Skip to content

Takže chcete streamovat Minecraft

5 de Červenec de 2021
Minecraft 5ae664f6c673350036cb21c2

Jak nutkání sdílet zkušenosti a bavit masy roste mezi hráči a jednotlivci online, můžete se jen divit, proč to více lidí nedělá. Díky webům jako Twitch a YouTube Gaming v čele závodů o streamovací platformu mohou miliony lidí vysílat své snahy ve hře nebo sledovat ty, z nichž vysílají. Proč streamovat Minecraft může být spousta legrace, nesmírně prospěšné a mnoho dalšího.

Webové stránky ke streamování

Při zvažování myšlenky streamování videoher obvykle přicházejí na mysl dva weby: YouTube Gaming nebo Twitch. Oba weby mají své vlastní výhody streamování a mohou být stejně příjemné, pokud budou plně využity. Při výběru způsobu, jakým chcete dělat, máte mnoho možností Minecraft stream, v závislosti na platformě, kterou se rozhodnete použít. Možnosti se obecně zabývají rozvržením, složitostí vs. jednoduchostí, interakcí s publikem a věcmi této povahy. Obvykle se pro složitější streamy s větší interakcí s publikem používá Twitch, protože je snazší spravovat a přitažlivější, pokud jde o předávání informací do / z publika. YouTube Gaming je více určen pro ty, z nichž by chtěli přímý přenos, aniž by se obávali interakce mezi publikem a provozovatelem vysílání. Zatímco streamery YouTube Gaming nejsou zcela neplatné pro interakci s publikem, je pravděpodobné, že na Twitch nepochybně najdete více. Při výběru Twitch budou mít streamery mnohem spolehlivější čas. Vzhledem k tomu, že Twitch je čistě web zaměřený na streamování (spíše než web zaměřený na videa, hudbu atd.), Pravděpodobně zde najdete kvalitnější obsah oproti hraní na YouTube. Tato webová stránka je domovem velmi velké komunity streamerů Minecraft. Twitchova velká komunita streamerů pro Minecraft také shromáždil extrémně velké publikum, které jej obklopuje. Obvykle uvidíte na titulní stránce Twitch Minecraft jako „Doporučené“. Když je hra Doporučená, je vybrána kvůli přílivu diváků, které získává. I když na začátku může být těžké získat diváky, čím častěji budete streamovat, tím více si vás všimnou.

Integrace Minecraft Twitch

V některých minulých verzích Minecraft, Mojang přidal do videohry integraci Twitch. Tato integrace nejen umožnila streamovat bez použití externího softwaru, ale také přidala váš Twitch chat do hry pro snadné prohlížení. Tato funkce je stále k dispozici v různých verzích pod aktualizací 1.9 a může být velmi prospěšná pro streamery. Velmi málo her přidává dobře vybudovanou a funkční integraci mezi vnějšími sociálními médii a službami. Díky velmi dobře vytvořené funkčnosti MinecraftIntegrace Twitch byla poměrně často využívána streamery, kteří byli na scéně streamování noví. I když byla tato funkce od té doby ze hry odstraněna, v současné době existují různé mody pro konkrétní verze, které jsou postaveny pouze na replikaci procesu, který původně vydal Mojang, a rozhodně stojí za kontrolu.

Softwarové nástroje

Pokud zjistíte, že chcete, aby vaše vysílání bylo kvalitnější, brzy si to uvědomíte MinecraftIntegrace Twitch není nutně to, co byste měli používat. Mnoho vývojářů softwaru si všimlo rostoucí popularity streamování a vytvořilo nástroje dostupné veřejnosti k použití. Zatímco některý software může být občas trochu drahý, jiný je zdarma a velmi snadno se porovnává s exkluzivním, „extravagantnějším“. Jen proto, že software / zařízení stojí více peněz, neznamená to, že je lepší než bezplatná alternativa (pokud jde o vytváření obsahu online). Svobodný software, na který by vás většina streamerů velmi ráda nasměrovala, je OBS (Open Broadcaster Software). Tento software s otevřeným zdrojovým kódem byl vytvořen pro živé vysílání i nahrávání videa z počítače. Software Open Broadcaster přichází ve dvou verzích známých jako „OBS“ a „OBS Studio“. Oba software jsou volně k použití pro veřejnost, ačkoliv doporučeným z nich je snadno „OBS Studio“. OBS Studio nabízí mimo jiné téměř úplné přizpůsobení vizuálního nastavení vašeho živého přenosu a také zvuku. Je povoleno více zdrojů videa / zvuku najednou, což nabízí velkou dávku kreativity těm, z nichž je stream řízen. S OBS je vaše představivost limitem při navrhování a vytváření rozvržení mezi různými nápady pro streamování. Pro vaše potěšení z učení existuje spousta návodů ve formě příspěvků na fórech a videí na YouTube. OBS je kompatibilní jak s YouTube Gaming, Twitch, tak s nejrůznějšími streamovacími weby.

