Skip to content

Jak opravit nefunkční titulky Amazon Prime

15 de Březen de 2023
001 amazon prime video subtitles not working bb547377262c44ce8f73d09b7c0b617c

Titulky, které na Amazon Prime Video nefungují správně, mohou být frustrující, ale obecně jde o přímou opravu. Zde je návod, jak vyřešit nejběžnější problémy a co dělat, pokud problém přetrvává.

Proč moje titulky Amazon Prime nefungují?

Existuje několik důvodů, proč titulky nemusí fungovat s vaším účtem Amazon Prime Video. Tyto zahrnují:

 • Může být nutné vymazat mezipaměť aplikace nebo prohlížeče.
 • Mezipaměť vašeho zařízení způsobuje problémy a je třeba ji restartovat/resetovat.
 • Aplikaci je třeba aktualizovat.
 • Skryté titulky (CC) je třeba zapnout v Nastavení usnadnění.
 • Chyba konfigurace titulků
 • Televizní pořad nebo film, který sledujete, nepodporuje titulky ve vámi zvoleném jazyce.
 • Používáte starší aplikaci, která již nedostává aktualizace od Amazonu (například starší model Apple TV nebo Fire Stick).
 • U konkrétního televizního pořadu nebo filmu došlo k problému se skrytými titulky.

Jak mohu opravit titulky Prime Video?

Obecně je nejlepší začít s nejjednoduššími a nejpravděpodobnějšími opravami. Vyzkoušejte každý krok jednotlivě a v pořadí, dokud nenajdete ten, který problém vyřeší.

 1. Zkontrolujte nastavení a konfiguraci titulků. Může se to zdát zřejmé, ale nabídka nastavení vaší aplikace Prime Video je prvním místem, kam byste měli jít a zkusit vyřešit problém s titulky. Vypnutí a opětovné zapnutí titulků může překalibrovat zobrazení titulků a zajistit, aby se zobrazovaly správně.

  Kromě zapnutí a vypnutí titulků zkuste upravit velikost a písmo. Chcete-li to provést, otevřete během přehrávání nabídku Titulky a zvuk a klikněte na Nastavení titulků. Když jste zde, zkontrolujte, zda máte zapnuté skryté titulky. Amazon Prime Video může nabízet obě možnosti s titulky CC pro daný jazyk nebo bez nich, v závislosti na titulu. Někteří uživatelé však hlásili problémy, kdy se titulky zobrazují pouze během cizojazyčného zvuku. Zkuste zapnout a vypnout možnost CC, abyste zjistili, zda to problém vyřeší.

 2. Zkontrolujte, zda titulky fungují s jinými televizními pořady nebo filmy. Vzhledem k tomu, že původní tvůrce obsahu obvykle titulky kóduje, je možné, že titul Prime Video, který sledujete, je nepodporuje. Zkuste zapnout titulky pro několik různých televizních pořadů nebo filmů, abyste se ujistili, že se nejedná o ojedinělý problém. Pokud stále nefungují, pravděpodobně se jedná o problém v celé aplikaci.

  Pokud titul nepodporuje titulky, pravděpodobně se zobrazí chybová zpráva „titulky u tohoto videa nejsou podporovány“. Tato zpráva se však nemusí objevit vždy, takže je stále dobré zkontrolovat, zda titulky fungují s jinými tituly, než zkusíte jiná řešení.

 3. Restartujte aplikaci Amazon Prime Video App. Pokud titulky po provedení úprav v nabídce Nastavení a konfigurace nefungují správně, další nejlepší možností je restartovat aplikaci Prime Video. Tím se vyčistí část dočasné mezipaměti aplikace, což by mohlo vyřešit problémy s titulky. V závislosti na zařízení, které používáte, nemusí ukončení aplikace ve skutečnosti zavřít. Pokud nemůžete aplikaci vynutit, aby se restartovala, měli byste místo toho restartovat zařízení.

 4. Restartujte nebo vypněte zařízení. Zkuste zařízení, na kterém sledujete Prime Video, plně restartovat nebo vypnout a zapnout. To zahrnuje počítače, chytré telefony, tablety, herní konzole, přehrávače streamovaných médií a jakékoli další zařízení, které podporuje Prime Video. Restart systému vymaže mezipaměť, což by mohlo ovlivnit výkon přehrávání v aplikacích, jako je Prime Video.

