Skip to content

Výchozí heslo NETGEAR WGR614

3 de Srpen de 2021
netgear wgr614 5afadfffa18d9e003c30ce0a

Router NETGEAR WGR614 je k dispozici v 10 různých verzích, ale všechny jej používají Heslo jako výchozí heslo. Jako u většiny hesel, i toto rozlišuje velká a malá písmena. Každá verze tohoto routeru také používá výchozí uživatelské jméno admin. Až budete požádáni o heslo WGR614, zadejte jej. Ačkoli uživatelské jméno a heslo jsou pro každou verzi tohoto routeru stejné, prvních pět verzí (1–5) má výchozí IP adresu 192.168.0.1; verze 6 a novější použití 192.168.1.1.

Pokud výchozí heslo nefunguje: Resetujte WGR614

Li Heslo nefunguje, když se přihlásíte, pak to bylo v určitém okamžiku změněno na něco jiného. Změna výchozího hesla jakéhokoli zařízení, včetně WGR614, je důležitou bezpečnostní praxí. Nevýhodou je, že je snadné zapomenout. Resetováním routeru NETGEAR WGR614 obnovíte výchozí uživatelské nastavení uživatelského jména a hesla:

 1. Zapojte napájecí kabel a zapněte router.

 2. Otočením zařízení získáte přístup k zadnímu panelu, kde jsou zapojeny kabely. Vyhledejte Resetovat knoflík. Pokud toto tlačítko nevidíte, zkontrolujte spodní část. Různé routery to mají umístěné na různých místech.

 3. Pevně ​​stiskněte Resetovat tlačítko s něčím malým a špičatým, jako je kancelářská sponka nebo tužka, na 10 sekund.

 4. Počkejte, až se router resetuje. To může trvat 30 až 60 sekund.

 5. Odpojte napájecí kabel. Poté jej po několika sekundách znovu připojte a restartujte router.

 6. Počkejte 30 až 60 sekund, než se spustí.

 7. Router je nyní resetován. Přihlaste se pomocí výchozího uživatelského jména a hesla admin a Heslo. IP adresa, kterou používáte pro přístup na přihlašovací stránku, se bude lišit v závislosti na verzi WGR614, kterou máte. Resetování na výchozí tovární hodnoty se resetuje každý přizpůsobení, které jste provedli. Pokud jste měli vlastní servery DNS, bezdrátovou síť nebo přesměrování portů, zadejte tyto informace znovu, což může zahrnovat opětovnou konfiguraci nastavení DNS, nastavení SSID a hesla bezdrátové sítě a přeposílání portů. Pokyny k zálohování nastavení naleznete v části „Správa konfiguračních souborů“ v uživatelské příručce routeru WGR614 (odkazy níže).

Když nemáte přístup k routeru WGR614

Pokud vám výchozí IP adresa neumožňuje přístup k routeru, pravděpodobně to znamená, že byla v určitém okamžiku změněna. Chcete -li najít správnou adresu, chcete vyhledat IP výchozí brány pomocí libovolného zařízení, které je připojeno k routeru. Když resetujete WGR614, obnoví se také výchozí heslo, nejen heslo. Pokud jste resetovali router podle výše uvedených kroků, přejděte k routeru s výchozí IP adresou. Neměli byste potřebovat najít výchozí bránu.

Firmware a manuální odkazy na NETGEAR WGR614

Každý zdroj, který má NETGEAR na routeru WGR614, je k dispozici na stránce podpory WGR614. Pokud potřebujete stránku podpory pro jinou verzi tohoto routeru, vyberte správnou verzi z Vyberte jinou verzi rozbalovací nabídka na dané stránce. Bez ohledu na to, jakou verzi používáte, stáhněte si nejnovější firmware do souboru Soubory ke stažení sekce. Při stahování firmwaru vyberte ten, který odpovídá stejné hardwarové verzi vašeho WGR614. Instalace nesprávného firmwaru může způsobit problémy s funkcí routeru. Zde jsou přímé odkazy na manuál WGR614 pro každou verzi tohoto routeru:

 • Verze 1
 • Verze 2
 • Verze 3
 • Verze 4
 • Verze 5
 • Verze 6
 • Verze 7
 • Verze 8
 • Verze 9
 • Verze 10

Tyto uživatelské příručky NETGEAR WGR614 jsou ve formátu PDF, takže k jejich otevření budete potřebovat čtečku PDF. Manuál WGR614v4 je také PDF, ale je uložen v souboru ZIP.