Skip to content

Tipy a triky pro ‚ARK: Survival Evolved’

16 de Srpen de 2021
ARKscreen2 568ab7895f9b586a9e74f8b6

Jako Minecraft, ARK: Survival Evolved je hra o zkoumání, sbírání, budování a přežití v divočině. Tato příručka pokrývá cheat kódy a obecné tipy na přežití ARCHA na všech platformách. Informace v tomto článku platí pro ARK: Survival Evolved pro PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC a mobilní zařízení.

Jak povolit příkazy správce pro ARK

Všechny verze ARK podporují cheat kódy, nazývané také administrátorské příkazy. Jak přistupujete k administrátorské konzole, závisí na platformě, kterou používáte:

 • PS4: Pozastavte hru a stiskněte L1 + R1 + Náměstí + Trojúhelník.
 • Xbox One: Pozastavte hru a stiskněte LB + RB + X + Y.
 • Přepínač: Pozastavte hru a stiskněte L + R. + X + Y.
 • PC: Během hry kdykoli stiskněte klávesu Tab.

Podvody pro správce jsou také k dispozici pro ARK pro iOS a Android prostřednictvím konzoly God, která se zobrazí ve vaší postranní nabídce, když jste přihlášeni jako správce. Chcete -li používat podvody v online hře pro více hráčů, musí mít server povolené podvody.

ARK: Survival Evolved Cheat Codes

Chcete -li odemknout cheaty, zadejte tyto kódy do příkazové konzoly.

Kód Účinek
GMBuff Maximální zážitek (úroveň 100).
nekonečné statistiky Trvale maximalizujte všechny statistiky včetně výdrže.
Bůh Neubližujte (stále se můžete utopit).
forcetame Okamžitě zkrotte cílené zvíře (není potřeba sedlo).
tečka Okamžitě zkrotte cílené zvíře a získejte dokumentaci odměny (nutné sedlo).
létat K létání použijte tlačítko pro skok.
duch Projděte se čímkoli.
Procházka Zakažte podvody s létáním a duchem.
zabít Zabijte cokoli namířením zaměřovacího kříže na to.
dávat zdroje Získejte 50 z každého zdroje.
dávkové gramy Odemkněte všechny engramy (kromě tekových engramů).
dávatgramstekonly Odemkněte všechny tek engramy.
hráčsky Zmrazte všechna zvířata a předměty, které nejsou hráči.
toggleinfiniteammo Přepíná a vypíná nekonečnou munici.
slowmo 5 Povolit hyperrychlost.
nepřítel neviditelný Nepřátelé vás ignorují.

ARK: Survival Evolved Resource Locations

Vědět, jak najít základní zdroje, je klíčem k přežití ARCHA.

Kde najít vlákninu

Vláknina se získává sklizní rostlin, ze kterých se také získají bobule, které můžete jíst nebo je použít ke zkrotení dinosaurů. Přistupte ke kterékoli z 3D rostlin, které vidíte všude, a stisknutím tlačítka interakce je zvedněte. Různé oblasti na mapě mají různě vypadající rostliny, ale všechny vám poskytnou stejné zdroje.

Kde najít metal

Malé množství kovu najdete v jakýchkoli horninách, které sklízíte krumpáčem, ale abyste našli velké množství, musíte sklízet konkrétní horniny. Dobrým zdrojem jsou kulaté skály poblíž řek, ale ty nejbohatší na kovy mají výraznou světlou barvu s protékajícími žilkami bronzu/mědi vypadajícího kovu. Tyto skály najdete většinou na horách a kopcích. Pomocí zkroceného ankylosaura sklízejte obrovské množství kovu z velkých hromad kamenů.

Kde najít ropu

Cestujte daleko na sever do zasněžených oblastí na mapě. Najdete zde obrovské černé balvany pokryté zmrzlým olejem až k vodě. Sbírejte kameny pomocí krumpáče nebo ankylosaura, abyste získali olej. Ropu lze také nalézt v podvodních jeskyních nebo v oceánu, ale k dosažení těchto míst potřebujete pokročilé vybavení.

Kde najít kožešiny

Abyste zůstali naživu v chladné severní oblasti mapy, musíte zabít konkrétní zvířata, abyste si vyrobili teplé oblečení. Přineste spoustu táboráků a pochodní, abyste se zahřáli, a pak se vydejte na sever, dokud nenajdete vlka mamuta, megalosaura a strašlivého vlka. Všechna tato zvířata vám poskytnou kožešiny, když je sklidíte. Použijte tyto kožešiny k výrobě kožešinové zbroje, která vás ochrání před chladem.

Kde najít Obsidian

K výrobě polymerů je nutný obsidián. Chcete -li najít obsidián, vydejte se na jakoukoli horu s velkými ložisky kovu. Obsidian je obvykle výše na horách ve srovnání s tím, kde jste poprvé začali hledat kov, takže pokračujte v lezení a nakonec najdete obsidián. Obsidián se sklízí z velkých plochých, černých skal, které jsou nezaměnitelné.

Jak zkrotit zvířata

Chcete -li zvíře zkrotit, musíte ho nejprve vyrazit holýma rukama nebo zastřelením sedativem. Jakmile je zvíře v bezvědomí (ale není mrtvé), můžete do jeho inventáře umístit jídlo. Bylinožravci mají rádi bobule, zatímco masožravci mají rádi maso (zejména maso z větších zvířat). Zvíře pak bude jíst jídlo a jeho „zkrocení metr“ se zvýší. Pokračujte v procesu, dokud se měřič nezaplní, abyste získali jejich důvěru. U různých druhů trvá zkrocení déle než u jiných. Chcete, aby zvíře zůstalo spát, tak mu dejte nějaké narkotika, aby zůstalo pod sedativy.

