Skip to content

Jak zobrazit texty na Spotify

1 de Listopad de 2022
Spotify Singing Lyrics 09439d0e2e40474c8601b81a832f4d76

Co vědět

 • Plocha: Vyberte skladbu a klikněte na ikonu mikrofonu na Nyní hraje bar.
 • Mobil: Vyberte skladbu > klepněte na Nyní hraje pruh nebo viditelná část překryvného textu s textem. Jakmile skladba začne, přejeďte prstem zespodu nahoru.
 • Texty jsou synchronizovány s tempem písně.

Tento článek vysvětluje jednoduché kroky k zobrazení textů v aplikaci pro streamování Spotify.

Jak mohu zobrazit texty písní na Spotify?

Spotify poskytuje texty písní pro mnoho svých skladeb. Ikona mikrofonu označuje, zda je pro skladbu dostupný text. Zde je návod, jak je zobrazit na počítači a mobilu.

Zobrazit texty na ploše

Níže uvedené pokyny se týkají desktopové aplikace Spotify.

 1. Spusťte Spotify na ploše.

 2. Vyberte skladbu, kterou chcete přehrát.

 3. Na Nyní hraje vyberte ikonu mikrofonu.

 4. Barevná obrazovka zobrazí text se zvýrazněnou částí posouvající se s písní, která se přehrává na pozadí.

  Spotify texty

Texty nemusí být k dispozici pro některé skladby, pokud je Spotify ještě nepřidalo ze zdroje. Vždy se však můžete později podívat, zda vaše oblíbené skladby mohou nyní zobrazovat texty.

Zobrazit texty na mobilu

Níže uvedené pokyny jsou stejné pro Android i iOS. Snímky obrazovky jsou ze Spotify na iOS.

 1. Vyberte skladbu, kterou chcete přehrát.

 2. Klepněte jednou na Nyní hraje liště v dolní části obrazovky nebo klepněte na viditelnou část překryvného textu s textem.

 3. Jakmile skladba začne, přejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru.

 4. Texty se posouvají s tempem skladby v reálném čase. Můžete si vybrat Více nebo klepněte na v horní části obrazovky Texty pro zobrazení na celou obrazovku.

  Texty Spotify na iOS se zvýrazněnou skladbou a posunutím nahoru

Můžete získat texty písní na Spotify?

Spotify spolupracuje s Musixmatch, platformou pro katalogizaci hudby, aby přinesla texty do co nejvíce písní. Texty jsou také k dispozici v několika jazycích. Funkce v aplikaci je k dispozici pro všechny bezplatné a prémiové uživatele po celém světě na zařízeních iOS a Android, stolních počítačích, herních konzolích a aplikaci SpotifyTV.

Ne všechny písně budou mít texty, protože ještě nemusí být dostupné nebo nahrané na Spotify. Podporované skladby s texty budou mít ikonu mikrofonu, na kterou můžete klepnout a zobrazí se barevná obrazovka s texty. Slova se synchronizují se skladbou hrající na pozadí, takže si můžete zazpívat, pokud chcete.

Část textů (až 5 řádků) můžete sdílet jako Instagram Stories nebo tweety pomocí ikony Share na obrazovce Texty. Funkce sdílení textů je k dispozici pouze v mobilních aplikacích.

FAQ

 • Jak si stáhnu hudbu na Spotify?

  Chcete-li stahovat skladby na Spotify, musíte mít předplatné Spotify Premium. Se Spotify premium nemůžete stahovat jednotlivé skladby, ale můžete stahovat playlisty. Otevřete Spotify, vyberte seznam skladeb, který chcete stáhnout, a poté vyberte šipka dolů. Hudba se přidá do vaší knihovny pro offline poslech.

 • Jak mohu nahrát hudbu na Spotify?

  Chcete-li napodobit nahrávání hudby na Spotify, ve skutečnosti pouze přidáváte svou místní hudbu do adresářů v počítači, ke kterému má Spotify přístup, takže může tento obsah zahrnout, když zobrazí vaši sbírku. Ve Spotify otevřete uživatelskou nabídku, vyberte Nastavenía zapněte Zobrazit místní soubory. Uvidíte nový Zobrazit skladby od kategorie. Klikněte Přidejte zdroj a vyberte adresář.

 • Jak upgraduji na Spotify Premium?

  Chcete-li získat Spotify Premium, nejprve získáte aplikaci Spotify na zařízení, které používáte. Na iPhone si stáhněte aplikaci Spotify z App Store a poté přejděte na webovou stránku Spotify Premium a klepněte na Získejte Premium. Na Androidu si stáhněte Spotify z obchodu Google Play a klepněte na Přejít Premium v nabídce aplikace. Na PC si stáhněte Spotify pro Windows a vyberte Vylepšit. Na Macu si stáhněte Spotify pro Mac a klikněte Vylepšit.