Skip to content

Jak opravit chybový kód Netflix NW-4-7

24 de Březen de 2023
how to fix netflix error code nw47 197812a9ea8940b3817380aaad7dd320

Tato příručka vás provede řadou osvědčených řešení, jak zmizet chybovou zprávu NW-4-7 a vyřešit základní problém, aby aplikace Netflix mohla běžet bez přerušení.

Co je kód chyby Netflix NW-4-7?

Chybový kód Netflix NW-4-7, někdy také označovaný jako NW-47 a NW 47, je zpráva zobrazovaná uživatelům, kteří přistupují k Netflixu na řadě zařízení. Je známo, že se tento chybový kód objevuje v aplikaci Netflix na chytrých televizích, přehrávačích Blu-ray, streamovacích klíčích a přehrávačích médií, konzolách PlayStation 3, 4 a 5 a konzolách videoher Xbox 360, One a Series X.

Co způsobuje kód chyby NW-4-7 Netflix?

Chybový kód NW-4-7 je obvykle způsoben problémem s připojením k síti nebo nadměrným množstvím dočasných dat uložených v chytrém zařízení s aplikací Netflix. Obecně se není čeho bát, protože to lze často opravit provedením několika rychlých kontrol a testů.

Jak opravím kód NW-4-7?

Zde jsou všechny nejlepší a osvědčené způsoby, jak opravit chybový kód NW-4-7, když se objeví ve vaší aplikaci Netflix.

 1. Restartujte zařízení. Provedení základního restartu může vyřešit mnoho problémů spojených se streamováním pořadů a filmů z Netflixu.

 2. Aktualizujte aplikaci Netflix. Pokud je vaše aplikace Netflix zastaralá, pravděpodobně se setkáte s řadou různých chybových kódů.

 3. Aktualizujte své zařízení. Firmware nebo operační systém vašeho zařízení může být nutné aktualizovat, aby bylo možné správně streamovat online obsah. Chytré televizory, konzole Xbox a PlayStation, streamovací zařízení a dokonce i některé přehrávače Blu-ray – to vše vyžaduje čas od času aktualizace.

 4. Zkontrolujte limity sítě. Mnoho veřejných nebo pracovních připojení k internetu neumožňuje streamování Netflix.

 5. Zakažte svou VPN. Některé sítě VPN mohou způsobit problémy s připojením k internetu, které mohou spustit chybovou zprávu Netflix NW-4-7.

 6. Používejte pouze místní službu Netflix. Pokud používáte VPN ke streamování obsahu Netflixu z jiného regionu a zobrazuje se vám chybový kód NW-4-7, Netflix možná implementoval blok, který vám v tom zabrání. Všimněte si, že používání VPN pro streamování obsahu Netflix z jiného regionu je v rozporu se smluvními podmínkami Netflixu a v případě zjištění může váš účet úplně vypnout.

 7. Odhlaste se a poté se znovu přihlaste. Pomocí možnosti odhlášení nebo odhlášení aplikace Netflix se odhlaste z aplikace a poté se znovu přihlaste. Když se odhlásíte, neztratíte žádné předvolby ani sledujte průběh, protože všechna vaše data jsou uložena v cloudu.

 8. Restartujte připojení k internetu. Vytvořením nového připojení k poskytovateli internetových služeb můžete vyřešit jakékoli problémy s připojením, se kterými se setkáváte, a může dokonce zvýšit rychlost vašeho internetu, pokud byl pomalý.

 9. Použijte ethernetový kabel. Připojení chytré televize nebo streamovacího zařízení k modemu nebo routeru pomocí kabelu může poskytnout stabilnější internetové připojení než použití Wi-Fi.

 10. Přesuňte svůj internetový router. Pokud potřebujete použít Wi-Fi, zkuste přemístit router tak, aby byl blíže vašemu streamovacímu zařízení a nebyl blokován jinými předměty v domácnosti.

 11. Vyčistěte oblast kolem svých zařízení. Náhodné objekty mohou blokovat signál Wi-Fi, aby se dostal k vašim zařízením. Pokud máte na skříni pro zábavu nebo na samotném televizoru ozdoby, zkuste je odstranit, abyste zjistili, zda to nevyřeší problém s chybovým kódem NW-4-7.

 12. Změňte nastavení DNS konzole PlayStation. Pokud se vám na herní konzoli PS3, PS4 nebo PS5 zobrazuje chybový kód NW-4-7 Netflix, stačí provést několik rychlých změn v nastavení DNS.

