Skip to content

Recenze aplikace Golfshot: Vynikající všestranný golfový dálkoměr

8 de Září de 2021
Golfshot Main Screen 56a448c43df78cf772819191

Golfshot golf GPS od společnosti Shotzoom software je jedním z našich tipů pro pět nejlepších golfových GPS aplikací. Použili jsme to pro řadu kol v Pensylvánii a Virginii. Tvrzení Golfshotu na slávu je jeho vynikající statistika a grafická schopnost, ale zbytek aplikace je také dobře navržen a může konkurovat jakékoli jiné golfové aplikaci v Apple App Store.

Golfshot přináší vše dohromady v dobře navržené aplikaci

Databáze golfových hřišť Golfshot zahrnuje více než 15 000 mezinárodních hřišť, přičemž stále přibývají další. Aplikace sama sebe inzeruje jako „snadno použitelnou, srozumitelnou a sdílenou“, ale je tu trochu křivka učení. Líbí se nám samostatná povaha aplikace; vše můžete spravovat ze svého iPhonu a pro zobrazení statistik se nemusíte přihlašovat na webový portál nebo platformu.

Úvodní obrazovka Golfshot.

Co se nám líbí

  • Vynikající statistiky a grafika.
  • Rozsáhlá databáze kurzů, včetně mezinárodních, bez dalších nákladů.
  • Pěkná funkce vzdálenosti od položení.

Co se nám nelíbí

  • Strmá křivka učení.
  • iPhone má baterii, slabá vodotěsnost.

Pomocí aplikace Golfshot Golf GPS pro iPhone

Golfshot se otevře se sadou možností: Hrát golf, Statistika, Výsledkové listiny, a Účet. Volba Play Golf používá GPS zařízení iPhone k vyhledání kurzů v okolí, včetně jejich polohy a vzdálenosti. Kurzy můžete také hledat nebo procházet jinde. Poté, co dorazíte na hřiště, můžete si vybrat svůj odpaliště a, pokud byste chtěli, pojmenovat hráče ve vaší skupině pro vedení skóre. (Aplikace pojme až čtyři hráče.) Může být obtížné zlomit zvyk tužky a papíru, ale zjistili jsme, že funkce zapisování skóre je snadno použitelná a užitečná. Po skončení kola vám bude výsledková listina automaticky zaslána e -mailem. Zaznamenává zásahy na fairwayích a počet puttů a otevírá dveře vynikajícím statistikám a grafickým funkcím Golfshotu. Na základě vašeho bodování a výběru hřiště Golfshot automaticky vypočítá greeny v regulaci, šetří písek a procentuální hodnoty míchání. Aplikace zobrazuje data v elegantních výsečových grafech – ale pouze pro vás, ne pro ostatní ve vaší skupině. Můžete však zadat počet puttů na jamku pro ostatní ve vaší skupině. Lze také zapnout nebo vypnout funkci automatického handicapu. Bodování se provádí pomocí dotykového a otočného kola, což je radost používat. Kromě Golfshot Classic existuje verze Tee Times Plus Scorecard, která obsahuje vylepšené grafické rozhraní a nadjezdy. Verze Plus je také kompatibilní s Apple Watch.

Golfshot na hřišti

Když začnete hrát, Golfshot vám představí řadu metráží. Ty závisí na vzdálenosti a rozložení jamek a zahrnují vzdálenosti k čepu, bunkru a vodě a vzdálenosti k položení. Líbí se nám funkce rozložení vzdáleností. Když budete mít všechna tato data na dosah, budete mít pocit, že máte s sebou profesionála. Pokud chcete, můžete přepnout na letecký pohled. (Golfshot používá spíše letecké fotografie než ilustrace.) Letecký snímek se při postupu automaticky přiblíží a zobrazí zelenou plochu pro váš přístup. Můžete také ručně přiblížit nebo oddálit, nebo použít šikovné sledujte vzdálenost svého posledního výstřelu Vlastnosti.

Ukládání, analýza a zasílání e -mailů

Jakmile skončíte, můžete si kolo a výsledkovou listinu uložit. Golfshot poskytuje průběžné výsledky a údaje o výkonu, stejně jako graf skóre pro celou skupinu. Golfshot představuje grafiku kumulativního bodování za posledních pět až 20 kol. Nejsem statistický pes, ale grafika Golfshot a snadné použití si mě získaly. Poskytuje úžasný přehled o vaší hře a o tom, na čem možná budete muset zapracovat. Přesnost Golfshotu na hřišti jsme zjistili jako solidní, často na několik yardů od značek na hřišti. Používání iPhonu jako golfového GPS má určitá omezení. Mějte na paměti:

  • IPhone není odolný proti vodě, takže jej musíte chránit ve vlhkém podnebí.
  • IPhone není tak robustní jako vyhrazený golfový GPS, který můžete bez obav doslova zalít, rozhazovat a upustit.
  • GPS aplikace pro iPhone využívají hodně energie. Během jednoho kola jsme se natahovali pro výdrž baterie. Jedním klíčem je kliknout na tlačítko spánku iPhone poté, co skórujete každou jamku. Golfshot doporučuje několik tipů pro natažení baterie, například vypnutí Bluetooth a WiFi.

Jedna pěkná funkce: pokud během vašeho kola náhodou přijde hovor, přeruší to aplikaci Golfshot, ale aplikace se obnoví tam, kde jste skončili. V App Storu je několik verzí Golfshot, takže hledejte „Golfshot: Golf GPS“ a nechte si verzi zkontrolovat zde. Celkově je Golfshot velmi užitečná, přesná a zábavná aplikace se statistikami a funkcemi, které poskytují užitečné poznatky pro jakoukoli golfovou hru.