Skip to content

Jak používat Twitter @Replies a přímé zprávy

8 de Srpen de 2021
symbol of 57cb254e5f9b5829f42b61be

Pokud chcete někomu veřejně odpovědět na Twitteru, použijte na začátku tweetu @reply. Měli byste také vědět, jak poslat soukromou zprávu na Twitter, když nechcete, aby vaši konverzaci viděli všichni. Informace v tomto článku platí pro mobilní aplikaci Twitter a verzi webového prohlížeče Twitter.

Co jsou Twitter @Replies?

Na Twitteru je @reply způsob, jak odpovědět na něco, co zveřejnil konkrétní člověk. Typický @reply by vypadal takto: @zpráva s uživatelským jménem. Pokud například odešlete zprávu @linroeder, vaše @reply bude vypadat takto:

  • @linroeder Jak se máš?

Když někdo odpoví na jeden z vašich příspěvků pomocí @reply, tweet se zobrazí na vaší profilové stránce pod Tweety a odpovědi.

Nepoužívejte @reply, pokud nechcete, aby vaše zpráva byla veřejná. Pokud chcete odeslat soukromou zprávu, použijte místo toho DM (přímou zprávu).

Co je přímá zpráva?

Twitter DM jsou soukromé zprávy, které si mohou přečíst pouze jednotlivci, kterým je pošlete. K přímým zprávám v aplikaci Twitter se dostanete klepnutím na Obálka ve spodní části obrazovky. Chcete -li odeslat DM, klepněte na Nová zpráva ikona.

Ikony Pošta a Odeslat zprávu v aplikaci Twitter

Na Twitter.com vyberte Zprávy na levé straně stránky zobrazíte své konverzace DM a odešlete nové DM.