Co streamovat

Pro mnohé je hledání něčeho zajímavého pro streamování Minecraft může být frustrující. Ve hře s nekonečnými možnostmi se občas nemůžete ubránit pocitu omezenosti. Společným dilematem, s nímž se hráči setkávají, je konkrétně hledání toho, o co by se chtěli podělit se svým publikem. S YouTube můžete snadno upravit nudné kousky videa, abyste si udrželi silnou dynamiku, ale pomocí streamování máte sebe a média, která sdílíte. Najít způsob, jak zůstat zábavný s konceptem, který nemusí být úplně nejzajímavější, je boj a určitě stojí za to na něm pracovat. I když se to nemusí cítit, Minecraft streamery mají velký arzenál aktivit, které mohou v rámci své hry dělat, aby své publikum bavily. Tyto nápady se mohou pohybovat od hraní mini-her, dobrodružných map, herních režimů přežití / kreativity / hardcore a mnohem více. Můžete si dokonce streamovat hraní hry pro více hráčů na různých serverech, mimo jiné. Skutečnost, že Minecraft je hra poháněná kreativitou své komunity umožňuje spoustu zajímavého obsahu, který je schopen sdílet. Jde o to, jak sdílíte tyto různé části obsahu, které vás identifikují jako streamera. Pokud je o vás známo, že jste nejlepší na Twitch nebo YouTube Gaming pro Minecraft minihra „Hry o přežití“, vaše publikum se s největší pravděpodobností přijde podívat, jak se vám daří skvěle. Pokud vás baví tvorba, bude s největší pravděpodobností vidět váš proces a bude se zajímat o to, jak postupujete při svých metodách. Vysílání na serveru, který je přístupný veřejnosti, může být také skvělým doplňkem vašich streamů! MinecraftMožnost pro více hráčů přidává novou úroveň interakce s publikem a umožňuje vašim divákům zapojit se do zábavy, kterou máte, nejen ve smyslu sledování, ale také ve smyslu hraní videohry s vámi. Čím více fanoušků vašeho streamu přijde na server s vámi hrát, tím větší šance budete mít, aby váš stream sledovali ostatní hráči serveru (kteří nemusí nutně vědět, že právě sledujete). Tato interakce s publikem ve hře může být skvělou formou reklamy, pokud se neustále snaží získat vaši pozornost. Mnoho serverů má pravidla týkající se reklamy na různých platformách sociálních médií, která nejsou podle podoby serveru oficiální, proto buďte opatrní, dodržujte pravidla nebo získejte povolení.

Jak streamovat

Snímek obrazovky Minecraftu

Existuje mnoho způsobů, jak streamovat. Některé zahrnují software, jiné zahrnují úpravy hry, jiné méně populární / konvenční prostředky a je třeba se jim pravděpodobně vyhnout, abyste mohli začít silně a věděli, co děláte přímo z brány. Po internetu se šíří mnoho výukových programů, které učí ty, jak by měly streamovat, a lze je najít konkrétně na webových stránkách, jako je YouTube a podobných věcech. Pro méně přímý výukový program vám můžeme poradit, abyste si online vyhledali video zahrnující váš software a preferovanou streamovací platformu podle vašeho výběru. Obecně platí, že všechny používají stejné metody, ale u určitých webů fungují nejlépe konkrétní předvolby. Další zajímavá rada, která může být nabídnuta, je zajímavá. Při streamování soutěžíte s ostatními streamery na webu, abyste upoutali pozornost potenciálních diváků. Snažte se pobavit dav a udržet si ho. Pokud jste tichým streamerem hrajícím nudnou hru, pravděpodobně nebudete dlouho trvat. Pokud mlčíte, ale děláte zajímavou hru, můžete získat nějaké pohledy. Pokud mluvíte energicky a máte zajímavou hratelnost, budete mít větší šanci udržet ty, u nichž se zastavili. Udržujte dynamiku svého proudu neustále proudící konkrétním tempem. Pokud je vaše osobnost všude, zkuste to vzrušení udržet. Pokud jste klidnější streamer, ukažte to a snažte se co nejlépe vyniknout v tom, co děláte konkrétně ve hře. Poslední radou v souvislosti s těmito věcmi je zejména dobré připojení k internetu. Vypnutí čehokoli, co během přenosu využívá velké množství šířky pásma, by bylo nesmírně výhodné a velmi zajímavé, pokud je vaše připojení pomalé. Streamování zabírá hodně vašeho internetu, v závislosti na kvalitě, kterou hledáte. Čím nižší rozlišení odesíláte do služby, jako je Twitch nebo YouTube Gaming, tím rychleji ji vaše publikum obdrží. Čím vyšší je kvalita, tím je pravděpodobnější zpoždění. Mějte to na paměti, když mluvíte se svým publikem, protože vaše zpoždění je poměrně dlouhé, můžete zapomenout, o čem jste mluvili.

Závěr

Pokud jde o streamování, je to velmi důležitá zábava v Minecraft společenství. Stejně jako videa a další druhy zábavy dostupné online v oblasti všeho blokujícího, dává živé vysílání publiku těm, z nichž se chtějí podělit o své zážitky, spoustu zábavy a velkého koníčka. Streamování, pokud bude mít štěstí, se může stát také prací. Stejně jako většina věcí v zábavním průmyslu byste měli chtít dělat to, co děláte, protože se vám to líbí, spíše než pro peníze. Pokud si stanovíte cíl stát se populárním a žít ze svého snažení, je to extrémně možné, ale bude to za vás vyžadovat spoustu odhodlání. Dlouhé noci se stanou věcí, ale vědění, že jste pozitivně ovlivnili publikum tím, co milujete a užíváte, vám každou vteřinu stojí za to.