Skip to content

Apple iPad Air 4 vs. Samsung Galaxy Tab S7+

4 de Srpen de 2021
ipadAir4vsTabS7 626231b5f76d495e8949db269afb28b4
IPad Air 4 a Samsung Galaxy Tab S7+ jsou dva z nejvýkonnějších tabletů, které si právě teď můžete pořídit z hlediska multimédií a produktivity. Apple má tendenci dominovat na trhu tabletů díky svým různým modelům iPadů, zatímco tablety Android jsou často známější pro poskytování dobré hodnoty. Výjimkou je společnost Samsung se svými prémiovými břidlicemi, které mohou jít proti sobě s čímkoli, co může Apple nabídnout. Vyhodnotili jsme obě zařízení, přičemž jsme vzali v úvahu jejich design, kvalitu zobrazení, možnosti výkonu, výdrž baterie, produktivitu a cenu, abychom vám pomohli rozhodnout se, které z nich získat.

Apple iPad Air 4 Samsung Galaxy Tab S7+
Žádný panel HDR10+ nebo vysoký obnovovací panel Displej HDR10+ a 120 Hz
Procesor A14 Bionic Procesor Snapdragon 865+
Výdrž baterie 12 hodin Výdrž baterie 12 hodin
Podporuje Magic Keyboard a Apple Pencil Kryt klávesnice a S Pen

Design a displej

iPad Air 4

IPad Air 4 je nejnovější štíhlý tablet od společnosti Apple, který staví na designu a vlastnostech loňského Air. Získáte břidlici s minimalizovanými fazetami a zaoblenými rohy, podobně jako u iPadu Pro. Tlačítko Domů je odstraněno ve prospěch přejetí nahoru ze spodní části. Snímač otisků prstů je nyní kombinován s tlačítkem zámku. V neposlední řadě má iPad Air 4 místo portu Lightning port USB-C, což jej staví na stejnou úroveň jako řada iPad Pro a umožňuje vám používat různé příslušenství a hardwarové klíče USB-C. Tablet je také navržen pro použití s ​​novým magnetickým magickým konektorem, který vám umožní synchronizovat a nabíjet Apple Pencil a připojit Magic Keyboard. Displej se skládá z nádherného 10,9palcového displeje Liquid Retina. Při 10,9 palcích je o něco větší než 10,5palcový panel iPad Air, ale má stejné rozlišení a hustotu pixelů při 2360 x 1640 a 264 ppi. Obrazovka je ostrá a jasná při 500 nitech a vypadá skvěle i venku, což vede k ostrému textu, grafice a mediálnímu obsahu. Jedna důležitá věc, kterou je třeba poznamenat, je, že displej není vysoce obnovitelný a nepodporuje standardy jako HDR10. Navzdory tomu, že se jedná o břidlici pro Android, je možné mezi Galaxy Tab S7+ a iPad Air 4 vidět některé společné designové prvky. Oba rámečky jsou co nejužší, odstraňte všechna tlačítka z přední části zařízení a zatlačte je na strana. Snímač otisků prstů je na obrazovce, i když registruje trochu pomalu. Stejně jako Air 4 je Galaxy Tab S7+ navržen tak, aby fungoval s dalším příslušenstvím, jako je klávesnice Samsung Cover Cover a S Pen.

Samsung Galaxy Tab S7+

Kvalita obrazovky tabletu Tab S7+ je jednou z nejlepších na trhu. Může se pochlubit panelem Super AMOLED HDR+ s rozlišením 2800 x 1752 pixelů. Je neuvěřitelně hustý na pixely při 266 ppi a podporuje obnovovací frekvenci 120 Hz, což zajišťuje plynulejší animace obrazovky, citlivé používání pera S Pen a atraktivní multimédia. To je velká výhoda, kterou má Tab S7+ oproti iPadu Air 4. Pokud vaše hlavní použití spotřebovává média a produktivitu, je Tab S7+ zařízení bez kompromisů.

