Skip to content

6 nejlepších her Super Mario Bros pro PC

11 de Srpen de 2021
Mario Luigi Wallpaper screenshot 59b77f1b396e5a00103bdd39

Série her Super Mario je jednou z nejpopulárnějších sérií videoher všech dob. Za ta léta došlo k desítkám remakeů, klonů a homebrew verzí vyvinutých jako freeware pro PC. Zde je seznam klonů a remaků Super Mario, které byly na tomto webu uvedeny. Každá stránka hry obsahuje informace a odkazy na místa, kde lze hry zdarma stáhnout.

Super Mario 3: Mario Forever

Žánr: Plošinovka
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: Buziolské hry
Licence: Freeware
Super Mario 3 Mario Forever je remake původní klasiky Nintendo. Existují doslova desítky remaků Super Mario, ale tento je snadno jedním z nejlepších, které jsme viděli. Acid-Play to také hodnotí jako jeden z nejlepších klonů Super Mario dostupných pro PC. Super Mario 3: Mario Forever pro PC také obdržel v roce 2015 zcela novou aktualizaci, která obsahuje aktualizované úrovně a hratelnost.

Mario Forever Galaxy

Snímek obrazovky z Mario Galaxy

Žánr: Pasáž
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: Buziolské hry
Licence: Freeware
Mario Forever Galaxy je pokračováním nesmírně populárního plošinového remaku hry Super Mario 3: Mario Forever od Buziol Games. V Mario Forever Galaxy Evil Bowser unesl princeznu Peach a vzal ji na vzdálenou planetu. Je na Mariovi a jeho přátelích, aby cestovali po galaxiích a bojovali s Bowserovými přisluhovači, aby ji zachránili. Hratelnost se podobá hře typu shoot-em-up více než hře Mario.

Mario světy

Snímek obrazovky z Mario Worlds

Žánr: Plošinovka
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: Veratul
Licence: Freeware
Mario Worlds má estetickou hru Super Mario World a hru ve stylu Super Mario Bros a zahrnuje vše, co byste od hry Mario očekávali; Sbírání mincí, vylepšení, nepřátelé a samozřejmě princezna Peach. Existují však určité nevýhody, jako je možnost uložení, ale hra se celkově velmi blíží původní sérii.

Super Mario Epic 2

Snímek obrazovky ze hry Super Mario 2 Epic Dream Machine

Žánr: Plošina
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: Software Jeff Silver
Licence: Freeware
Super Mario Epic 2 Dream Machine je pokračováním freewarového titulu Super Mario Epic od Jeff Silvers Software. Obsahuje vše, co byste očekávali ve hře Super Mario Brothers s bočním posouváním. Jedná se o vynikající doplněk klonů Super Mario a freewarových titulů, které jsou k dispozici online.

Super Mario XP

Snímek obrazovky ze hry Super Mario XP

Žánr: Plošinovka
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: Neznámý
Licence: Freeware
Super Mario XP je freeware remake klasické plošinovky NES Super Mario a je jedním z lepších remakeů/klonů Super Mario, které zasáhnou PC. Super Mario XP má vynikající grafiku, všechny speciální vylepšení a skoky, které byste od hry Super Mario očekávali, a další. Byly převzaty některé z nejlepších funkcí z původní série a dokonce si některé vypůjčil od jiných plošinovek, jako je Castlevania. V závislosti na vašem nastavení se hra může zobrazit v malém okně na vašem PC.

Super Mario War

Snímek obrazovky ze hry Super Mario War

Žánr: Plošinovka
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: 72 dpi
Licence: Freeware
Různé: Multiplayer
Super Mario War je hra pro více hráčů, kde až čtyři hráči hrají deathmatch na tradičně vyhlížející obrazovce Mario, aby zjistili, kdo dokáže zdupkat tolik Marioů, kolik může vyhrát. Tato hra obsahuje umělecká díla, zvuky a hudbu, které vypadají, že pocházejí přímo z klasických verzí Nintendo. Kromě tradičního režimu deathmatch obsahuje Mario Wars další režimy jako GetTheChicken, Domination, Capture the Flag a další. K dispozici je také editor úrovní, který vám umožňuje vytvářet vlastní mapy.