Skip to content

Amazon Music Unlimited: Často kladené otázky

1 de Srpen de 2021
ScreenShot2018 12 10at11.01.28PM 5c0f60fd4cedfd00011b427c

Amazon Music Unlimited vám umožňuje streamovat hudbu z cloudu, aniž byste museli kupovat každou skladbu a stahovat digitální hudební soubor. Skladby si můžete stáhnout pomocí Amazon Music Unlimited, pokud se rozhodnete.

Je služba bezplatná?

Ne, není. Jiné konkurenční streamovací hudební služby, jako je Spotify, nabízejí bezplatný účet podporovaný reklamami, ale Amazon Music Unlimited vyžaduje předplatné. Členové Amazon Prime získávají slevu z předplatného, ​​stejně jako studenti prostřednictvím členství Amazon Student. Existuje také rodinný plán Amazon Music Unlimited, který nabízí stejné výhody, ale až pro šest členů rodiny. S 30denní zkušební verzí si však můžete službu streamování hudby zdarma vyzkoušet. Tímto způsobem můžete zjistit, zda si myslíte, že by vám cena předplatného stála za to, než se finančně zavážete.

Je Amazon Music Unlimited stejný jako Amazon Prime Music?

Ne. Mezi Amazon Prime Music a Music Unlimited existují rozdíly. Amazon Prime Music je bezplatná služba, která je součástí balíčku Amazon Prime. Amazon Music Unlimited vyžaduje měsíční předplatné, ale poskytuje další výhody za příplatek.

Co nabízí Amazon Music Unlimited?

Amazon Music Unlimited nabízí knihovnu skladeb a alb, která lze streamovat do počítačů a zařízení, včetně zařízení Amazon Alexa a široké škály mobilních zařízení. Jak se dalo očekávat, hudba přichází bez reklam a lze ji streamovat bez omezení. Amazon Music Unlimited může mít o něco menší knihovnu skladeb a alb ve srovnání s jinými zavedenými streamovacími hudebními službami, jako jsou Spotify a Apple Music. Amazon Music Unlimited uvádí „desítky milionů“ skladeb, zatímco některé další streamovací služby se pyšní více než 30 miliony. Nalezení jakéhokoli nedostatku v knihovně Amazon Music Unlimited pravděpodobně nebude snadné; Amazon má smlouvy se všemi hlavními studiovými etiketami i mnoha menšími etiketami. Kromě možnosti výběru skladeb a alb nabízí Amazon Music Unlimited také profesionálně sestavené seznamy skladeb: kompilace skladeb, které zapadají do známých témat, například podle žánru, umělce atd. Můžete také přidat do svých vlastních skladeb skladby, které jste objevili při procházení knihovny Amazonu.

Jaké jsou způsoby, jak mohu poslouchat hudbu na Amazon Music Unlimited?

Stejně jako většina streamovacích hudebních služeb nabízí Amazon Music Unlimited flexibilní způsob poslechu hudby. Hlavní dostupné možnosti jsou:

  • Počítač – (PC a Mac).
  • Zařízení Amazon – V současné době můžete s Amazon Music Unlimited používat zařízení Kindle Fire (2. generace), Kindle Fire HD a Kindle Fire HDX.
  • Chytré telefony a tablety – Můžete si stáhnout aplikace pro Android (verze 4.0+) a iOS (6 nebo vyšší).

Mohu poslouchat skladby offline?

Ano. Amazon Music Unlimited vám umožňuje stahovat skladby do mobilního zařízení. Tento obsah je uložen lokálně, tj. Pro použití v aplikaci, takže můžete poslouchat, aniž byste potřebovali připojení k internetu.