Skip to content

Vaše Apple Watch si zaslouží splétaný řemínek Solo Loop

5 de Červenec de 2021
braidedsololoop2 5fe6859d21f64e83865badcda572eeb2

Klíčové jídlo

  • Braided Solo Loop je naprosto nádherný řemínek pro Apple Watch.
  • Je to drahé za to, co to je, ale budete milovat, jaké to je.
  • Braided Solo Loop je tak pohodlný, že zapomenete, že své hodinky Apple Watch dokonce nosíte.
Apple vytesal docela mezeru v drahých doplňcích, které jsou téměř frustrujícím způsobem účinné. Strávil jsem týdny prohlížením nové smyčky Apple Braided Solo Loop pro Apple Watch. Vypadalo to nádherně, přesto bylo drahé za 99 dolarů. Nakonec jsem unavený neustálým nakupováním v okně, stiskl jsem tlačítko Koupit. Kvalitu Apple prostě nemůžete porazit, i když vám nebudeme vyčítat, že se cítíte nespokojení s výdaji 99 $ na řemínek na hodinky.

Co je to pletená Solo Loop?

Apple popisuje Braided Solo Loop fascinujícím způsobem, který zpočátku také zní jako fantastická (a matoucí) marketingová terminologie. Je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu, což je skvělé pro spotřebitele ohleduplného k životnímu prostředí. V každém pásku nabízí 16 000 polyesterových vláken z příze, která jsou protkána tenkými silikonovými nitěmi, které jsou laserem řezány na přesnou délku.

Boční pohled na hodinky Apple s opleteným páskem pro smyčku v modré barvě

Pokud nejste odborníkem na design oděvů, je nepravděpodobné, že by to hodně vysvětlovalo, proč popruh stojí to, co stojí. Ani to opravdu nesděluje, jaké to je skvělé, ale trochu k tomu přijdeme. Podstatné je, že kromě veškerého efektního používání materiálu nevyužívá suchý zip nebo nemá sponu. Místo toho se táhne přes vaši ruku, než se pohodlně vejde kolem vašeho zápěstí.

Nenáročné rané okamžiky

Vzhledem k tomu, že Braided Solo Loop není jako jiné řemínky na hodinky, musíte si na zápěstí vybrat správnou velikost. Měření je otázkou vytištění grafu měření prostřednictvím webu Apple. Trvá to sekundy a je mnohem snazší vykopat metr a měřit palce nebo centimetry. „Vypadalo to nádherně, ale přesto bylo drahé za 99 dolarů.“ Jakmile mi dorazil řemínek na hodinky, připadalo mi to trochu ohromující. Zabalený v krabici tak dlouho, jako Apple Watch, se z něj vynořil téměř příliš malý řemínek na hodinky. Je těžké vědět, jak může náramek vypadat působivěji než jednoduchý kus materiálu, ale přesto to vypadalo tak obyčejně. To bylo, dokud jsem to nenasunul.

Prostě to funguje

Pletená smyčka Solo Loop rozhodně vypadá příliš malá na to, aby se vešla, než ji budete nosit. Když je Braided Solo Loop nepřipojený k hodinkám, vypadá jako malý řemínek z materiálu, který by se nemohl někomu hodit kolem zápěstí. Nebojte se – to ano; to je, když si uvědomíte, že tento řemínek na hodinky je magický. Je těžké vysvětlit, jak pohodlně se může něco na vaší pokožce cítit. Můj nejlepší návrh je, že po prvním dni, kdy jsem nosil Braided Solo Loop, jsem si to zapomněl sundat, než jsem šel spát. Opravdu jsem zapomněl, že to bylo na mém zápěstí – něco, co se nikdy nestane s desítkami nositelných materiálů, které jsem v průběhu let zkoušel.

Apple hodinky s modrým pleteným sólovým poutkem drženým v něčí ruce

V okamžiku, kdy jsem vyměnil svůj zdánlivě pohodlný sportovní řemínek Seashell, vypadalo to jako noční a denní rozdíl. Zatímco Sport Band byl vždy znatelný, přesto přiměřeně měkký, na rozdíl od mého předchozího plastového řemínku na zápěstí, Braided Solo Loop byl zapomenutelný všemi správnými způsoby. Je to také útulné, ale ne příliš útulné. I když to vypadalo příliš malé na to, abych se vešel kolem mého zápěstí, rychle jsem si to přetáhl přes ruku a prostě se to usadilo dovnitř. Nejsem fanouškem příliš těsného uchycení, ale také kdo chce něco, co se cítí uvolněné a náchylné k uklouznutí? Pletená smyčka Solo obepíná potenciálně nepříjemný prostor mezi těmito dvěma. Stejně jako Zlatovláska, která hledala postel, se všechno cítilo „tak akorát“. Vypadá také nádherně. Někdy se zdá, že vidíte, jak krásně to všechno je. Koupil jsem odrůdu Atlantic Blue, aby odpovídal mému obecnému vkusu v oblečení, ale už si přeji, abych mohl ospravedlnit nákup dalších barevných schémat.

Dopřejte si (pokud můžete)

Pokud jste jako já, budete s Braided Solo Loop nadšeni. Je to další příklad toho, co Apple dělá dobře: účtování prémiové ceny za něco, co téměř otravně stojí za každý cent. Stále se však budete cítit nepříjemně, když budete vědět, že jste zaplatili tolik za řemínek materiálu, protože existují mnohem levnější možnosti třetích stran. „V okamžiku, kdy jsem vyměnil svoji zdánlivě pohodlnou sportovní mušli Seashell, vypadalo to jako noční a denní rozdíl.“ Ale zkuste na to myslet jako na nákup nového oblečení. Zvyšuje to váš šatník a oživuje něco, co dříve mohlo vypadat trochu unaveně. Moje stávající Apple Watch se svou sportovní kapelou vypadaly trochu zatuchle a nevzrušeně. Nyní se cítí jako zbrusu nové hodinky; ve srovnání s celkovým nákupem nových hodinek to vypadá jako rozumně levný upgrade. Mějte na paměti, že vždy budete cítit teensy trochu trapné, když si koupíte něco tak malého za tolik.