Skip to content

Zapomněl jsem heslo pro Windows 7! Jak se dostanu zpět?

17 de Září de 2021
forgot my windows 7 password 2626269 dc50b27dd646423c80e46f1bb701fffa

Zapomněli jste tedy heslo pro Windows 7? Hej, to se stává. Údajně vytváříme velmi komplikovaná hesla, takže je těžké je uhodnout, ale někdy je děláme tak složitá, že je sami zapomeneme. Od ledna 2020 již společnost Microsoft nepodporuje systém Windows 7. Doporučujeme upgradovat na systém Windows 10, abyste mohli i nadále dostávat aktualizace zabezpečení a technickou podporu. Vyzkoušejte jeden z několika způsobů, jak najít přihlašovací heslo systému Windows 7, které vám nějak uklouzlo.

Pojďme si postupně projít nápady, počínaje tím nejjednodušším:

Použijte svůj disk pro obnovení hesla systému Windows 7

Právě teď je čas použít disketu pro obnovení hesla systému Windows 7, kterou jste vytvořili. Gratulujeme vám k aktivitě! Je však pravděpodobné, že většina z vás nemá disk pro obnovení hesla systému Windows 7, protože jste nevěděli, že tato funkce existuje, nebo jste si nikdy nemysleli, že ve skutečnosti zapomenete heslo systému Windows 7. Ať tak či onak, jakmile se dostanete k jednomu z dalších nápadů níže, určitě se vraťte k výše uvedenému odkazu a hned ho vytvořte.

Požádejte správce, aby vám změnil heslo systému Windows 7

Pokud mají ve vašem počítači účty další lidé, může být jeden z nich nakonfigurován s přístupem na úrovni správce. Protože uživatelé s oprávněními správce mohou spravovat hesla všech uživatelů v systému Windows 7, tato osoba vám bude moci změnit heslo k systému Windows 7 ze svého účtu. Je jasné, že pokud jste jediným člověkem, který má účet ve vašem počítači, což je pravděpodobně situace mnoha z vás, pak vám tento trik neprospěje.

Obnovte heslo systému Windows 7 pomocí tohoto triku

Existuje způsob, jak obnovit heslo systému Windows 7 pouze pomocí nástrojů a softwaru, které již máte k dispozici. Je to šikovný malý trik, který zvládne každý. Nejhorší budete muset spustit z disku nebo flash disku a několikrát použít příkazový řádek. Úplný návod najdete v části Jak obnovit heslo systému Windows 7. Vzhledem k tomu, že ve svém počítači pravděpodobně nemáte disk pro resetování hesla nebo druhého správce a pravděpodobně vás již bolí hlava při pokusu zapamatovat si, jak jste heslo nastavili, bude tento trik řešením pro většinu z vás .

Hackujte svůj účet Windows 7 pomocí programu pro obnovu hesla

Pokud jste zkusili hádat, ve vašem počítači nejsou žádní další uživatelé, poslední trik z nějakého důvodu nefungoval a jste si jisti, že se vám tu nepohybuje disketa pro obnovení hesla systému Windows 7, pak je čas to zkusit něco trochu komplikovanějšího. Programy pro obnovu hesla systému Windows jsou softwarové nástroje určené k obnovení nebo obnovení/odstranění hesla systému Windows 7. Někdy může být obtížné je použít, ale pokud jste opravdu zapomněli heslo a můžete také postupovat podle několika jednoduchých pokynů, existuje velká šance, že vás jeden z těchto programů vrátí zpět do systému Windows.

Stále nemůžete najít heslo k systému Windows 7?

Pokud jste vyzkoušeli vše výše a ztracené heslo systému Windows 7 je opravdu navždy ztraceno, budete muset provést čistou instalaci systému Windows 7, což je proces, který vymaže vše ve vašem počítači. Je to drastický a zjevně destruktivní krok, ale pokud chcete počítač zpět, budete muset tuto možnost zvážit, pokud vše ostatní selhalo.

Co dělat po obnovení hesla

Zapomenout heslo k systému Windows 7 a procházet různými kroky k jeho obnovení rozhodně není zábava. Bylo by tedy moudré využít všech možných metod, abyste se v budoucnu vyhnuli opětovnému obnovení hesla systému Windows 7. Kromě výše uvedeného způsobu obnovení disku na disku můžete své nové heslo systému Windows 7 uložit ve správci hesel. Dokud používáte aplikaci s mobilním přístupem, můžete se na aplikaci pro správu hesel kdykoli obrátit, když si potřebujete zapamatovat heslo systému Windows 7. Místo toho můžete nastavit systém Windows 7 tak, aby se automaticky přihlašoval při každém spuštění počítače. To rozhodně není ideální, pokud jde o bezpečnost, protože pak se k vašemu počítači může dostat kdokoli, ale zabrání vám to zapamatovat si heslo.