Skip to content

Recenze: Doplněk Přidat kontakty pro Microsoft Outlook

4 de Červenec de 2021
an organizer and pen fst054014 5c10a4e34cedfd00015ef851

Doplňky pro e-mailového klienta Microsoft Outlook jsou nástroje od partnerů třetích stran společnosti Microsoft, které vám pomohou automatizovat úkoly zpráv. Jedním z užitečných doplňků je Přidat kontakty z MAPILabu, který automaticky přidá e-mailové adresy do složky kontaktů, když odpovíte na zprávu nebo odešlete novou zprávu. Zde je pohled na to, jak funguje Přidat kontakty. Přidat kontakty je kompatibilní s Microsoft Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 a 2002 / XP, stejně jako s Outlookem pro Microsoft 365.

Jak funguje přidání kontaktů

Přidávání kontaktů do Outlooku je sice jednoduchý proces, ale snadno přijdete o některé kontakty nebo je úplně ztratíte, pokud do své doručené pošty dostanete spoustu e-mailových zpráv. Přidat kontakty tento proces zcela automatizuje. Kdykoli odpovíte na zprávu nebo odešlete novou zprávu, funkce Přidat kontakty automaticky přidá tuto e-mailovou adresu do složky kontaktů aplikace Outlook nebo do libovolné složky, kterou vyberete jako cíl kontaktu, a to buď ve vaší osobní schránce, nebo ve veřejných složkách na serveru Microsoft Exchange. Přidat kontakty má funkci automatické detekce jmen. Pokouší se zjistit jméno kontaktu z e-mailové adresy a skenováním těla zprávy pro možnosti kontaktu. Může automaticky přiřadit vaše kontakty do kategorií nebo je přiřadit do vámi určených kategorií. Nástroj před přidáním kontaktu dokonce zkontroluje duplikáty. Nasměrujte program na skenování odeslané pošty a shromažďování nových adres. Tímto způsobem však nemůže skenovat jiné složky.

Outlook 2000 měl funkci, která automaticky vytvořila adresář. Když uživatelé odpověděli na zprávu, příjemce byl přidán do seznamu kontaktů. Tato funkce byla v novějších verzích odebrána, ale funkce Přidat kontakty tuto funkci oživí.

Přidejte informace o předplatném kontaktů

Stáhněte si bezplatnou zkušební verzi Přidat kontakty a vyzkoušejte to. Poté licence pro jednoho uživatele pro Přidat kontakty stojí 15 $. Společnost říká, že se jedná o jednorázový poplatek, který zahrnuje jeden rok technické podpory a rok aktualizací verzí, ale po roce budete muset zaplatit další poplatek za obnovení technické podpory a průběžné získávání aktualizací verzí. Pro větší organizace je licence pro pět uživatelů 70 $, licence pro 10 uživatelů je 120 $, licence pro 25 uživatelů je 280 $, licence pro 50 uživatelů je $ 500 a licence pro 100 uživatelů je $ 750. Vyzkoušejte program, pokud chcete ušetřit čas a potíže s přidáváním kontaktů, nebo pokud už nikdy nechcete kontakt ztratit.