Výkon a baterie

iPad Air 4

IPad Air 4 je poháněn novým čipem Apple A14 Bionic. Je to jeden z nejrychlejších tabletů v řadě Apple vedle iPadu Pro. Procesor powe4rful se promítá do rychlého a citlivého výkonu, který je schopen reagovat na multitasking, produktivitu a intenzivní hraní her. Na iPad Air nelze házet nic, co by ho dusilo, a v kombinaci s klávesnicí Magic Keyboard se velmi blíží tomu, aby se stal náhradou notebooku. Náš recenzent dokázal bez problémů spustit Photoshop i náročné hry jako Genshin Impact. Apple uvádí, že iPad Air 4 má 10 hodinovou baterii pro běžné použití, jako je surfování na internetu přes Wi-Fi, a náš recenzent mu dal 12 hodin streamování videa. To je dost, abyste se dostali přes celý pracovní den nebo dlouhý let letadlem, než budete potřebovat dobít. Pokud jde o výkon, Samsung Galaxy Tab S7+ není žádný lump. Má nejnovější procesor Qualcomm Snapdragon 865+ a základní model s 6 GB RAM a 8 GB RAM. Vyniká ve srovnávacích testech, bez problémů zvládá běžící programy jako Adobe Photoshop a snadno řeší hry včetně streamování Halo 4 prostřednictvím Xbox Game Pass. Přidání krytu na knihy a pera S také mění Galaxy Tab S7+ na plnohodnotnou náhradu notebooku. Navzdory energeticky náročné obrazovce zvládá Galaxy Tab S7+ solidní výdrž baterie. Náš tester sledoval videa při rozumném jasu 14 hodin přehrávání videa. To je o dvě hodiny déle než iPad Air 4 a dost na to, abyste byli v klidu celý pracovní den nebo velmi dlouhou cestu.

Software a produktivita

Karta S7+

IPad Air 4 nepřekvapivě používá iPad OS 14, nejnovější iteraci operačního systému Apple zaměřeného na tablety. Získáte zde zaměření na produktivitu a funkce více úkolů, abyste z něj mohli udělat schopnější výměnu notebooku. Můžete spouštět aplikace vedle sebe, přepínat mezi více aplikacemi a obecně rozdělit obrazovku, abyste mohli pracovat na dvou oknech najednou. Magic Keyboard nabízí celou řadu kláves na klávesnici a touchpad. Je to kvůli velikosti trochu stísněné, ale na zpracování textu můžete bez problému pracovat, jakmile si na to zvyknete. Apple Pencil vám umožňuje dělat si ručně psané poznámky a překládat psaní do textu, což je zvláště užitečné pro studenty. Samsung Galaxy Tab S7+ je dodáván se systémem Android 10 hned po vybalení a nahoře s povrchem Samsung One UI 2.5. Stejně jako iPad Air 4 je software zaměřen na multitasking a produktivitu a zaměřuje se na přeměnu břidlice na náhradu notebooku. Kromě spouštění aplikací vedle sebe můžete pomocí Samsung DeX přepnout Tab S7+ do režimu plochy. Získáte tak hlavní panel, programové soubory a přetahovatelná, překrývající se okna pro aplikace. To vám v podstatě poskytne zážitek podobný Chromebooku nebo omezenému Windows 10 S. Přidejte obal na knihu a S Pen pro zpracování textu a psaní poznámek a získáte tablet, který skutečně může sloužit jako náhrada vašeho každodenního používání notebooku .

Cena

Velká část vaší volby mezi iPad Air 4 a Samsung Galaxy Tab S7+ bude pocházet z ekosystému, ve kterém se již nacházíte. Uživatelé Apple budou snáze přidat iPad Air 4 do své stávající kombinace zařízení, zatímco uživatelé Androidu najdou Galaxy Tab S7+, aby jim lépe vyhovoval. Oba tablety si poradí s multitaskingem a produktivitou, i když Galaxy Tab S7+ má vzhledem k desktopovému režimu DeX mírný náskok. Pokud jde o multimédia, Tab S7+ znovu vítězí díky nádhernému displeji s podporou HDR+ a obnovovací frekvenci 120 Hz. Velká část vaší volby mezi iPad Air 4 a Samsung Galaxy Tab S7+ bude pocházet z ekosystému, ve kterém se již nacházíte. Uživatelé Apple budou snáze přidat iPad Air 4 do své stávající kombinace zařízení, zatímco uživatelé Androidu najdou Galaxy Tab S7+, aby jim lépe vyhovoval. Oba tablety si poradí s multitaskingem a produktivitou, i když Galaxy Tab S7+ má vzhledem k desktopovému režimu DeX mírný náskok. Pokud jde o multimédia, Tab S7+ znovu vítězí díky nádhernému displeji s podporou HDR+ a obnovovací frekvenci 120 Hz. Více od Lifewire