 13. Zkontrolujte, zda nefunguje síť Xbox. Zatímco Xbox a Netflix jsou zcela samostatné služby provozované různými společnostmi, problémy se sítí Xbox mohou ovlivnit funkčnost některých aplikací, jako je YouTube, Amazon Video, Crunchyroll a Netflix.

 14. Zkontrolujte ostatní síťová nastavení vašeho zařízení. Otevřete nastavení sítě na zařízení s chybovým kódem NW-4-7 a ujistěte se, že připojení k internetu funguje správně a že žádná nastavení nebyla změněna jinými uživateli nebo aplikacemi.

 15. Vymažte soubory cookie chytré televize. Chcete-li to provést, otevřete webový prohlížeč na jiném zařízení, které je připojeno ke stejné síti Wi-Fi jako váš televizor, navštivte stránku netflix.com/clearcookies a přihlaste se pomocí stejného účtu Netflix.

 16. Obnovte tovární nastavení zařízení. Jako poslední možnost můžete obnovit tovární nastavení chytré televize, konzole Xbox nebo PlayStation nebo Roku. Tím se odstraní všechny vaše aplikace a stažený obsah, ačkoli to může vyřešit technické problémy, které brání správnému fungování určitých funkcí. Opravdu zvažte čekání, než to uděláte. Je pravděpodobnější, že problém má Netflix spíše než vaše zařízení.

Co je Code NW 4 8 na Netflixu?

Kód chyby Netflix NW-4-8 je téměř totožný s kódem NW-4-7 a je často způsoben problémy s internetem a sítí nebo daty zařízení, která je třeba obnovit. Všechny výše uvedené opravy pro chybový kód Netflix NW-4-7 lze také použít, když jsou předloženy s chybovým kódem NW-4-8. Existuje také několik dalších řešení kódu NW-4-8 Netflix, která můžete chtít vyzkoušet.

Proč můj Netflix nefunguje: Kód NW 2 4?

Chybový kód NW-2-4 Netflix také souvisí se síťovým připojením a je často způsoben slabou nebo nestabilní internetovou službou. Naštěstí existuje řada oprav pro zprávu s chybovým kódem Netflix NW-2-4.

Jak opravím chyby serveru Netflix?

Pokud se vám stále objevují obecné chyby serveru Netflix, existuje několik rychlých kontrol, které stojí za to vyzkoušet.

 • Podívejte se, zda je Netflix mimo provoz. I když se to stává zřídka, celá služba Netflix může čas od času zaznamenat problémy, takže může stát za to zkontrolovat online stav Netflix.
 • Vyzkoušejte Netflix na jiném zařízení. Chcete-li zjistit, zda je problém specifický pro vaše zařízení nebo se týká všech uživatelů Netflixu, zkuste otevřít film nebo televizní epizodu v aplikaci Netflix na vašem smartphonu nebo počítači.
 • Otestujte Netflix na 4G nebo 5G. Vypněte Wi-Fi a zkuste získat přístup k Netflixu ze smartphonu nebo jiného zařízení připojeného k mobilní síti. Pokud to funguje bez problémů, může být příčinou chyb vašeho serveru váš domácí internet.

Můžete také zkusit nějaká obecnější řešení, když Netflix nefunguje správně.

FAQ

 • Co znamená kód chyby Netflix NW-2-5?

  Kód chyby NW-2-5 na Netflixu naznačuje problém s vaším internetovým připojením. Ujistěte se, že vaše síť umožňuje streamování videa, a poté odstraňte problémy s připojením Wi-Fi.

 • Co je chyba Netflix NW-1-19?

  Kód Netflix NW-1-19 je další chyba síťového připojení. Zkontrolujte připojení k internetu a restartujte zařízení. Pokud používáte VPN, deaktivujte ji.

 • Co je kód chyby Netflix NW-6-503?

  Kód chyby Netflix NW-6-503 obvykle znamená, že je problém se samotnou službou Netflix. Pokud je Netflix mimo provoz, vše, co můžete udělat, je počkat, až se to opraví.

 • Co je kód chyby Netflix NW-3-6?

  Kód chyby Netflix NW-3-6 naznačuje potíže s připojením k síti. Pokud se pokoušíte streamovat na herní konzoli, možná budete muset změnit servery DNS na vašem routeru.