Skip to content

6 úžasných nástrojů pro seznamy skladeb Smart Spotify

1 de Srpen de 2021
awesome tools for better spotify playlists 4091942 cd339427a9474491b800871a3ea2e113

Pokud chcete vytvářet vražedné seznamy skladeb Spotify, ale nechcete obětovat hodiny svého času a energie, zvažte vyzkoušení některých z následujících nástrojů a zdrojů-některé nabízí samotný Spotify a jiné pocházejí od třetích stran. vývojáři.

Seznamy skladeb podle nálady: Miner seznamu skladeb

Řekněme, že máte určitou náladu, nebo provádíte určitou aktivitu nebo chcete poslouchat konkrétní hudební žánr. Playlist Miner může vyhledávat výrazy jako „jemný“, „cvičení“ nebo „země“ a identifikovat nejlepší skladby z nejpopulárnějších veřejných seznamů skladeb Spotify. Tento nástroj funguje tak, že se připojíte k účtu Spotify a poté vám zobrazí seznam seznamů skladeb na základě vašich vyhledávacích kritérií. Odtud klikněte Najděte nejlepší skladby zobrazit seznam jednotlivých návrhů skladeb a jejich skóre.

Automaticky generovat seznamy skladeb: Spotibot

Snímek obrazovky ze serveru Spotibot.com.

Chcete -li v aplikaci Spotibot automaticky generovat seznamy skladeb, zadejte jméno umělce nebo propojte Spotibot se svým profilem Last.fm. Pokud chcete ve svém seznamu skladeb nejoblíbenější skladby, vyberte Upřednostňujte oblíbenější písně před vytvořením. Můžete si také pohrát s lepšími odkazy, které Spotibot může nabídnout, což zahrnuje pouze výměnu open.spotify.com v jakékoli adrese URL Spotify s spotibot.com. Uvidíte další informativní detaily, jako jsou seznamy skladeb, biografie a přebal.

Seznamy skladeb podle písně: Magic Playlist

Snímek obrazovky MagicPlaylist.co.

Potřebujete za pár sekund vytvořit seznam skladeb? S Magic Playlist stačí zadat název jedné skladby do pole, které odpovídá žánru nebo celkovému pocitu požadovaného seznamu skladeb, a voila – seznam skladeb 29 skladeb (celkem 30) bude navrhl na základě původní písně. Můžete se přihlásit na Spotify pomocí Magic Playlist a poté bezproblémově uložit všechny seznamy skladeb, které vytvoříte, do svého účtu Spotify. Magic Playlist vám také umožňuje pojmenovat seznamy skladeb a nastavit je jako veřejné nebo soukromé.

Veřejné seznamy skladeb: Playlists.net

Snímek obrazovky Playlists.net.

Spotify má mnoho uživatelů, kteří neustále vytvářejí tisíce nových veřejných seznamů skladeb, a Playlists.net je pro tyto seznamy skladeb jako vyhledávač třetích stran. Můžete vyhledávat seznamy skladeb, odesílat vlastní seznamy skladeb, které mohou ostatní objevovat, prohlížet si žebříčky oblíbených seznamů skladeb nebo použít generátor seznamů skladeb. Nezapomeňte procházet žánry a nálady na titulní stránce. Pomocí možnosti filtru vyberte žánry/nálady a seřaďte skladby představoval, nejhranější, nebo nejnovější.

Nový týdenní seznam skladeb: Objevte týdně

Snímek obrazovky z playlistu Discover Weekly v desktopové aplikaci Spotify.

Discover Weekly je vlastně seznam skladeb Spotify, který je přístupný každému prémiovému uživateli Spotify. Každé pondělí společnost Spotify aktualizuje tento seznam skladeb o 30 nových skladeb podle toho, co jste poslouchali. Je to skvělý způsob, jak získat zcela nový seznam skladeb automaticky přizpůsobený vašemu hudebnímu vkusu při objevování nové hudby, kterou budete chtít přidat do jiných stávajících seznamů skladeb. Čím více skladeb na Spotify posloucháte, tím lepší budou vaše seznamy skladeb Discover Weekly!

Playlist nových vydání vašich oblíbených umělců: Radar vydání

Snímek obrazovky seznamu skladeb Release Radar v desktopové aplikaci Spotify.

Stejně jako Discover Weekly je Release Radar dalším seznamem skladeb Spotify, který obsahuje personalizovaná nová vydání od vašich oblíbených umělců. Tímto způsobem nikdy nezmeškáte nové singly nebo alba. Zatímco Discover Weekly se aktualizuje každé pondělí, Release Radar se aktualizuje každý pátek, takže každý pátek získáte až dvě hodiny hudby od umělců, které sledujete a posloucháte nejvíce.