Skip to content

Samsung stahuje Galaxy Z Fold 2 z webu v USA

15 de Listopad de 2022
galaxy z fold 2 no longer listed on samsung site bf1721982807497cbf7f47ab7b132841

Samsung odstranil Galaxy Z Fold 2 ze svých webových stránek, čímž fakticky ukončil nákupy zařízení pro uživatele ve Spojených státech. Společnost 9To5Google ve čtvrtek poprvé oznámila odstranění Galaxy Z Fold 2 z webu Samsung. Namísto seznamu telefonu a jeho podrobností se nyní na webových stránkách jednoduše píše: „Galaxy Fold již není možné zakoupit na Samsung.com, podívejte se však prosím na další možnosti v rodině Galaxy.“

Zatímco formulace na stránce říká Galaxy Fold, zdá se, že telefon byl zcela odstraněn z online obchodu T-Mobile, i když se zdá, že je k dispozici prostřednictvím AT&T a Best Buy. Samsung nenabídl žádné oficiální vysvětlení ohledně ukončení, ale pokud je to pravda, znamená to, že Galaxy Z Fold 2 byl k dispozici pouze zhruba devět měsíců po jeho vydání. Podle 9To5Google je telefon stále dostupný ve Velké Británii. Snad nejdůležitější věcí, kterou je třeba poznamenat, je, že původní Galaxy Fold a Galaxy Z Flip 5G jsou stále k dispozici ke koupi ve Spojených státech. Z Flip 5G však již nějakou dobu není k dispozici prostřednictvím Samsung.com.

Zpráva, která se nyní zobrazuje na nákupní stránce Samsung Galaxy Z Fold 2

Vzhledem k fámám, že Samsung koncem tohoto roku oznámí nový skládací telefon, je možné, že tento krok přilije další olej do ohně. Bohužel si budeme muset počkat a uvidíme, zda byl Galaxy Z Fold 2 zcela ukončen, nebo zda byly změny na stránce provedeny omylem. Požádali jsme společnost Samsung o vysvětlení, ale zatím jsme nedostali odpověď.