Skip to content

Získejte až 6 profilů na Amazon Prime Video

13 de Červenec de 2021
2210947TVhanginonwoodenwall 405af5ce719a414683a6b5f87b63cf81

Více lidí sdílejících jeden profil Prime Video může zkomplikovat přizpůsobení doporučení podle vašich představ. Různé profily umožní lidem přizpůsobit si svůj streamovací zážitek.

Dny, kdy více lidí sdílí jeden profil Amazon Prime Video, skončily, protože streamovací služba nyní umožňuje uživatelům vytvářet a spravovat až šest profilů.

Dohánění: Další služby jako HBO Max, Netflix a Hulu již podporují více profilů na jednom účtu, takže je opravdu na čase, aby Prime Video udělalo totéž.

Jak to funguje: Vždy bude existovat jeden výchozí primární profil, zatímco pod stejným účtem budou existovat další profily vytvořené pro dospělé nebo děti. Doporučení filmů a televizních pořadů, průběh sezóny a seznamy sledovaných videí budou založeny na aktivitě jednotlivých profilů, aby si lidé mohli znovu prohlédnout Hra o trůny neuvidí hluboký ponor někoho jiného Doktor kdo.

Jak vytvořit profil: Chcete-li vytvořit nový profil pomocí webu Amazon, vyberte rozbalovací nabídku profilu na domovské stránce Prime Video a poté vyberte Přidat nový. V aplikaci Prime Video pro iOS a Android přejděte dolů do dolní části stránky aplikace a klepněte na Moje věci. Odtud klepněte na rozbalovací nabídku profilů a poté na Plus (+).

Sečteno a podtrženo: Sdílení streamovacích účtů je v dnešní době docela běžné a sledování záchvatů se zvýšilo uprostřed pandemie COVID-19 a výsledné karantény. Když budete mít hodinky odděleně, usnadníte lidem to, co hledají, nebo si všimnete doporučení, které je ideální pro ně a nikoho jiného.

Prostřednictvím: CNET

Další informace o Amazon Prime Video