Skip to content

Skvělé skiny Deadpool Minecraft!

12 de Červenec de 2021
RyanReynoldsasDeadpool 56ae60d73df78cf772bb7318

Už jste někdy chtěli hrát „Minecraft“ a vypadat, jako byste byli připraveni nakopat nějaké padouchy do zapomnění? Pokud je vaše odpověď na tuto otázku „Proč, samozřejmě, můj dobrý pane!“, Jsou tyto skiny „Minecraft“ právě pro vás! Na oslavu Marvel Entertainment a 20th Century Fox, které uvedou dlouho očekávaný film Deadpool, představíme tři úžasné skiny vytvořené fanoušky, které by měly povzbudit váš apetit v oddělení, aby vaše postava vypadala ještě chladněji než dříve.

Kapitáne Deadpoole … Ne, jen Deadpoole.

Oblíbený zabiják všech, Wade Wilson, The Merc With A Mouth, The Crimson Nutcase, Chiyonosake nebo prostě Deadpool (pokud nechcete být příliš vychytralí) je pro „Minecraft“ nesmírně cool. S tímto skinem získáte pozornost mnoha kolemjdoucích na serverech díky jeho jasně červeným barvám a rozpoznatelným charakteristikám Deadpoola. Tento skin byl speciálně navržen pro model postavy Steve a vypadá tam nejlépe. Pokud máte zájem stáhnout tento skin, je k dispozici ke stažení na PlanetMinecraft.com. Dostupnost tohoto úžasně vytvořeného vzhledu umožnil -MonkeyKing- na PlanetMinecraft.

Negasonic Teenage Warhead

Deadpool Minecraft skin

Myslíte si, že svět je temný jako vaše oblečení? Možná máte napjatou osobnost? Ne, ne. Můžeme počkat. Dokončete svůj tweet a nezapomeňte ho hashtagovat. Pokud jste sledovali film Deadpool, tato postava s největší pravděpodobností promlouvala k vaší vzteklé straně teenagerů, a to není všechno špatné. Díky této kůži si spousta lidí všimne a bude docela žárlit na váš vkus u superhrdinů s extrémně dlouhými a spletitými jmény. Všechny vtipy stranou, tento skin navrhl DJ Notnice9000 na PlanetMinecraft. Tento vzhled byl speciálně navržen tak, aby vypadal nejlépe, když byl použit model postavy Alex. Tento skin je k dispozici ke stažení na PlanetMinecraft.com a vypadá naprosto fantasticky.

Kolos

Deadpool Minecraft skin

Tato kůže obsahuje Colossus, člena X-Men a hlavní faktor frustrující Deadpoola. Je stejně velký jako děsivý, ale překvapivě je laskavý a jemný. To, co mu chybí v podlosti, si vynahradí silou. Colossus je postava, která na nás všechny mluví a dá nám něco pocítit, ale on prostě nepřestane dronovat! Pokud chcete vzhled, díky kterému bude vaše postava vypadat nejen tvrdě, ale bude extrémně těžké ji nepozorovat, je to skvělá volba. Představený vzhled Colossus byl navržen speciálně pro (a při použití vypadá nejlépe) model postavy Steve. Tato konkrétní verze hry Colossus vychází spíše z komiksové alternativy než z filmu. Tento skin vytvořil Luka na PlanetMinecraft.com. Je k dispozici ke stažení a použití, aktuálně na jejich webových stránkách. Tento skin vypadá pro „Minecraft“ naprosto fantasticky a rozhodně stojí za použití.

Závěrem

Minecraft

Pokud hledáte nějaké zábavné skiny, které by okořenily váš zážitek z „Minecraftu“, doufejme, že tyto skiny za vás udělaly trik. Jejich tvůrci zjevně tvrdě pracovali na zachování věrného designu a kvality původním použitým odkazům. Ať už chcete ukázat svou divokou stránku, vypadat jako rozzlobený teenager, nebo vypadat jako kovový stavitel těla, tyto skiny by vám měly pomoci při rozhodování, zvláště pokud je to zaměřené na hledání skinů ohledně filmu Deadpool. Vzhledem k tomu, že Deadpool byl vydán teprve nedávno, je k dispozici jen velmi málo skinů, ze kterých si můžete vybrat (zejména u postav z filmů a ne nutně v jejich komiksových variantách). Pokud tyto skiny „Minecraft“ pro vás nakonec nevycházejí z hlediska kvality nebo designu, co hledáte, neváhejte procházet internet a více než pravděpodobně uvidíte, že nové budou k dispozici více času projde.