Skip to content

Kolik zařízení může streamovat Hulu najednou?

21 de Říjen de 2022
001 how many devices can stream hulu at once ac2be805f4b2492b90e1cba611ce64c9

Co vědět

 • Všechny plány Hulu umožňují streamování na maximálně dvou obrazovkách najednou.
 • Doplněk Unlimited Screens (9,99 $ měsíčně) umožňuje neomezené streamování ve vaší domácí síti a až tři mimo domácí síť.
 • Limit nemá vliv na stahování a sledování obsahu offline na mobilních zařízeních.

Hulu lze streamovat do více než jednoho zařízení současně na jednom účtu, ale váš limit závisí na vašem předplatném a doplňcích. Tento článek vysvětluje limity profilu na Hulu a také jak sledovat Hulu na více zařízeních, jak sdílet Hulu s členy rodiny a jaké doplňky jsou k dispozici ke koupi.

Kolik zařízení lze přihlásit do Hulu najednou?

Hulu vám umožňuje aktivovat svůj účet na neomezeném počtu zařízení, ale můžete aktivně streamovat pouze ze dvou z nich současně. To znamená, že pokud se pokusíte streamovat Hulu na více než dvou obrazovkách současně, objeví se chybová zpráva. Hulu nabízí neomezený doplněk obrazovky pro předplatitele živé televize, pokud potřebujete streamovat na více obrazovkách. Doplněk stojí dalších 9,99 $ měsíčně a umožňuje vám streamovat na neomezeném počtu zařízení. Upozornění je, že tato zařízení musí být připojena k vaší domácí síti. Pokud se chcete připojit z jiné sítě, budete omezeni na tři streamy zařízení. Doplněk Unlimited Screen Add-on je k dispozici pouze u předplatného Hulu Live TV. Pokud máte plán Hulu nebo Hulu (bez reklam), budete muset před zakoupením doplňku nejprve upgradovat na Live TV. Prémiové síťové doplňky také fungují trochu jinak. Pokud se přihlásíte k odběru HBO Max, Cinemax, SHOWTIME nebo STARZ prostřednictvím Hulu, můžete streamovat obsah z těchto sítí až na pěti obrazovkách současně. Až tři z těchto obrazovek mohou být zařízení mimo vaši domácí síť.

Mohu sdílet svůj účet Hulu?

Hulu umožňuje pouze 6 uživatelských profilů na jednom účtu. Profily poskytují jedinečnou historii sledování a doporučení obsahu pro každého uživatele. Pokud má někdo vaše přihlašovací údaje, může pro streamování obsahu použít libovolný profil. Nejjednodušší způsob, jak přidat profil Hulu, je přihlásit se ke svému účtu na stolním počítači a postupovat takto:

 1. Najeďte myší na rozbalovací nabídku v pravém horním rohu a vyberte Spravovat profily.

 2. Vybrat Profily > Upravit profily > Přidat profil.

  Přidání profilu na plochu Hulu.

 3. Vyplňte detaily profilu a vyberte Vytvořit profil potvrdit.

  Potvrzení vytvoření profilu na ploše Hulu.

  Vytvoření profilu pro děti na Hulu: Přepněte Děti posuvník na Vytvořit nový profil okno. Máme také více o rodičovské kontrole na Hulu.

Tipy pro používání účtu Hulu offline

Ačkoli nemůžete streamovat Hulu na více než dvou obrazovkách najednou na standardním účtu, stále můžete sledovat obsah pocházející z Hulu stažením videí ke sledování offline. Sledování obsahu offline se do limitu dvou obrazovek nezapočítává. Chcete-li to provést, budete se muset přihlásit k odběru Hulu (bez reklam) nebo Hulu + Live TV (bez reklam) a také podporované mobilní zařízení. Obsah ke stažení není v základním plánu Hulu s reklamami dostupný. I když ne veškerý obsah Hulu je ke stažení, platforma obsahuje vyhledávací filtr, takže můžete snadno najít stahovatelné filmy a televizní epizody. Vše, co musíte udělat, je přihlásit se do Hulu na svém mobilním zařízení a klepnout Vyhledávání > Ke stažení. Procházejte dostupné tituly a klepněte na Stažení ikonu pro uložení videa pro sledování offline. Hulu ukládá na stahovaný obsah následující omezení:

