Skip to content

Jak opravit chybový kód Netflix M7355

18 de Listopad de 2022
ErrorMessage a23aa9b0820e422d80cf1b0bf3e57a36

Chybový kód Netflix je to poslední, co chcete vidět, když se váš oblíbený pořad chystá streamovat. Pokud tedy na obrazovce uvidíte kód chyby Netflix M7355, znamená to, že došlo k problému s vaším prohlížečem. Například Chrome je nejlepší prohlížeč pro Netflix, ale starší verze Chrome může bránit Netflixu v hladkém streamování. Chybu však lze snadno opravit a existuje několik řešení, která můžete použít ve svých prohlížečích ve Windows i macOS.

Proč na Netflixu dostávám kód chyby?

Chybový kód Netflix M7355 je často způsoben nepodporovaným nebo zastaralým prohlížečem nebo nějakým chybným rozšířením. Chyba obvykle říká:

 • Jejda, něco se pokazilo…
 • Přehrávač videa Netflix není k dispozici
 • Máme potíže s přehráváním Netflixu ve vašem prohlížeči. Ujistěte se, že používáte oficiální verzi Chromu.

Konkrétní chybový kód si můžete přečíst ve spodní části obrazovky a často bývá červený. Chyby Netflix jsou způsobeny čímkoli, od problémů s místní sítí až po problémy se serverem na backendu. Tyto chyby může také vyvolat hardware nebo software vašeho počítače. Ve většině případů vám kód chyby pomůže zúžit na důvod chyby a její řešení.

Jak opravím chybu Netflix M7355?

Chyba Netflix M7355 naznačuje problém s prohlížečem Chrome.

 1. Aktualizujte Chrome na nejnovější verzi. V době psaní tohoto článku je Netflix podporován v prohlížeči Google Chrome verze 64 nebo vyšší. Zkontrolujte, zda používáte starší verzi, a poté aktualizujte Chrome na aktuální verzi. Nakonec znovu spusťte prohlížeč, přihlaste se do Netflixu a zjistěte, zda znovu začne streamovat. Pokud ne, vyzkoušejte další kroky pro odstraňování problémů, které následují.

 2. Zakázat rozšíření Chrome. Některé doplňky, jako jsou blokátory reklam a proxy servery VPN, mohou bránit hladkému streamování. Vypněte je a zjistěte, zda můžete znovu pokračovat ve sledování. Chcete-li eliminovat rozšíření jako potenciální příčinu, zkuste vypnout všechna rozšíření a poté je jednotlivě povolit, aby bylo možné určit to, které za chybou stojí.

  Spropitné:

  Chcete-li zobrazit všechna nainstalovaná rozšíření, použijte kteroukoli ze tří metod…

  • Vybrat tři svislé tečky pro menu > Více nástrojů > Rozšíření.
  • Otevřete novou kartu a zadejte chrome://extensions v omniboxu.
  • lis Alt + F > L > E v pořadí.

 3. Odinstalujte Chrome a znovu jej nainstalujte. Odinstalace a opětovná instalace prohlížeče je poslední možností, jak vyřešit všechny problémy s Chrome. Může vám pomoci začít s čistým štítem na nejnovější verzi prohlížeče. Odstranění starého prohlížeče také pomáhá odstranit všechny nezjištěné problémy za kódem chyby Netflix M7355. Chcete-li odinstalovat Chrome ze zařízení, postupujte podle pokynů v nápovědě Google.

 4. Otevřete Netflix v jiném podporovaném prohlížeči. Na stránce nápovědy Netflix jsou uvedeny všechny podporované prohlížeče pro Windows, macOS a ChromeOS. Pokud je vaším primárním prohlížečem Chrome, můžete pro streamování Netflixu použít alternativní prohlížeč nainstalovaný ve vašem systému. Microsoft Edge a Safari jsou předinstalované na Windows a MacOS. Aktualizujte také svůj alternativní prohlížeč, pokud je na starší verzi.

Jak opravím chybu serveru Netflix?

Zkontrolujte, zda je Netflix nedostupný pouze pro vás nebo pro zbytek světa na jejich servisní stránce. Pokud server Netflix funguje, ale stále se zobrazuje chyba serveru Netflix, můžete mít problémy s připojením. Poznamenejte si chybový kód (pokud existuje) a začněte pracovat s těmito kroky pro odstraňování problémů, abyste opravili konkrétní chyby připojení Netflix. Než se ponoříte hlouběji pro odpovědi, vždy proveďte několik obecných kroků pro odstraňování problémů.

 • Restartujte počítač.
 • Vypněte všechny instance prohlížeče a znovu jej spusťte.
 • Ujistěte se, že váš prohlížeč a počítač jsou aktualizovány.
 • Zkontrolujte, zda vaše připojení k internetu funguje.
 • Odhlaste se z Netflixu a znovu se přihlaste.

FAQ

 • Co je chyba Netflix M7355-1204?

  Tato chyba se objevuje na počítačích Mac a Windows, které používají nepodporované prohlížeče s Netflixem. Tento seznam obsahuje Speed ​​Browser nebo zastaralé verze Chrome. Stejně jako chyba M7355 patří mezi hlavní opravy vypnutí rozšíření Chrome a aktualizace/přeinstalace prohlížeče Chrome.

 • Co je kód chyby Netflix NW-2-5?

  Kód chyby Netflix NW-2-5 se týká problémů s připojením služby k vašemu zařízení nebo síti. Opravy chyby NW-2-5 se pohybují od restartování streamovacího zařízení po kontrolu připojení k internetu a dvojitou kontrolu oprávnění pro streamování ve vaší síti.

 • Co znamená kód chyby 1011 na Netflixu?

  Kód chyby 1011 obvykle znamená, že došlo k problému s aplikací Netflix. Zkuste otestovat připojení k síti a přepnout na jinou síť. Možná budete mít také štěstí při restartování mobilního zařízení nebo přeinstalaci aplikace.