Skip to content

Simíci myšlenkové bubliny

12 de Srpen de 2021
cursing bubble 539884573 5a0cc59e0d327a003649ad84

Postavy v The Sims nemluv anglicky. Místo toho mluví Simlish. Při hraní hry simulace života vidíte v některých situacích myšlenkové bubliny nad hlavami postav. Myšlenkové bubliny – nějaké obrazy, v závislosti na situaci – jsou nahlédnutím do jejich hlav, abyste viděli, co mají na srdci. Zde je to, co potřebujete vědět The Sims‘ myšlenkové bubliny. Informace v této příručce se obecně vztahují na celek The Sims série videoher.

Kdy se objevují myšlenkové bubliny?

Myšlenkové bubliny se nad Simíkem objevují v následujících situacích: spánek, mluvení, a když je motiv nízký a jsou zoufalí. Každý zobrazený symbol má svůj význam. Když Simíci hovoří, myšlenkové bubliny představují to, o čem mluví. I když se může zdát, že myšlenkové bubliny nejsou po většinu času zajímavé, v některých situacích jsou užitečné.

Co znamenají myšlenkové bubliny?

Někdy je bublina jen náhodný obrázek bez praktického významu. Jindy je to známka toho, že jeden Sim spolupracuje s druhým. V jiných situacích dává bublina hráči znamení, že něco není v pořádku – obvykle prostřednictvím červené bubliny.

Co je červená bublina?

Když je obrázek myšlenkové bubliny zobrazen červeně, je čas, abyste věnovali pozornost. Simík se vám snaží prozradit, že motiv je extrémně nízký. Pokud například vidíte červenou bublinu s basketbalem nebo televizí, znamená to, že se Simík musí bavit. Pokud existuje obrázek líbajících se lidí, musí se Sim stýkat s ostatními Simíky. Myšlenkové bubliny mohou být zajímavé, pokud je budete sledovat. Zatímco spí, můžete někdy vidět obrázky jiného Simíka, na kterém jim hluboce záleží. Myšlenkové bubliny jsou jen malou částí hry a dávají Simíkům způsob komunikace s hráčem.