Skip to content

Zkušební verze Microsoft Office zdarma

6 de Červenec de 2021
microsoft office free trial 56a323e33df78cf7727bfe6c

Microsoft Office je samostatná sada produktivity nabízená pouze jako jednorázový nákup, zatímco Microsoft 365 je cloudová předplacená služba, která nabízí stejné aplikace dostupné v Office 2019, ale s dalšími nástroji a výhodami. Pokud byste chtěli vyzkoušet Microsoft Office, ale nejste si jisti, že jste připraveni se zavázat, stáhněte si bezplatnou zkušební verzi Microsoft 365 a používejte Microsoft Office zdarma po dobu jednoho měsíce.

Co získáte se zkušební verzí Microsoft 365 zdarma

Bezplatná zkušební verze Microsoft 365 nabízí všechny komponenty sady Office, včetně Access, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher a Word. Předplatné Microsoft 365 zahrnuje také aplikace pro úpravy souborů Microsoft Office na mobilních zařízeních. Podporovány jsou tablety a telefony Android a iOS. Do Office se můžete přihlásit až na pěti zařízeních současně, což zahrnuje libovolnou kombinaci počítačů PC, Mac, tabletů a telefonů. Pokud chcete trvalou bezplatnou sadu produktivity, vyzkoušejte bezplatnou alternativu Microsoft Office pro vaše potřeby zpracování textu, tabulek, databází a prezentací.

Jak nainstalovat bezplatnou zkušební verzi Microsoft 365

K přihlášení do bezplatné zkušební verze Microsoft 365 je vyžadován účet Microsoft. Nový účet lze vytvořit na stránce Účet Microsoft. Zkušební verzi Microsoft 365 nelze zaregistrovat dvakrát. Pokud se pokusíte získat zkušební verzi z účtu, který k ní již dříve přistoupil, zobrazí se zpráva s informací, že nabídka je určena pouze pro nové zákazníky.

 1. Po vytvoření účtu navštivte stránku Vyzkoušejte Microsoft 365 zdarma a vyberte Vyzkoušejte 1 měsíc zdarma.

  Pokud používáte svou e-mailovou adresu na webu společnosti Microsoft poprvé, můžete obdržet několik základních otázek, například vaše jméno.Zrkadlovka na čiernom pozadí

 2. lis další na první stránce.

 3. Vyberte způsob platby. Přestože je zkušební verze zdarma, společnost Microsoft během tohoto procesu shromažďuje vaše platební údaje, aby vám byly účtovány poplatky po skončení zkušebního období. Chcete-li tomu zabránit, můžete to kdykoli zrušit (projdeme to níže).

  Screenshot stránky s bezplatnou zkušební verzí Microsoft 365

  Pokud se poprvé zaregistrujete na bezplatnou zkušební verzi pomocí této e-mailové adresy, bude vám poplatek účtován až po skončení zkušebního období.

 4. Postupujte podle pokynů k přidání platebních údajů. To zahrnuje buď zadání údajů o vaší kreditní nebo debetní kartě, přihlášení do služby PayPal nebo podrobnost vašich bankovních údajů.

 5. Vybrat předplatit zahájit zkušební verzi. Pokud tyto možnosti nechcete, zrušte zaškrtnutí možnosti propagačního e-mailu.

  Screenshot ze souhrnné stránky bezplatné zkušební verze Microsoft 365 Family

  Pokud plánujete ne zrušení na konci zkušebního období, abyste si mohli MS Office ponechat, je cena, která vám bude účtována, uvedena na této stránce se souhrnem.

 6. Otevři Instalace na stránce, na kterou jste byli právě přesměrováni, a poté vyberte Nainstalujte si Office.

  Screenshot tlačítka instalace kanceláře v účtu Microsoft

 7. Přijměte výchozí možnost, pokud nemáte důvod zvolit něco jiného. Například vyberte Jiné možnosti a v případě potřeby vyberte jiný jazyk nebo verzi. Poté vyberte Nainstalujte stáhnout sadu aplikací.

  Screenshot z výzvy ke stažení a instalaci Office

 8. Po dokončení stahování souboru jej otevřete a podle pokynů na obrazovce proveďte bezplatnou instalaci Microsoft 365 do počítače.

Podrobnosti o bezplatné zkušební verzi Microsoft 365

Bezplatná zkušební verze Microsoft 365 je zdarma po dobu jednoho měsíce bez připojených řetězců. Pokud předplatné nezrušíte před uplynutím lhůty, musíte za předplatné zaplatit. Celý měsíc vám nic neúčtujeme. Protože jste pro získání zkušební verze zadali platební údaje, jsou tyto informace propojeny s vaším účtem Microsoft. Chcete-li automatické platby vypnout, zrušte předplatné před uplynutím měsíce. Pokud například zrušíte předplatné ve stejný den, kdy jste jej vytvořili, nebude vám na konci zkušebního období nic účtováno a stále můžete používat Microsoft 365 až do posledního dne zkušebního období.

Jak zrušit bezplatnou zkušební verzi Microsoft 365

Pokud nechcete nadále používat produkty, zrušte předplatné Microsoft 365 před skončením bezplatné zkušební doby. Můžete to udělat kdykoli během zkušebního období a software bude fungovat až do data vypršení platnosti. Datum, kdy se předplatné obnoví, je uvedeno v horní části stránky Služby a předplatné vedle Roční předplatnéa datum zahájení zkušebního období se zobrazuje dole v historii fakturace. Nejrychlejším způsobem, jak zrušit zkušební verzi, je otevřít část Správa vašeho účtu a vybrat Zrušit předplatné. Na následující stránce potvrďte výběrem Vypněte opakovanou fakturaci.

Screenshot stránky pro správu Microsoft 365 Family

Po zrušení si všimnete, že Roční předplatné datum se změní z „Obnoví se“ na „Vyprší dne“. To je nejjednodušší způsob, jak zjistit, že jste úspěšně zabránili Microsoft 365 v automatickém nabíjení po skončení zkušebního období.