Skip to content

Amazon Prime Video Watch Party: Co to je a jak to používat

11 de Srpen de 2021
Macbookproonlap 4b8b8af7ff4e41f39da1ecd9c699f1d0

Amazon Prime Video Watch Party je funkce sledování sociálních filmů pro předplatitele Amazon Prime nebo Prime Video. Zde je funkce Amazon Prime Video Watch Party a jak uspořádat večírek na Amazon Prime.

Co je Watch Party na Amazonu?

Funkce Amazon Prime Video Watch Party umožňuje předplatitelům Prime nebo členům Prime Video vytvořit zážitek ze skupinového filmu, přestože účastníci jsou na úplně jiných místech. Jedna osoba je hostitelem, a proto zve ostatní diváky a ovládá film ze svého počítače. Chcete -li sdílet film nebo televizní epizodu, musí být ostatní zaregistrováni na Amazon Prime nebo Prime Video. Pokud chcete sdílet s někým, kdo nemá předplatné, mají obě služby 30denní bezplatnou zkušební verzi. Jen se ujistěte, že váš přítel pamatuje na zrušení služby před koncem zkušebního období, pokud nechtějí zůstat přihlášeni.

Jak udělat Watch Party na Amazon Prime

Nastavení hodinové párty na Amazon Prime je snadné. Trvá to několik minut a poté můžete začít sledovat a chatovat s přáteli bez ohledu na jejich polohu.

 1. Osoba, která chce pořádat Watch Party, musí na začátku najít film, který chce sledovat s jinými lidmi. Jakmile najdete film, klikněte na Sledujte párty ikona. Ikona Watch Party může být umístěna vedle Upoutávka a +Watchlist Pokud chcete sledovat epizodu seriálu s přáteli, najdete ji v dolní části popisu epizody.

 2. Zadejte jméno, které chcete zobrazit, když chatujete s ostatními účastníky. Poté klikněte Vytvořte Watch Party.

  Kde zadat název chatu a kliknout na Vytvořit Watch Party v Amazon Prime.

 3. V pravém postranním panelu se zobrazí odkaz, který můžete sdílet s ostatními lidmi, které s vámi chcete sledovat. Klikněte Kopírovat odkaz. V tomto pravém postranním panelu si také všimnete, kolik lidí se připojilo k vaší Watch Party.

  Jak zkopírovat odkaz Watch Party pro sdílení vašeho videa Amazon s ostatními.

 4. Případně můžete kliknout Podíl otevřete nastavení sdílení, abyste mohli odkaz sdílet prostřednictvím vámi preferovaného e -mailového programu nebo jej zveřejnit jako sociální příspěvek na Facebooku nebo Twitteru.

  Kde sdílet svou Amazon Prime Video Watch Party v e -mailu nebo na Facebooku a Twitteru.

 5. Až budete připraveni, můžete začít přehrávat film. Pravý postranní panel zůstane viditelný a pokud kliknete na Povídat si kartu v horní části obrazovky můžete chatovat s ostatními, kteří vás sledují.

  Jak chatovat s ostatními ve vaší Amazon Prime Video Watch Party.

  V horní části stránky uvidíte také některé ovládací prvky, které vám umožňují ovládat titulky, nastavení videa, hlasitost a pokud chcete, aby se film na vašem počítači zobrazoval na celé obrazovce. Vaši přátelé, kteří se dívají, budou mít určitou kontrolu nad tím, co vidí na svém konci.

Co je k dispozici pro večírek sledování videa Amazon Prime?

Chcete -li sdílet film nebo televizní epizodu se svými přáteli, musí být k dispozici na Amazon Prime. Nemůžete sdílet filmy, které jsou k zapůjčení nebo nákupu, a nemůžete sdílet prémiové kanály se svými přáteli. Mezi tituly, které můžete sledovat se svými přáteli, patří například Amazon Originals My Spy, Troop Zero, Jack Ryan, Lore, Carnival Row, a mnoho dalších. Můžete také sdílet další populární tituly jako např Opatství Downton, Vikings, Chicago PD, Hotel Artemis, Dirty Dancing, Takers, The Spy Who Dump Me, a více.

Jaká zařízení mohu použít k pořádání večírku Amazon Prime Video Watch?

Funkce Watch Party společnosti Amazon je k dispozici ve většině webových prohlížečů kromě Safari a Internet Explorer. Fire TV podporují Watch Party v aplikaci Amazon, ale tato funkce není k dispozici pro jiné chytré televize. Aplikace Prime Video pro mobilní zařízení také podporuje chat Watch Party, takže můžete při sledování na počítači komunikovat s ostatními diváky v telefonu.