Jak můžete očekávat, váš Simík bude potřebovat spoustu přátel a charisma spolu s logikou, kreativitou a tělesnými dovednostmi.

Kariéra pro sportovce

Chcete-li být profesionálním sportovcem, musí váš Simík začínat jako maskot týmu než se může stát Síň slávy. Povýšení vyžaduje stints jako a menší leaguer, nováček, startér, hvězdný, MVP, superstar, asistent trenéra, a trenér. Mezi požadavky patří mnoho přátel, vysoká úroveň tělesných dovedností a dovednosti v vaření, mechanice, charismatu a kreativitě.

Science Career Track

Začínáme jako testovaný subjekta postupující do laboratorní asistent je jen začátek vědecké kariéry. Váš Simík bude muset pracovat jako a terénní výzkumník, učitel vědy, vedoucí projektu, vynálezce, učenec, přísně tajný výzkumník, a teoretik před dosažením vrcholu této kariéry –šílený vědec. Do té doby jsou požadavky podstatným počtem přátel a dovedností ve vaření, mechanice, charismatu, logice a kreativitě.

Kariérní dráha Xtreme

Přijmout kariéru v Xtreme vyžaduje spoustu energie. Začíná to na opovážlivec úroveň a postupuje odtud. Pokud váš Simík může známku, Mezinárodní špion je v této profesní dráze vrcholným úkolem, ale až poté instruktor bungee jumpu, vodácký průvodce, Bush pilot, horolezec a úrovně lovců pokladů byly dokončeny.

Kariérní dráhy v rozšiřujících balíčcích „The Sims“

K hře „The Sims“ existují tři rozšiřující balíčky. Každý z rozšiřujících balíčků „Living Large“ a „Unleashed“ přidává dalších pět kariérních skladeb, zatímco „Superstar“ jeden. Obsahují:

Žijící velké dráhy kariéry

 • Hacker
 • Žurnalistika
 • Hudebník
 • Paranormální
 • Ulejvák

Unleashed Career Tracks:

 • Péče o zvířata
 • Cirkus
 • Kulinářské umění
 • Móda
 • Vzdělání

Kariérní dráha Superstar

 • Sláva