Skip to content

Verizon postavil funkční mobilní telefon v Minecraftu

4 de Srpen de 2021
verizon minecraft world 56c6deda3df78cfb3786858c

Vytvořit fungující výtvor v Minecraftu je hodně dřiny. Výroba funkčního telefonu v Minecraftu je úplně jiný příběh. Když by někoho napadlo mít funkční telefon v Minecraftu, normálně by ho napadla úprava hry, která mu poskytne telefon, který může mít ve svém inventáři. Verizon se rozhodl zvýšit to o tisíc, přístup k aplikacím, volání pomocí FaceTime a mnoho dalšího. V tomto článku budeme diskutovat o režimu Minecraft, díky kterému si mnoho lidí myslí, že toto vytvoření bylo zcela zfalšované.

Proč Verizon vyrobil telefon v Minecraftu

Společnost Verizon Wireless, která věděla, jak je Minecraft otevřený a nekonečně kreativní, se rozhodla zkusit vytvořit funkční telefon v Minecraftu, který by hráčům umožňoval volat na telefony v reálném životě, surfovat po webu a (samozřejmě) pořizovat selfie . Verizon Wireless také využil příležitosti inzerovat své telefonní služby při práci na tomto projektu kvůli velké a rostoucí popularitě Minecraft mezi hráči.

Vlastnosti

Na smartphonu se zobrazí obrazovka Minecraftu

Při použití extrémně velkého (a překvapivě funkčního) telefonu v Minecraftu měli hráči k dispozici tři možnosti. Tyto tři funkce se skládaly z videohovorů, textových zpráv/MMS a procházení webu. Když hráč zavolal jinému pomocí herního telefonu, hráči viděli tváře svých přátel na telefonu na obrazovce, jak se vyrábějí a pohybují se v reálném čase s bloky Minecraftu. Osoba, která je volána pomocí fyzického telefonu, by viděla pohybující se postavu hráče Minecraftu v režimu F5 hry. Funkce textových zpráv/MMS telefonu umožňovala hráčům pořídit si selfie v Minecraftu. Pomocí MMS mohli hráči po pořízení selfie poslat snímek, který pořídili, do telefonu v reálném světě. Poslední funkce, procházení webu, umožňovalo hráčům připojení k internetu a prohlížení webových stránek přeložených do bloků Minecraftu. Přestože kvalita webových stránek nebyla nejlepší, bylo stále velmi zajímavé vidět každý jednotlivý web ve formátu Minecraft. Na odkazy bylo možné kliknout na obrazovce telefonu, hráči mohli procházet stránkou a užívat si své oblíbené webové stránky.

Jak to bylo provedeno

Věž zobrazující obrazovku Minecraftu

Na webových stránkách projektu Verizon Wireless k tomuto projektu uvedli: „S pomocí společností Wieden+Kennedy a BlockWorks jsme vytvořili vlastní funkce, které hráčům umožňují procházet internet, uskutečňovat videohovory a vytvořit selfie tyč pro odeslání selfie MMS příteli … Ve světě Minecraftu je téměř vše vyrobeno z bloků. Vytvořili jsme webovou aplikaci Boxel, která překládá skutečné webové stránky a streamuje video do bloků, takže je lze stavět na serveru Minecraft v reálném čase. Náš serverový plugin používá klienta Boxel ke komunikaci mezi Minecraftem a skutečným světem, jak je přeloženo webovou aplikací. “

Na závěr

Logo Minecraft na obrazovce

Minecraft je velmi otevřená hra, která umožňuje nové způsoby vyjadřování, nové způsoby sdílení nápadů a nové způsoby, jak být kreativní. Ať už chce někdo postavit telefon, který se dokáže připojit k vnějšímu světu, nebo k malému domku, Minecraft vám dává příležitost dělat, co se vám zlíbí, pokud máte sílu vůle to zkusit a nevzdávat to. Minecraft se stal mnohem více než Redstone a Command Blocks. Minecraft poskytuje jednotlivcům nové nástroje ke zjištění talentů, o kterých dříve nebo možná nevěděli. Jediným omezením při vytváření vaší další velké myšlenky v Minecraftu je vaše představivost, takže sáhněte po hvězdách a zkuste z tohoto světa něco udělat. Přečtěte si více o 10 nejlepších doplňcích Bukkit pro servery Minecraft.