 • Maximálně 25 stažení na pěti podporovaných zařízeních. Tento limit je nastaven na úrovni účtu, což znamená, že máte celkem 25 stažení – nikoli 25 na uživatelský profil.
 • Nesledovaná stahování vyprší po 30 dnech.
 • Po zahájení přehrávání máte 48 hodin na dokončení sledování, než vyprší platnost stahování. Obsah, jehož platnost vypršela, však můžete obnovit opětovným stažením stejného obsahu.

Můžete někoho vykopnout z Hulu?

Vzhledem k tomu, že simultánní streamy Hulu jsou značně omezující (dokonce i s neomezeným doplňkem obrazovky), může se stát, že nebudete moci používat svůj účet, když současně streamuje příliš mnoho dalších lidí. Je to nejen nepříjemné, ale také potenciálně nebezpečné, pokud nevíte, kdo další váš účet používá. Naštěstí existuje několik způsobů, jak někoho z Hulu vykopnout. První metoda zahrnuje odebrání jednotlivých zařízení z vašeho účtu. Pod Účetvyberte Správa zařízení. Najdete ji vedle Přidejte svá zařízení.

Výběrem Spravovat zařízení z nastavení účtu Hulu.

Zobrazí se seznam zařízení, která byla použita pro přihlášení k vašemu účtu. Klikněte ODSTRANIT vedle zařízení, abyste jej odstranili ze svého účtu.

Odebírání zařízení z účtu Hulu.

Máte také možnost odhlásit všechna zařízení ze svého účtu, což je užitečné, pokud někdo, koho neznáte, má vaše přihlašovací údaje. Tuto možnost najdete pod Účet > Ochrana osobních údajů a nastavení > Chraňte svůj účet.

Výběrem možnosti Chránit svůj účet z nastavení účtu Hulu.

Klikněte Odhlášení ze všech zařízení potvrďte a nezapomeňte si změnit heslo, pokud v budoucnu potřebujete někomu zabránit v přístupu k vašemu účtu.

Odhlášení ze všech zařízení na ploše Hulu.

FAQ

 • Na kolik zařízení se mohu přihlásit najednou s předplatným Hulu?

  Můžete se přihlásit do neomezeného počtu zařízení, která jste aktivovali pomocí svého účtu Hulu. I když se můžete odhlásit z vybraných nebo všech zařízení z nastavení účtu, můžete se také odhlásit z každého zařízení jednotlivě. Chcete-li se například odhlásit z Hulu na Roku, vyberte svůj Ikona profilu > Odhlásit se > Odhlaste se z Hulu.

 • Kolik zařízení může streamovat Disney+?

  S Disney+ můžete sledovat až na čtyřech zařízeních najednou. Disney Plus umožňuje uložení sedmi různých profilů do jednoho účtu a stahování obsahu až do deseti zařízení.

 • Kolik zařízení může streamovat HBO Max?

  Limit současného streamování HBO Max jsou tři zařízení. Na svůj účet můžete uložit pět profilů pro více členů rodiny. HBO Max také umožňuje předplatitelům stáhnout až 30 položek obsahu.

 • Kolik zařízení může streamovat Netflix?

  Limity zařízení pro streamování Netflix závisí na vašem členství. Se základním plánem můžete vytvořit a uložit pět profilů, ale sledovat je vždy pouze na jedné obrazovce. Plán Standard zvyšuje limit na dvě obrazovky, zatímco tarif Premium umožňuje čtyři současné streamy.