Skip to content

Rise & Fall: Civilizations At War — PC hry ke stažení zdarma

7 de Červenec de 2021
rise and fall 56a1ac973df78cf7726cf483

Rise & Fall: Civilizations At War je strategická hra v reálném čase původně vydaná v roce 2006, která byla nastavena během prvního tisíciletí př. n. l. Obsahuje kombinaci tradiční strategické hry v reálném čase a hry střílečky z pohledu první a třetí osoby. Obdržela většinou pozitivní recenze. Dva roky po uvedení na trh byl vydán společností Midway Games jako freeware podporovaný reklamami sponzorovaný americkým letectvem. Tady je to, co potřebujete vědět o stahování a hraní hry.

Rise & Fall: Civilizations At War Gameplay

Hra pro Rise & Fall: Civilizations At War je primárně strategická hra v reálném čase. Hráči ovládají jednu ze čtyř starověkých civilizací: Egypt, Řecko, Persii a Řím. Každá civilizace má přibližně 20 jedinečných jednotek. Existují čtyři typy zdrojů, které můžete shromáždit k vybudování svých civilizací. Dřevo a zlato se používají k výstavbě budov, trénování jednotek a vývoji upgradů. Další dva zdroje, sláva a výdrž, se získávají během herních akcí. Když se staví více jednotek nebo struktur, hromadí se sláva. Výdrž se získává z jednotek hrdinů během bitvy, když jednotky hrdinů zabíjejí nepřátelské jednotky. Vojenské jednotky spadají do jedné z pěti kategorií: jízda, pěchota, obléhání, speciální a námořní. Jednotky mají standardní silné a slabé stránky proti typům nepřátelských jednotek ve formátu kámen, papír, nůžky. Dalším prvkem vojenských jednotek a bojů je, že každý typ jednotek má také rychlost, útok, obranu a dosah, které lze vylepšit určitými vylepšeními a formacemi. Zahrnutí námořních jednotek umožňuje kromě pozemní války také obojživelné a námořní válčení. Mnoho tradičních strategických her v reálném čase používá koncept věků k vyjádření pokroku nebo pokroku civilizace. Rise & Fall: Civilizations At War se nijak neliší, ale zaujímá poněkud odlišný přístup. Spíše než upgradovat svoji primární základnu, posuňte svou civilizaci a získejte přístup k novým technologiím, jednotkám, poradcům a upgradům prostřednictvím levelování jednotek hrdinů. Dobytí dalších základen také umožňuje větší armády, ale mohou být snadno převzaty nepřáteli, pokud armády nejsou dobře bráněny.

Vzestup a pád zahrnuje režimy pro jednoho i více hráčů. Režim pro jednoho hráče umožňuje potyčky s až sedmi počítačem ovládanými protivníky a dvě příběhové kampaně. Každá kampaň je rozdělena do aktů a kapitol, přičemž jedna kampaň sleduje Alexandra Velikého a jeho dobytí Asie. Začíná to mladým Alexandrem, který začíná svou vládou a vede hráče přes setkání v Řecku, obléhání Tyru, jeho porážku Memnona a další. Druhá kampaň je fiktivní příběh, který se soustředí na egyptskou Kleopatru, když se pokouší odrazit římskou invazi císaře Octaviana. Funkce, která dělá Pád říše poněkud jedinečný z ostatních her RTS své doby je režim hrdiny, který vám umožní ovládat hrdinu z pohledu třetí osoby a někdy i z pohledu první osoby. Získáte tak přímou kontrolu nad jednotkami hrdinů, které jsou primárním způsobem, jak získat výdrž použitou k vyrovnání úrovně a postupu civilizace do dalšího věku. Délka času, který můžete strávit v režimu hrdiny, se určuje podle množství vydělané výdrže.

Rise & Fall: Civilizations At War Dostupnost

Vydány hry Midway Rise & Fall: Civilizations At War 12. června 2006, po několika zpožděních a uzavření původního vývojáře hry, Stainless Steel Studios. V říjnu 2008, krátce předtím, než Midway vyhlásil bankrot, byla hra spuštěna zdarma prostřednictvím modelu podporovaného reklamou sponzorovaného letectvem Spojených států. Společnost Midway Games jako společnost již neexistuje a všechny oficiální webové stránky této hry byly převedeny do režimu offline. Ještě pořád, Pád říše lze najít na několika webech třetích stran. Níže je uvedeno několik lepších hostingových stránek pro tuto hru. Část pro jednoho hráče, včetně kampaní i potyček pro jednoho hráče, je k dispozici ke stažení. Hostování her pro více hráčů však může být náročné, protože část pro více hráčů byla původně hostována prostřednictvím dnes již uzavřené sítě GameSpy. Stále je možné hrát pomocí LAN nebo prostřednictvím emulační služby LAN. Stažení Rise & Fall: Civilizations At War:

