Skip to content

Recenze projektoru Epson PowerLite 1795F

27 de Únor de 2023
EpsonPowerLite HERO SQ b8a6e33f043f43f9a53a3e6fc0eefa23

Projektor Epson PowerLite 1795F

Co máme rádi

 • Jas
 • Promítá obraz o velikosti až 300 palců
 • Projektuje bezdrátově
 • Dodává se s přepravním pouzdrem

Co se nám nelíbí

 • Ne nutně přenosné
 • Slabý zvuk

Projektor je nejlepší pro uživatele domácího kina, kteří cestují na krátké vzdálenosti, nebo pro obchodní cestující.

3

Projektor Epson PowerLite 1795F

Projektor Epson PowerLite 1795F

v tomto článku

Zakoupili jsme projektor Epson PowerLite 1795F, aby jej náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Pokračujte ve čtení pro naši úplnou recenzi produktu.

Na první pohled mě Epson PowerLite 1795F nezaujal kvůli jeho velikosti a nespočtu varování a nápisů, které na něm výrobce vytiskl. Také se zdálo další, a nemohl jsem pochopit přenositelnost, přestože jsem byl ohromen tím, že je dodáván s přenosným pouzdrem. Po testování jsem dospěl k závěru, že projektory jako Epson PowerLite 1795F jsou určeny pro služební cesty a krátké cesty. Epson PowerLite 1795F nabízí bezdrátový širokoúhlý výkon Full HD a streamování Miracast. Tento tenký a lehký model poskytuje působivý jas 3 200 lumenů a rozlišení 1080p, takže je ideální pro obsah v kvalitě Full HD. Je to marnotratnost a možná neospravedlnitelná při zvažování jiných lehkých projektorů na trhu.

Design: Větší než ostatní, ale také bohatý na schopnosti

Epson PowerLite 1795F je poněkud statný, ale velmi schopný. S rozměry přibližně 11,5 x 8,4 x 1,7 má více kvalitních funkcí než mnoho jiných přenosných projektorů, které jsem testoval – jmenovitě vysoký jas barev a bezdrátové funkce. Dvoutónový projektor má kolečko zoomu za objektivem a ovládání zaostření, které pomáhá dosáhnout ostřejšího obrazu. Na horní straně projektoru je také čtyřsměrný ovladač s centrálním tlačítkem Enter, tlačítkem pro zapnutí/vypnutí, tlačítkem Home, tlačítkem Menu a několika dalšími. K těmto a dalším funkcím můžete také přistupovat pomocí dálkového ovladače Epson, který je součástí dodávky. Pokud jde o porty a konektivitu, PowerLite 1795F má širokou sadu portů, včetně VGA, HDMI, RCA video a audio-in port, stejně jako port USB Type-B a USB Type-A. přístav. Projektor se může připojit k bezdrátové síti prostřednictvím vestavěného modulu a podporuje streamování Miracast z kompatibilních zařízení. Port HDMI také podporuje streamování z Chromecastu, Roku nebo zařízení s podporou MHL a zařízení podporuje projekci ze zařízení iOS a Android s nainstalovanou aplikací Epson iProjection.

Projektor Epson PowerLite 1795F

Proces nastavení: Střední obtížnost

Proces nastavení pro PowerLite 1795F byl složitější než u jiných, protože měl širší možnosti. V závislosti na tom, k čemu jej používáte, je třeba nainstalovat software a provést připojení k bezdrátové síti, což jistě zabere více času než pouhé připojení HDMI nebo USB. S pomocí uživatelské příručky to však není neuvěřitelně obtížné.

Kvalita obrazu: Vynikající

Barvy byly jasné a dobře syté. Jako u LCD projektoru se jeho barevný jas rovná jasu bílé. Obrázky byly obecně ostré.

Projektor Epson PowerLite 1795F

Zvuk: Slabý

PowerLite 1795F má 1-wattový reproduktor, který mi okamžitě řekl, že tento projektor je určen k připojení k externímu zdroji reproduktorů. Během testování jsem to neudělal, ale důrazně bych kupujícímu doporučil, aby to při nákupu zohlednil. Zvuk byl sotva slyšitelný.

Navzdory elegantnímu designu a skvělému rozlišení tento projektor postrádá dobrou kvalitu zvuku a celkovou přenositelnost.

Cena: Marnotratnost podle jakéhokoli měřítka

I pro sofistikovaný projektor je 955 dolarů marnotratnost. V případě Epson PowerLite 1795F si nejsem jistý, zda to lze ospravedlnit. Navzdory elegantnímu designu a skvělému rozlišení tento projektor postrádá dobrou kvalitu zvuku a celkovou přenositelnost. Utratit tak velkou sumu peněz za projektor, který nevyčnívá ve všech ohledech, se zdá, upřímně řečeno, nesmyslné, i když pokud máte peněz nazbyt, nabízí se zde spousta.

Projektor Epson PowerLite 1795F

PowerLite 1795F vs. Anker Nebula II

Je těžké srovnávat tyto projektory na některých úrovních, protože jejich tvar a softwarové provedení jsou tak odlišné, ale po přezkoumání obou jsem zjistil, že každý z nich je intuitivní volbou pro mini projektory. Oba mají spoustu možností pro screening. Podrobnosti o PowerLite 1795F jsou uvedeny výše, zatímco Anker Nebula II (zobrazení na Amazonu) nabízí Chromecast, Google Assistant, automatické ostření a mnohem lepší reproduktor. Nebula II má krátkou životnost baterie, zatímco Epson nefunguje na baterii. Z těchto dvou se Capsule II jeví jako ultramoderní, chytřeji navržený a za tu cenu lépe vybavený.

Podívejte se na naše další recenze nejlepších mini projektorů na současném trhu.


Konečný verdikt

Jedná se o prémiový přenosný projektor bez ohledu na kvalitu zvuku a pohodlí při cestování.PowerLite 1795F je slušný projektor – stojí za to pro ty, kteří se více starají o kvalitu obrazu a mnohem méně o přenositelnost a zvukové možnosti. Upřímně řečeno, jeho potřeba připojení přímo ke zdroji energie ho nečiní tak pohodlným na cesty, pokud není určeno hlavně pro kancelářské prostředí a kvůli nedostatku dobré kvality zvuku je obtížné omluvit cenu. Dobrá kvalita obrazu a snadné nastavení získaly tento produkt 5hvězdičkovým hodnocením na Amazonu, ale podle mě byste pravděpodobně udělali lépe s jiným produktem.

brejle

 • jméno výrobku

  Projektor PowerLite 1795F

 • Značka produktu

  Epson

 • Cena

  955,00 $

 • Hmotnost

  4 libry

 • rozměry produktu

  11,5 x 8,4 x 1,7 palce

 • Jas

  3200 lum

 • Řečníci

  Ano