Skip to content

Recenze Ultimate Ears WONDERBOOM

30 de Říjen de 2022
hero SQ 03LW4142645 1 c164199b548346868c4b71bb807034f1

Ultimate Ears WONDERBOOM

Co máme rádi

 • 360stupňový zvuk
 • Vysoce kvalitní zvuk
 • 10hodinová výdrž baterie
 • Vodotěsné provedení

Co se nám nelíbí

 • Neviditelné tlačítko přehrávání/pozastavení
 • Žádný hlasitý odposlech

Ultimate Ears WONDERBOOM je přenosný voděodolný reproduktor s fantastickou kvalitou zvuku, ale maloobchodní cena je na to, co dostanete, trochu drahá.

3.9

Ultimate Ears WONDERBOOM

Ultimate Ears WONDERBOOM

v tomto článku

Zakoupili jsme Ultimate Ears WONDERBOOM, aby je náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Pokračujte ve čtení pro naši úplnou recenzi produktu.

Ultimate Ears WONDERBOOM je Bluetooth reproduktor, který je voděodolný, poskytuje skvělou kvalitu zvuku ve všech směrech a snadno se přenáší z místa na místo. Toto zařízení má potenciál stát se středem pozornosti na jakémkoli večírku, na který ho vezmete. Je také ideální pro kempování, na pláž nebo dokonce jen na grilování na zahradě.

Ultimate Ears WONDERBOOM

Design: Hudební koule

Tento reproduktor Bluetooth je o zvuku. Jeho válcový tvar umožňuje promítat zvuk všude kolem, nikoli jen z přední části zařízení. Ovládání by naopak dalo trochu zabrat. Je zcela zřejmé, že tlačítka plus a mínus na přední straně reproduktoru ovládají hlasitost a tlačítka napájení a Bluetooth lze snadno zjistit. Nahoře je ale také neviditelné tlačítko, které vám umožňuje pozastavit/přehrát, když jej stisknete jednou, a přeskočit o jednu skladbu vpřed, když stisknete dvakrát (není žádný způsob, jak přeskočit zpět). Jakmile si na to zvyknete, je to v pořádku, ale pokud přítel nebo host potřebuje pozastavit skladbu, může mít problém najít neviditelné tlačítko.

Je také ideální pro kempování, na pláž nebo dokonce jen na grilování na zahradě. Tvrzení Ultimate Ears o 10hodinové výdrži baterie jsou přesné. Plně jsme nabili baterii, spárovali ji s počítačem a nechali ji hrát, dokud nevymřela. Začali jsme ráno a přestalo to hrát asi o 10 hodin později. Pokud jej používáte pouze občas, můžete jej pravděpodobně používat měsíc, než jej budete muset dobíjet. Toto zařízení je testováno pádem do výšky pěti stop, takže přežije pád. Ale přesto nebudete chtít tento reproduktor upustit – je velký jako softball a je těžší, než vypadá. Pokud jej upustíte na cokoli křehkého (nebo na nohu, když na to přijde), mohlo by to způsobit nějaké škody. Abychom vyhodnotili vodotěsnost, drželi jsme tento model zcela ponořený ve vaně po dobu tří minut. Věrný svému slovu, WONDERBOOM byl nepoškozen, když se znovu vynořil. Zařízení má certifikaci IPX7, aby bylo vodotěsné do jednoho metru vody po dobu až 30 minut. Ale vzhledem k přirozenému vztlaku tohoto zařízení je těžké si představit pravděpodobnou situaci, kdy by bylo zcela ponořeno na půl hodiny.