 • Soubor Planet
 • MegaGames
 • Moddb (multiplayer)

Rise & Fall: Civilizations At War Systémové požadavky

Jelikož je to starší hra, Rise & Fall: Civilizations At War by neměl mít problém se spuštěním na moderních počítačích.

minimální systémové požadavky
procesor Pentium III 1,4 GHz, AMD Athlon 2000+ nebo lepší
RAM 256 MB
HDD 3 GB
OS Windows 2000 / XP nebo novější
Grafická karta NVIDIA GeForce3, ATI Radeon 8500 nebo lepší se 64 MB RAM
Verze DirectX DirectX 9.0b
Doporučené systémové požadavky
procesor Pentium 4, Athlon XP nebo lepší
RAM 1 GB
HDD 3 GB
OS Windows XP nebo novější
Grafická karta NVIDIA GeForce FX +, ATI Radeon 9500+ nebo lepší se 128 MB RAM
Verze DirectX DirectX 9.0b

Více od Lifewire

 • Total War: Warhammer

  Total War Series

 • Instalační obrazovka Command & Conquer v systému macOS

  Command & Conquer Stažení hry zdarma

 • Lidé hrající různé položky ze série her Age of Empires

  Série Age of Empires

 • Společnost hrdinů

  Přehled série Company of Heroes Series

 • Star Wars: Galactic Battlegrounds

  Videohry hvězdných válek s Darth Vaderem

 • Muž nosí brýle hraní videoher na svém Pc v temné místnosti

  Top 21 počítačových her pro ty, kteří mají rozpočet

 • Logo MS-DOS a herní umění

  Nejlepší hry pro MS-DOS všech dob

 • Cyberpunk 2077

  8 nejlepších počítačových her roku 2021

 • Brýle NVIDIA 3D Vision

  Populární hry podporované NVIDIA 3D Vision

 • Shuttlestar na oběžné dráze Země

  Nejlepší herní série strategie v reálném čase

 • Screenshot hry Star Wars: Empire at War

  10 nejlepších počítačových her v reálném čase

 • Screenshot z hry Gears of War 4

  Sedm nejlepších válečných her pro Xbox One

 • Konzole Nintendo Switch

  8 nejlepších nových her Nintendo Switch z roku 2021

 • Muž hrající hru na automatu na notebooku

  12 nejlepších zábavných online her, které se budou hrát v roce 2021

 • Série StarCraft

  Série strategických her v reálném čase StarCraft

 • Otec a syn se soustředili při společném hraní videoher

  Top 7 služeb digitálního stahování počítačových her

Záchranný drát

Následuj nás

 • Facebook

 • O nás
 • Inzerovat
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Zásady používání souborů cookie
 • Kariéra
 • Redakční pokyny
 • Kontakt
 • Podmínky použití
 • Ochrana osobních údajů v EU
 • Oznámení o ochraně osobních údajů v Kalifornii
 • DŮVĚRYHODNÉ

Vaše práva na soukromí

Lifewire a naši partneři třetích stran používají soubory cookie a zpracovávají osobní údaje, jako jsou jedinečné identifikátory, na základě vašeho souhlasu s ukládáním a / nebo přístupem k informacím v zařízení, zobrazováním personalizovaných reklam a pro měření obsahu, přehled publika a vývoj produktů. Chcete-li změnit nebo odvolat váš výběr souhlasu pro Lifewire.com, včetně vašeho práva vznést námitku, kde je použit oprávněný zájem, klikněte níže. Nastavení můžete kdykoli aktualizovat pomocí odkazu „Ochrana osobních údajů v EU“ v dolní části jakékoli stránky. Tyto volby budou globálně signalizovány našim partnerům a nebudou mít vliv na data procházení. Seznam partnerů (prodejců)

My a naši partneři zpracováváme údaje pro:

Aktivně pro identifikaci skenujte vlastnosti zařízení. Používejte přesná geolokační data. Ukládejte a / nebo přistupujte k informacím na zařízení. Vyberte přizpůsobený obsah. Vytvořte si osobní profil obsahu. Měření výkonu reklamy. Vyberte základní reklamy. Vytvořte si přizpůsobený profil reklam. Vyberte přizpůsobené reklamy. Aplikujte průzkum trhu a získejte přehled o publiku. Měření výkonu obsahu. Vyvíjejte a vylepšujte produkty. Seznam partnerů (prodejců)