Skip to content

10 skvělých homebrewů pro PSP

11 de Srpen de 2021
GettyImages 106829963 5b5b90a046e0fb00503c9d54

Pro PlayStation Portable jsou k dispozici všechny druhy opravdu skvělých homebrewů, za předpokladu, že máte nainstalovaný firmware vhodný pro homebrew. Zde je výběr zajímavých her a programů. Společnost Sony nepodporuje homebrews a jejich instalace na PSP může způsobit ztrátu záruky.

Silveredge

Grafika, zvuk, hudba a nabídka v Silveredge jsou vybroušené a působivé. Skočíte přímo do hry a ovládací prvky jsou vysvětleny jako součást hry. Tato hra homebrew pro vesmírné střílečky se velmi podobá hraní komerční hry.

PSPokemon Gray

Screenshot města ve hře PSPokemon Gray

PSPokemon Gray je homebrew vytvořený fanoušky, který přináší Pokémona na PSP. Komunikujte s trenéry a dalšími a začněte sbírat své kapesní příšery.

PSP Magic

Screenshot Etch-A-Sketch a název „PSP Magic“

Proměňte svůj PSP v digitální Etch-A-Sketch s PSP Magic. Prožijte své dětství s touto homebrew verzí klasické hry. Použijte jej pro své vlastní nápadité výtvory k ukládání a sdílení s ostatními.

Asteroidy

Asteroids pro PSP je ukázkou klasické arkádové hry. Ovládáte vesmírnou loď, která se probojovává přes pole asteroidů. Vaším úkolem je zničit vesmírné kameny, které se přibližují k vaší lodi, než vás mohou zničit.

Wagic, Homebrew

Karta Consume Spirit od Wagic, hra Homebrew

Bojujte jako čaroděj v hrdinské fantasy karetní hře Wagic, The Homebrew (evidentní riff na Magic: The Gathering). Vyhrajte bitvy, odemkněte nové herní režimy a vylepšete svoji armádu. Tato hra je vysoce přizpůsobitelná; hráči si mohou vytvářet vlastní karty a motivy. Wagic obsahuje tisíce sběratelských karet, přestože hru začínáte pouze s malou sbírkou, která symbolizuje kouzla a stvoření. Během boje získáváte kredity na nákup dalších karet a budování silných balíčků.

Žádné chyby nejsou povoleny

Screenshot postavy v homebrewu PSP Žádné chyby nejsou povoleny

Pokud vás vystraší pavouci, nemusí se vám tato hra homebrew líbit. No Bugs Allowed je o boji proti vlnám mimozemšťanů podobných pavoukům. Tvůj cíl? Přežijte tak dlouho, jak můžete. Při hraní zabíjíte nepřátele, abyste získali peníze. Použijte jej k vylepšení svých zbraní, protože vaši nepřátelé v každém kole hry jen zesílí.

Lamecraft

Screenshot pirátské lodi ve hře PSP homebrew Lamecraft

Pokud znáte hru Minecraft, pak víte, o čem Lamecraft je. Umožňuje dospělým hrát si s bloky jako malé děti. Stáhněte si tuto vysoce hodnocenou aplikaci homebrew a vytvořte si vlastní 3D svět.

Alice in: Pasta Crocket

Screenshot koláče ve vesmíru (?) Z Alice In: Pasta Crocket

V Alice in: Pasta Crocket čelíte citronovému koláči, který vám přináší překvapení a uvízne v cestě. Srdcová královna vás uvěznila někde ve vesmíru a vy jste odsouzeni rozbít kouli do citronového koláče, dokud nepřemůžete. Ano, je to tak zvláštní, jak to zní.

Leták

Screenshot lodi v homebrew hře Flyer

Flyer je klasická střílečka shora dolů. Hrajete za pilota vesmírné lodi, který musí splnit každou úroveň dosažením cílů na cestě. Tato raná hra homebrew pro PSP stále poskytuje spoustu zábavy.

Štíhlá PSP

Screenshot tajemného Slendermana v Slender PSP

Remake úspěšné indie počítačové hry Slender PSP vám dá za úkol shromáždit osm stránek, než vás najde tajemný Slenderman. Je krátký na příběh, ale těžký na strašidelnou atmosféru.