Toto zařízení je testováno pádem do výšky pěti stop, takže přežije pád. Dosah tohoto Bluetooth reproduktoru je 33 stop od spárovaného zařízení. To je minimum možné podle specifikací Bluetooth Core Specifikace – a v souladu se zbytkem podobných produktů, které jsme testovali –, ale od takto mohutného zařízení jsme očekávali trochu více. Jedna věc, kterou toto zařízení postrádá, je možnost používat jej jako hlasitý odposlech. Ostatní reproduktory Bluetooth, které jsme testovali, mají vestavěné mikrofony, takže můžete přijímat hovory z telefonu. I když to není řešení, bylo by hezké mít zahrnuto v této cenové hladině. Pokud si koupíte dva tyto reproduktory, můžete s oběma spárovat jedno zařízení. To je šikovné a užitečné, pokud pořádáte velkou párty, ale když jsme to testovali, nepovažovali jsme tento reproduktor za dostatečně úžasný, abychom chtěli investovat do dvou.

Ultimate Ears WONDERBOOM

Proces nastavení: Podprůměrné pokyny vás nezpomalí

Přiložená dokumentace je překvapivě stručná a nepříliš užitečná. Neexistuje ani řádná uživatelská příručka – pouze informace o bezpečnosti a záruce. Pokyny na vnitřní straně krabice by však měly stačit k jejímu zprovoznění přibližně do jedné minuty. Pokud jste ještě nikdy nespárovali zařízení přes Bluetooth, může to trvat o minutu déle, ale proces je obecně jednoduchý.

Ultimate Ears WONDERBOOM

Kvalita zvuku: Středem pozornosti

Jedním slovem, kvalita zvuku je vynikající. Válcový design reproduktoru poskytuje zvuk v 360 stupních. Má slušně dunivé basy, ostrý zpěv a čistý zvuk. Když si pustíte album, které jste slyšeli milionkrát, uslyšíte každý činel a vysoký tón, který očekáváte.

Válcový design reproduktoru poskytuje zvuk v 360 stupních. Pokud jste uvnitř, zvuk snadno zaplní místnost, zejména z centrálního umístění. Má spoustu výkonu na tak kompaktní zařízení, což z něj také dělá skvělou volbu pro venkovní prostředí.

Cena: Slušná, ale bez dohody

The Ultimate Ears WONDERBOOM se prodává za 99,99 $. Myslíme si, že to rozhodně stojí za tolik, ale je těžké ospravedlnit nákup dvou za tuto cenu, pokud je chcete synchronizovat. Pokud je můžete získat za nějakou slevu nebo propagační cenu, udělejte to – určitě budete mít pocit, že jste ze svého dolaru dostali více.

Soutěž: Ultimate Ears WONDERBOOM vs. JBL Charge 4

Testovali jsme WONDERBOOM bok po boku s JBL Charge 4, který se prodává za 149,99 $, ale často jej lze najít za méně. Největší rozdíl je ve tvaru zařízení. WONDERBOOM je koule, která sedí vzpřímeně, zatímco Charge 4 má více tyčový tvar a sedí vodorovně. Kvalita zvuku je přibližně stejná, ale Charge 4 neprodukuje 360stupňový zvuk. Výběr mezi těmito dvěma závisí na tom, kam jej plánujete umístit – Charge 4 je skvělý na polici nebo kamkoli, kde se opírá o povrch, což se WONDERBOOM lépe hodí na stůl nebo do otevřeného prostoru se spoustou prostoru. kolem toho.


Konečný verdikt

Poskytuje vynikající 360stupňový zvuk, i když je na kompaktní velikost trochu drahý. Toto zařízení je navrženo tak, abyste si ho vzali ven a přinesli své oblíbené melodie na pláž a do hor. Jedná se o reproduktor pro párty u bazénu a kempování, voděodolné a přenosné zařízení, díky kterému bude vaše hudba znít skvěle – z každého úhlu.

brejle

 • jméno výrobku

  WONDERBOOM

 • Značka produktu

  Ultimátní uši

 • UPC

  0 97855 12853 9

 • Cena

  67,00 $

 • rozměry produktu

  7,4 x 6,9 x 4,3 palce

 • Životnost baterie

  10 hodin

 • Voděodolný

  Stupeň krytí IPX7

 • Záruka

  2 roky