Skip to content

Zahrajte si originální Pacman online zdarma

5 de Červenec de 2021
pacman online 67cf59a0da4a4604a0637e037034e54b

Originální hra Pacman je k dispozici online. Už nemusíte přecházet do arkádové hry, když ji teď můžete ve svém prohlížeči vytáhnout nahoru, aniž byste opustili svůj domov. Tato verze hry se nám líbí, protože je velmi jednoduchá na hraní a má dokonce vysoké skóre, na které se můžete snažit dostat. Níže je uvedeno několik dalších informací, například způsob přístupu na web, celkový účel Pacmana, pokud ještě nejste obeznámeni, a jaké jsou ovládací prvky hry pro hraní.

Jak hrát Flash Pacman

Navštivte Flash Pacman a vyberte kdekoli v okně hry. Název byl přenesen z doby, kdy používal Flash, ale ve skutečnosti je to verze HTML5, což znamená, že by měl fungovat ve většině webových prohlížečů. Pacman se automaticky pohybuje dopředu, jakýmkoli způsobem čelí, takže si nemusíte dělat starosti s ovládáním jeho rychlosti nebo s tím, aby se přestal hýbat, když hrajete. Chcete-li však skutečně ovládat jeho směr, budete muset pomocí kláves se šipkami na klávesnici pohybovat po cestě podle vašich možností. Pokyny jsou spíše vysvětlující: šipka nahoru ho posune nahoru, šipka dolů ho posune dolů, šipka vpravo ho posune doprava a šipka vlevo ho posune doleva. Smyslem hry je vyhnout se duchům, protože pokud se vás dotknou, okamžitě ztratíte život a máte jen tři. Chcete-li zabránit umírání, projděte si cestu, která se vyhýbá duchům, a nezapomeňte se dostat do kouta! Zároveň však existuje i sekundární cíl: zjistit, kolik bodů můžete nasbírat, a proto byste se měli snažit co nejvíce narazit na co nejvíce teček. Každá tečka, kterou sníte, zvyšuje vaše skóre. Dalším způsobem, jak získat body, je sníst třešně a blikající tečky. Blikající tečky vám nejen dávají body, ale také mění duchy ve vaši kořist, což znamená, že nyní můžete jíst duchy, abyste získali body a vyřadili je ze hry. Když sníte jednu z těchto blikajících teček, duchové změní barvu na modrou a začnou vám utíkat. To znamená, že byste měli okamžitě změnit směr a pokusit se je sníst, než se vrátí k původní barvě a vydají se za vámi. Po dokončení hraní můžete zadat své jméno, které bude odesláno do seznamu nejlepších skóre Pacmana. Na tento seznam se můžete kdykoli podívat tak, že se vrátíte do hlavního menu (obnovíte stránku) a vyberete VYSOKÉ SKÓRE. Existují také některé skryté ovládací prvky, které lze pozastavit (p), ukončit (q), přepíná nižší nebo vyšší kvalitu verze (L) a ztlumit zvuky (m).

Další retro hry

Pokud máte rádi nostalgii, kterou vám přináší hraní Pacmana, mohly by se vám líbit také bezplatné online verze Falling Sand a Zork.