Skip to content

Výchozí heslo NETGEAR WNR1000

7 de Září de 2021
wnr1000 netgear 5abaa05304d1cf0036b9bad9

Všechny čtyři verze routeru NETGEAR WNR1000 jsou dodávány s výchozím uživatelským jménem, ​​heslem a IP adresou. Pro přístup ke směrovači otevřete webový prohlížeč, přejděte do adresního řádku a zadejte 192.168.1.1, což je IP adresa společná většině routerů. Pak vstupte admin jako výchozí uživatelské jméno a Heslo jako výchozí heslo (heslo rozlišuje velká a malá písmena).

Pokud výchozí heslo nefunguje

Pokud výchozí heslo pro router WNR1000 nefunguje, někdo jej v určitém okamžiku změnil. Chcete -li router vrátit na výchozí hodnoty, resetujte router na výchozí tovární nastavení. To odstraní změněné heslo a uživatelské jméno a poté obnoví výchozí přihlašovací údaje. Reset a restart jsou dva samostatné pojmy. Restartování routeru neresetuje software; spustí novou relaci se stejnými přihlašovacími údaji. Postup resetování routeru NETGEAR WNR1000:

 1. Zapojte napájecí kabel a zapněte router.

 2. Otočte WNR1000, abyste měli přístup k zadnímu panelu.

 3. Stiskněte sponku na papír nebo jiný ostrý předmět Resetovat knoflík. Podržte tlačítko Reset pět až 10 sekund nebo dokud nezačne blikat kontrolka napájení.

 4. Když kontrolka napájení přestane blikat a změní barvu na plnou barvu, reset je dokončen. To může trvat nejméně 30 sekund.

 5. Odpojte na několik sekund napájecí kabel. Poté jej znovu připojte a restartujte router.

 6. Počkejte alespoň 30 sekund, než se WNR1000 spustí.

 7. Když je router resetován, přejděte na http://192.168.1.1 a zadejte admin pro uživatelské jméno a Heslo pro heslo.

 8. Chcete -li zajistit zabezpečení, změňte výchozí heslo.

Hesla by měla být složitá a těžko uhodnutelná. Pomocí bezplatného správce hesel uložte svá hesla a rychle je najděte.

Obnovte svá preferovaná nastavení

Znovu zadejte ostatní vlastní nastavení, pokud chcete, aby byl router zpět ve stejném stavu, v jakém byl před resetováním. Pokud jste například měli nakonfigurovanou bezdrátovou síť, zadejte SSID a heslo, které chcete použít. Totéž platí pro další vlastní nastavení, jako jsou servery DNS. Chcete -li se vyvarovat zadávání těchto informací znovu, pokud v budoucnu resetujete router, zálohujte nastavení routeru do souboru. Zjistěte, jak zálohovat a obnovit konfiguraci routeru v kapitole 6 příručky WNR1000 v části „Správa konfiguračního souboru“.

Co dělat, když nemáte přístup ke směrovači

Ve výchozím nastavení máte přístup k routeru NETGEAR WNR1000 na adrese http://192.168.1.1, pokud nebyla IP adresa změněna po prvním nastavení. Router nemusíte resetovat, abyste se naučili jeho IP adresu. Místo toho použijte počítač, který je připojený k routeru, a najděte výchozí bránu.

Odkazy na firmware a manuály

Veškeré soubory ke stažení, uživatelské příručky a články podpory pro tento router jsou k dispozici na stránce podpory NETGEAR WNR1000v1. Informace o vaší konkrétní verzi najdete v příslušné verzi Vyberte jinou verzi rozevírací nabídka. Vyberte správný firmware pro váš router WNR1000. Klikněte Soubory ke stažení zobrazit a stáhnout veškerý software a firmware pro váš konkrétní router. Každá ze čtyř verzí routeru WNR1000 má samostatnou uživatelskou příručku:

 • Verze 1
 • Verze 2
 • Verze 3
 • Verze 4

Tyto příručky jsou ve formátu PDF. Pokud se příručka PDF neotevře, nainstalujte si bezplatnou čtečku PDF.