Skip to content

Zjistěte, kdy platnost vašeho účtu Outlook.Com vyprší

13 de Srpen de 2021
man working on his laptop computer picjumbo com e921311baa6941acaad0dfa2059ef748

I když ke svému účtu Microsoft potřebujete přístup pouze jednou za pět let, aby byl stále aktivní, společnost má jiná pravidla týkající se některých jejích služeb, včetně aplikace Outlook.com. Informace v tomto článku platí pro bezplatnou aplikaci Outlook.com založenou na prohlížeči.

Zjistěte, kdy platnost vašeho účtu Outlook.Com vyprší

Aby byl váš bezplatný účet Outlook.com aktivní, musíte se během 365 dnů alespoň jednou přihlásit do své doručené pošty na Outlook.com. Microsoft po jednom roce nečinnosti automaticky zavře e -mailové účty Outlook.com. Když je účet zrušen, zprávy a data v účtu jsou odstraněny.

Jak se vyhnout vypršení platnosti účtu Outlook.Com

Jediné přihlášení jednou za rok udržuje účet Outlook.com aktivní. Pokud ke svému účtu často nepřistupujete, nastavte si v aplikaci kalendáře připomenutí, které vás upozorní, když se potřebujete přihlásit k účtu Outlook.com.

Podmínky vašeho účtu Outlook.Com

Společnost Microsoft může také zrušit váš účet, pokud porušíte jakékoli podmínky služby společnosti. Protože se mohou změnit, kontrolujte je každých několik měsíců. Chcete -li si přečíst podmínky služby, vyberte možnost ? na horním pásu karet aplikace Outlook.com a vyberte Právní ve spodní části panelu Nápověda se dostanete na Podmínky použití online služeb společnosti Microsoft.

Zálohujte e -maily Outlook.Com

Zálohování zpráv a nastavení je vhodné pro případ, že by platnost vašeho účtu vypršela. Bezplatné účty Outlook.com nemají možnost exportovat tyto informace do souboru PST. Místo toho přeposílejte zprávy a kontakty na jinou e -mailovou adresu do úschovy nebo je uložte jako textové soubory.

Expirace pro placené účty Outlook.Com bez reklam

Pokud platíte za Outlook.com bez reklam, váš účet nikdy nevyprší, pokud si zachováte roční placené předplatné. Není nutné se přihlašovat, ale musíte provést platby na svém účtu.