Skip to content

4 Twitter Chatovací nástroje pro sledování hashtagů

15 de Září de 2021
hashtag Jeffrey Coolidge Getty 457942479 56a1c2765f9b58b7d0c2571c

Twitter je jedna velká chatovací místnost pro každého na světě, kdo je online, a mnoho lidí to tak používá. Obrovský objem tweetů ztěžuje držet krok s konkrétní skupinou lidí v jedné konverzaci, a proto je užitečné mít po ruce nástroje pro chat na Twitteru. S žádným z těchto nástrojů nemůžete udělat chybu. Zapojení do chatu na Twitteru je jedním z nejlepších způsobů, jak přilákat nové následovníky, být součástí komunity a učit se nové věci. Nejlepší na tom je, že je to zdarma a spousta zábavy.

Co je to vůbec chat na Twitteru?

Uživatelé na celém světě pořádají chaty na různá témata v určitých časech a dnech v týdnu. Kdokoli s veřejným profilem se může zúčastnit sledováním hashtagu chatu. Každý, kdo má zájem o blogování, se například může připojit k oblíbenému blogovému chatu na Twitteru, který se koná každou neděli večer a je označen hashtagem #blogchat. Jedním z největších problémů, se kterými se účastníci chatu setkávají, je to, že sledování aktivního chatu se spoustou účastníků může být neefektivní a frustrující, když se to děje na Twitteru přes web nebo v některé z mobilních aplikací. Některé chaty se pohybují tak rychle, že tweety létají, než si je budete moci přečíst. Pomocí nástroje pro správu Twitteru, jako je HootSuite, můžete sledovat konkrétní hashtag ve vlastním vyhrazeném sloupci, ale je pravděpodobné, že budete mít stejný problém jako sledování přes Twitter.com. Všechno se pohybuje příliš rychle. Pokud to s účastí na jednom nebo více chatech na Twitteru myslíte vážně a nechcete nechat ujít nic důležitého, použijte nástroje speciálně určené k tomu, abyste pozorně sledovali chaty na Twitteru a snadno komunikovali s chatujícími. Zde je několik nástrojů, které vám pomohou začít.

Tweetdeck

Pokud máte rádi multitasking, Tweetdeck je cesta. Vytváří více sloupců na obrazovce, takže můžete současně sledovat oznámení, zprávy, aktivitu a tweety. Sloupce lze přizpůsobit a výchozí nastavení můžete změnit tak, aby obsahovalo zmínky, seznamy, zprávy a další témata. Chcete -li zobrazit chat na Twitteru v Tweetdeck, přidejte hashtag pro chat. To provedete přidáním sloupce Hledat a nastavením odpovídajících výrazů do hashtagu chatu. Pak máte sloupec věnovaný chatu. Ve sloupci můžete nastavit filtry tak, aby se vyloučily retweety nebo aby se tweety zobrazovaly pouze v zadaném jazyce. Můžete také filtrovat pro minimální počet lajků a retweetů. S Tweetdeck můžete během chatu posílat nové tweety, přidávat obrázky nebo naplánovat tweet, který vyjde v konkrétní čas

TwChat

TwChat je skvělý pro lidi, kteří jsou připraveni posunout chatování na Twitteru na další úroveň. Tento nástroj vám umožní přihlásit se pomocí účtu Twitter a vytvořit si profil, abyste mohli poté zahájit vlastní chat, sledovat konkrétní chatovací místnosti a přidávat záložky hashtagů na později. Když jste v chatovací místnosti, můžete vidět všechny nové tweety, filtrovat retweety, zvýrazňovat tweety, které jsou dotazy, a posílat tweety k účasti na chatu. Na rozdíl od některých jiných chatovacích nástrojů má TwChat dva sloupce, které oddělují mentory, kteří jsou hostiteli chatu a speciálními hosty, od všech ostatních. Na titulní stránce si můžete prohlédnout seznam nadcházejících chatů, abyste zjistili, zda nějaké vyhovují vašim zájmům.

tchat.io

Minimalistům se bude líbit tchat.io, který je podobný TweetChat v tom, že vás požádá o zadání hashtagu chatu a přihlášení na Twitter, abyste se mohli začít účastnit pomocí jednoduché stránky zdroje chatu, kterou vám poskytne. Největší rozdíl je v tom, že tchat.io nemá přizpůsobené možnosti. Pokud chcete super jednoduchý nástroj, který usnadňuje chatování, tchat.io je dobrá volba. Stream můžete kdykoli pozastavit nebo přehrát, skrýt retweety nebo přepínat hashtagy, pokud sledujete jiný. Když jste připraveni tweetovat, tchat.io vám to usnadní, když do skladatele tweetů zahrnete hashtag chatu. Můžete také použít tlačítka ikon vedle jakéhokoli tweetu ve vašem streamu, abyste mohli tweet odpovídat, retweetovat, citovat nebo lajkovat.

Dvojčata

Pokud se chaty na Twitteru pohybují příliš rychle, oceníte funkci Twubs, která vám umožní upravit rychlost posuvu. Kanál můžete také kdykoli pozastavit, retweetovat, odpovídat a označovat oblíbené tweety. Twubs přidává hashtag chatu automaticky. Twubs usnadňuje průzkum chatů na Twitteru podle kategorií a umožňuje vám naplánovat si chaty, abyste věděli, kdy budete online. Pomocí služby Twubs můžete také naplánovat svůj vlastní chat na Twitteru. Vaše tweety jsou v chatu zvýrazněny, takže je vaši návštěvníci snadno najdou.