 • iPad vs tablet Android

  iPad vs. Android 2021: Který tablet byste si měli koupit?

 • Samsung Galaxy Tab S7+

  Recenze Samsung Galaxy Tab S7+

 • iPad Pro 10.5

  9 nejlepších tablet roku 2021

 • Samsung Galaxy Tab S7

  Recenze Samsung Galaxy Tab S7

 • Muž a žena pomocí tabletu společně

  8 nejlepších tabletů Samsung roku 2021

 • Ilustrace zobrazující každý model iPadu až po 12,9palcový iPad pro

  Seznam modelů a generací iPadu

 • Huawei MediaPad T1

  9 nejlepších tabletů Android pro rok 2021

 • Lenovo P11 Pro

  Recenze Lenovo P11 Pro

 • Apple iPad Air 4

  Recenze Apple iPad Air 4

 • Žena s 12 palcovým tabletem

  7 nejlepších 12palcových tablet z roku 2021

 • IPad Air 4. generace.

  Cena iPadu Air 4, datum vydání, specifikace a novinky

 • Vykreslování Samsung Galaxy Z Fold 3

  Galaxy Z Fold 3: Novinky, cena, datum vydání, specifikace a zvěsti

 • Dítě hrající hru na tabletu v autě, zatímco sestra sleduje

  7 nejlepších herních tablet z roku 2021

 • Samsung Galaxy Tab S3

  Recenze Samsung Galaxy Tab S3

 • Podnikatelka pomocí chytrého telefonu v hotelové hale

  9 nejlepších telefonů Google Fi

 • Zákazník se ptá prodejce na iPad Pro a iPad Air

  Jaký je rozdíl mezi iPadem Pro a Air?

Lifewire

Následuj nás

 • Facebook

 • O nás
 • Inzerovat
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Zásady používání souborů cookie
 • Kariéra
 • Redakční pokyny
 • Kontakt
 • Podmínky použití
 • Ochrana osobních údajů EU
 • Kalifornie Zásady ochrany osobních údajů
 • DŮVĚRYHODNÉ

Vaše práva na ochranu osobních údajů

Společnost Lifewire a naši partneři třetích stran používají soubory cookie a zpracovávají osobní údaje, jako jsou jedinečné identifikátory, na základě vašeho souhlasu s ukládáním a/nebo přístupem k informacím na zařízení, zobrazováním personalizovaných reklam a pro měření obsahu, přehled publika a vývoj produktů. Chcete -li změnit nebo odvolat své možnosti souhlasu pro Lifewire.com, včetně vašeho práva vznést námitku v případě použití oprávněného zájmu, klikněte níže. Svá nastavení můžete kdykoli aktualizovat pomocí odkazu „Ochrana osobních údajů EU“ v dolní části jakékoli stránky. Tyto možnosti budou globálně signalizovány našim partnerům a nebudou mít vliv na údaje o prohlížení. Seznam partnerů (prodejců)

My a naši partneři zpracováváme údaje za účelem:

Aktivně skenujte charakteristiky zařízení pro identifikaci. Použijte přesná data o geolokaci. Ukládejte a/nebo přistupujte k informacím na zařízení. Vyberte personalizovaný obsah. Vytvořte si přizpůsobený profil obsahu. Změřte výkon reklam. Vyberte základní reklamy. Vytvořte si přizpůsobený reklamní profil. Vyberte personalizované reklamy. Aplikujte průzkum trhu a generujte poznatky o publiku. Měření výkonu obsahu. Vyvíjet a zlepšovat produkty. Seznam partnerů (prodejců)