Tipy pro jízdu na dinosaurech

Když zkrotíte dinosaura a vybavíte ho sedlem, můžete se na něm poté svézt a použít ho k pomoci s věcmi. Některá zvířata jsou v různých úkolech lepší než ostatní. Dravci jsou například skvělí nejen ve sbírání masa od svých obětí, ale také v rabování čehokoli jiného, ​​co měli. Triceratops jsou dobré pro sběr obrovského množství bobulí. Ankylosauři jsou ideální pro těžbu kovu, ropy a obsidiánu. Brontosauři mohou přepravovat obrovské množství nákladu. Pokud chcete rychle pokrýt hodně půdy, vyberte si rychlé zvíře, jako je šavlozubá kočka nebo dravec.

Jezdci poškození a odolnosti

V režimu pro jednoho hráče můžete pomocí posuvníků v hlavní nabídce upravovat různé herní statistiky. Většina možností je přímočará, ale dvě z nich jsou trochu matoucí: Poškození a Odpor. Poškození je to, jak velké škody vy (nebo vaši dinosauři) způsobíte, a Odpor je to, kolik poškození způsobíte. Čím vyšší je posuvník Poškození, tím větší poškození způsobíte; odpor je však opak, protože funguje jako multiplikátor, ne jako lineární měřítko. Například odpor 2 znamená, že utrpíte dvakrát větší poškození, zatímco odpor 0,5 znamená, že přijmete polovinu toho, co normálně. Pokud nastavíte odpor na 0, nepoškodíte nepřátele (i když vám velké pády stejně ublíží, stejně jako příliš dlouhý pobyt v chladu). Pokaždé, když o úroveň výš postoupíte, můžete zvýšit svůj HP, výdrž, nosnost a další. Nezapomeňte aktualizovat své individuální statistiky. Více od Lifewire

 • Jak najít, zkrotit a starat se o koně a koně v Zelda: Breath of the Wild

 • Peníze při křížení zvířat ve formě zvonů uložené v Bank of Nook.

  Jak vydělat peníze na křížení zvířat

 • Kuřák v Minecraftu.

  Jak udělat kuřáka v Minecraftu

 • Foxova rodina v Minecraftu

  Jak zkrotit lišku v Minecraftu

 • Podzemní svět v Minecraftu

  Jak vytvořit Nether portál v Minecraftu

 • Fortnite hrál na notebooku.

  25 nejlepších tipů a triků Fortnite Battle Royale

 • Jízda na koni do západu slunce v Minecraftu.

  Jak jezdit na koni v Minecraftu

 • Podzemní obsidián v Minecraftu.

  Jak udělat Obsidian v Minecraftu

 • Zkrocení oceloti v Minecraftu

  Jak zkrotit Ocelota v Minecraftu

 • Ve vašem herním režimu byla aktualizována zpráva v Minecraftu

  Jak změnit herní režim v Minecraftu

 • Snímek obrazovky výroby elixíru v Legend of Zelda: Breath of the Wild

  Jak vyrobit elixíry v Zeldě: BOTW

 • Link vaření v The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  Jak vařit v Zeldě: Breath of the Wild

 • Diamanty v Minecraftu.

  Jak najít diamanty v Minecraftu

 • Sběr tvrdého dřeva z palmy ve hře Animal Crossing: New Horizons

  Jak získat tvrdé dřevo při křížení zvířat

 • Fortnite: Battle Royale

  Průvodce pro začátečníky, jak přežít Fortnite

 • V Minecraftu vychází slunce

  9 skvělých příkazů Minecraftu pro úžasnou hru

Lifewire

Následuj nás

 • Facebook

 • O nás
 • Inzerovat
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Zásady používání souborů cookie
 • Kariéra
 • Redakční pokyny
 • Kontakt
 • Podmínky použití
 • Ochrana osobních údajů EU
 • Kalifornie Zásady ochrany osobních údajů
 • DŮVĚRYHODNÉ

Vaše práva na ochranu osobních údajů

Společnost Lifewire a naši partneři třetích stran používají soubory cookie a zpracovávají osobní údaje, jako jsou jedinečné identifikátory, na základě vašeho souhlasu s ukládáním a/nebo přístupem k informacím na zařízení, zobrazováním personalizovaných reklam a pro měření obsahu, přehled publika a vývoj produktů. Chcete -li změnit nebo odvolat své možnosti souhlasu pro Lifewire.com, včetně vašeho práva vznést námitku v případě použití oprávněného zájmu, klikněte níže. Svá nastavení můžete kdykoli aktualizovat pomocí odkazu „Ochrana osobních údajů EU“ v dolní části jakékoli stránky. Tyto možnosti budou globálně signalizovány našim partnerům a nebudou mít vliv na údaje o prohlížení. Seznam partnerů (prodejců)

My a naši partneři zpracováváme údaje za účelem:

Aktivně skenujte charakteristiky zařízení pro identifikaci. Použijte přesná data o geolokaci. Ukládejte a/nebo přistupujte k informacím na zařízení. Vyberte personalizovaný obsah. Vytvořte si přizpůsobený profil obsahu. Změřte výkon reklam. Vyberte základní reklamy. Vytvořte si přizpůsobený reklamní profil. Vyberte personalizované reklamy. Aplikujte průzkum trhu a generujte poznatky o publiku. Měření výkonu obsahu. Vyvíjet a zlepšovat produkty. Seznam partnerů (prodejců)