  • Windows, Mac, iOS a Android: Zcela vypněte zařízení a počkejte několik minut, než jej znovu zapnete.
  • Herní konzole (PS5, PS4, PS3, Xbox Series X/S, Xbox One, Xbox 360 a další): Restartujte nebo úplně vypněte konzolu a restartujte počítač. Pokud vaše konzole podporuje pozastavení aplikace, ujistěte se, že jste aplikaci Prime Video před inicializací restartu ručně ukončili.
  • Set-Top Box (Apple TV, Fire Stick) nebo Smart TV: Spíše než jej vypínat a zapínat, budete chtít provést cyklus zapnutí set-top boxu nebo Smart TV, abyste dosáhli úplného restartu:
  • 1. Vypněte zařízení.
  • 2. Odpojte všechny kabely, včetně napájecího kabelu a kabelu HDMI.
  • 3. Před opětovným zapojením kabelů počkejte 1–2 minuty. Poté zařízení zapněte.
 5. Kontrola aktualizací. Pokud máte problémy s titulky i po vyzkoušení výše uvedených oprav, problém je pravděpodobně způsoben chybou v samotné aplikaci. Nejlepším způsobem, jak tento problém vyřešit, je zajistit, aby byla vaše aplikace Prime Video aktualizována na nejnovější verzi firmwaru. Nejjednodušší způsob, jak zkontrolovat aktualizace, je přejít do obchodu s aplikacemi, kde jste si původně stáhli aplikaci Prime Video, a přejít na stránku aplikace Prime Video. Pokud je k dispozici aktualizace, mělo by se zobrazit tlačítko Aktualizovat.

 6. Znovu nainstalujte aplikaci. Odinstalování aplikace Prime Video ze zařízení také odstraní všechny soubory aplikace, takže je to dobrý způsob, jak se potenciálně zbavit všech souborů, které by mohly způsobovat problémy s titulky. V závislosti na zařízení, které používáte, bude tato možnost označena jako Odinstalovat nebo Odstranit aplikaci v nastavení aplikace. Jakmile aplikaci smažete, znovu ji nainstalujte a zkontrolujte, zda titulky nyní fungují.

 7. Sledujte Amazon Prime Video na jiném zařízení. Chcete-li zkontrolovat, zda je problém způsoben zařízením, ze kterého streamujete, zkuste použít Prime Video na jiné platformě. Vzhledem k tomu, že předplatné Prime Video můžete používat na více zařízeních, můžete jej nainstalovat na jakékoli zařízení, které aplikaci podporuje, abyste zjistili, zda problém přetrvává.

 8. Smazat historii sledování. Pokud titulky ve vašich různých aplikacích a zařízeních stále nefungují, pravděpodobně se jedná o problém na úrovni účtu. Jedním z řešení, které můžete zkusit, je smazání historie sledování, což odstraní vaše uživatelské předvolby pro konkrétní pořad nebo film.

Titulky stále nefungují? Požádejte o pomoc Amazon

Pokud problémy s titulky přetrvávají, je nejlepší kontaktovat nápovědu Prime Video. Měli by být schopni identifikovat jakékoli problémy s back-endem, které mohou chybu způsobovat, a poskytnout vám další kroky pro odstraňování problémů. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je prostřednictvím prohlížeče na počítači:

 1. Přejděte na kontaktní stránku Prime Video a vyberte Streamování nebo stahování > Problém se streamováním/stahováním videa.

  Streamování nebo stahování > Problém se streamováním/stahováním videa zvýrazněný na kontaktní stránce Amazon Prime Video“  src=“https://www.lifewire.com/thmb/sL8Yp75OVNoz6MRpG7LimRh_2Nc=/774×0/filters:no_upscale():max_bytes(150000):strip_icc()/002_fix-subtitles-not-working-amazon-prime-video-5198588-b6a7e5482e7941acb7ba5a6dd088ffd0.jpg“  ></p>
</li>
<li>
<p>Vyberte preferovaný způsob kontaktu: e-mail, telefon nebo živý chat.</p>
</li>
</ol>
<p><span></span></p>
<p>FAQ</p>
<ul>
<li>
<p><span>Jak zapnu titulky pro Amazon Prime Video?</span></p>
<p>Na webu vyberte <b>Bublinu</b> ikonu a vyberte požadovaný jazyk. V aplikaci stiskněte tlačítko možností na ovladači nebo dálkovém ovladači a přejděte na <b>titulky</b> pro aktivaci titulků na Amazon Prime nebo vypnutí titulků Prime Video.</p>
</li>
<li>
<p><span>Jak změním text titulků na Prime Video?</span></p>
<p>Ve webovém přehrávači vyberte <b>Bublinu </b>> <b>Nastavení titulků</b> v rozevírací nabídce vyhledejte nastavení textu. V aplikaci se vedle jazykových možností zobrazí možnosti velikosti a stylu. Pokud chcete vytvořit předvolby titulků, přejděte v prohlížeči na Amazon.com/cc a vyberte <b>Upravit</b>.</p>
</li>
<li>
<p><span>Jak změním jazyk titulků na Prime Video?</span></p>
<p>Ve webovém přehrávači přejděte do nastavení titulků a zobrazte dostupné jazyky pro váš obsah. Chcete-li automaticky nastavit výchozí jazyk titulků, změňte výchozí jazyk v nastavení zařízení.</p>
</li>
</ul>
</p>
      
        <div class=