Skip to content

Způsoby, jak studenti Sims 2 vydělat peníze

5 de Srpen de 2021
The sims 2 logo 58b7b44a3df78c060eabbf0f

Stipendia, která vaši Simíci získají v Sims 2 při prvním vstupu na vysokou školu, nebudou nadále vyplácena po dobu jejich vysokoškolského studia. V závislosti na životním stylu vašich Simíků lze peníze na stipendium utratit snadno. Najít si jinou práci a granty jsou možnosti, které si vysokoškoláci musí vydělat.

Granty

Univerzita poskytne Sims granty na základě jejich akademických výsledků. Vydělávání dobrých známek je snadný způsob, jak na konci semestru vydělat velký balík peněz. Granty se pohybují od 1 200 pro A+ do 300 pro C-. Cokoli nižšího nezíská Simíkům žádné peníze.

Nabídka práce na vysoké škole

Simíci nepřijímají běžné zaměstnání jako v sousedství. Místo toho dělají práci, když na to mají čas nebo motivaci. Plat za zakázky se pohybuje od 80 do 50. Vyšší placené práce si vybírají podle vašich Simíků větší daň. Práce jsou: Barista (80), Bartender (80), Cafeteria Worker (50), Tutor (60) a be a Personal Trainer (70).

Jak získat práci

Chcete -li pracovat jako barista, barman nebo pracovník kavárny, klikněte na aktuálního pracovníka a vyberte možnost Pracovat jako. Váš Simík převezme práci, dokud je nenařídíte dělat něco jiného. Chcete -li doučovat jiného Simíka, tato možnost se zobrazí, když kliknete na jeho úkol. To funguje až poté, co váš Simík absolvoval jeden semestr vysoké školy. Staňte se osobním trenérem kliknutím na potenciálního studenta a vyberte si možnost osobního trenéra, když cvičí.

Další možnosti vydělávání peněz

Další možností, jak vydělat peníze, je hrát na nástroj v komunitě, kde si můžete dát tipy, freestylové tipy, shonový fond, strom peněz a používání padělaného automatu v tajné společnosti.