Skip to content

Co je TweetDeck a je pouze pro Twitter?

14 de Srpen de 2021
twitter 57ad051b3df78cd39ca482cd

TweetDeck je jedním z nejpopulárnějších nástrojů pro správu sociálních médií, které lidé a firmy používají ke správě své přítomnosti na sociálních sítích.

Co potřebujete vědět o TweetDeck

TweetDeck je bezplatný webový nástroj, který vám pomůže spravovat a posílat příspěvky na vaše účty Twitter. Je také navržen tak, aby zlepšil organizaci a funkčnost v nich. Hlavní panel TweetDeck zobrazuje oddělené sloupce aktivity od vašich účtů Twitter. Na jednom místě obrazovky se vám například mohou zobrazit samostatné sloupce pro váš domovský kanál, vaše oznámení, vaše přímé zprávy a vaši aktivitu. Můžete také změnit pořadí těchto sloupců, odstranit je a přidat nové z jiných účtů Twitter nebo pro konkrétní věci, jako jsou hashtagy, trendová témata, naplánované tweety a další. Přizpůsobení řídicího panelu TweetDeck způsobem, který nejlépe odpovídá vašim tweetovacím potřebám, vám může ušetřit od přihlašování samostatně ke každému účtu, přepínání mezi stránkami a zveřejňování všeho samostatně.

Je tedy TweetDeck jen pro Twitter?

Ano, TweetDeck v současné době funguje pouze s Twitterem. Tento nástroj kdysi dávno fungoval s jinými populárními sociálními sítěmi (jako je Facebook), ale od té doby je vyhrazen pouze pro Twitter. Pokud vás více zajímá používání nástroje, který zahrnuje více sociálních sítí než Twitter, měli byste se podívat na naše rozdělení toho, co HootSuite může nabídnout z hlediska univerzálnější správy sociálních médií.

Proč používat TweetDeck?

TweetDeck je ideální pro jednotlivce a firmy, kteří chtějí lépe organizovat své sociální profily a potřebují spravovat několik účtů. Je to jednoduchý a přímý nástroj pro uživatele sociálních sítí. Pokud například spravujete tři účty Twitter, můžete v TweetDecku spojit všechny jejich sloupce s oznámeními, abyste měli vždy přehled o interakcích. Podobně, pokud vás zajímá sledování konkrétního trendového tématu, můžete přidat sloupec pro toto klíčové slovo nebo frázi trendového tématu a ukázat vám všechny tweety, které se dějí v reálném čase.

Rozdělení funkcí TweetDeck

Zde jsou některé z funkcí zahrnutých v TweetDeck:

  • Neomezené sloupce: Design TweetDeck je jedinečný díky svému rozložení sloupců. Můžete přidat libovolný počet sloupců pro tolik různých profilů.
  • Klávesové zkratky: Využijte výhody klávesnice a využijte TweetDeck ještě rychleji.
  • Globální filtry: Zbavte se nežádoucích aktualizací ve svých sloupcích odfiltrováním určitého textového obsahu, autorů nebo zdrojů. Můžete například přidat #facebook jako filtr, abyste zabránili zobrazování tweetů s tímto hashtagem ve vašem streamu.
  • Plánované zveřejnění: Vytvořte vyhrazený sloupec pro všechny tweety, které chcete vytvořit s předstihem, a naplánujte jejich zveřejnění na pozdější datum nebo čas. To je užitečné, pokud nemáte čas být na TweetDecku celý den.
  • Zveřejnit na několika účtech: TweetDeck zvýrazní profilový obrázek jakékoli ikony, ze které zveřejňujete, a můžete vybrat nebo zrušit výběr tolik, kolik chcete posílat zprávy přes různé profily Twitter nebo Facebook.
  • Aplikace Chrome: TweetDeck nabízí aplikaci pro lidi, kteří používají Google Chrome jako preferovaný internetový prohlížeč. Je k dispozici v Internetovém obchodě Chrome.

Jak začít používat TweetDeck

TweetDeck nic nestojí a je zdarma k použití. Přejděte ve svém prohlížeči na stránku Tweetdeck.com a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů na Twitter. Zobrazí se několik výchozích sloupců, ale můžete použít skládací nabídku na levé straně a přizpůsobit si řídicí panel podle svých představ.