Skip to content

Co je sešívačka a jak to funguje?

6 de Červenec de 2021
what is stitcher 8f770a47f25c4cf7a849b6887ccc508e

Společnost Stitcher, která byla založena v roce 2008, je jednou z nejpopulárnějších zvukových platforem ve Spojených státech, která se zaměřuje na distribuci podcastů a v menší míře živého rozhlasu. Na rozdíl od jiných podcastových služeb, které se zaměřují na přehrávání jednotlivých epizod, se Stitcher odlišuje tím, že se zaměřuje na nepřetržité streamování podcastů a rozhlasových stanic ze seznamů skladeb, které jsou kurátorem personálu Stitcher nebo uživatelem. Je však také možné poslouchat jednotlivé epizody. Stitcher je přístupný na oficiálním webu Stitcher a prostřednictvím jeho podcastových aplikací pro iOS a Android pro smartphony a tablety. Tato služba je kromě inteligentního reproduktoru Amazon Echo také silně podporována ve více než 50 modelech automobilů.

Jak fungují účty sešívačky?

Aplikace a webové stránky Stitcher vyžadují, abyste k přihlášení k odběru podcastů a stanic ak synchronizaci předvoleb mezi zařízeními používali účet. I když můžete poslouchat podcasty na webu Stitcher bez účtu, aplikace Stitcher vyžadují, abyste se před přístupem k jakémukoli mediálnímu obsahu přihlásili. Účet Stitcher lze vytvořit s libovolnou e-mailovou adresou po prvním otevření aplikace podcast Stitcher, ale můžete se také přihlásit pomocí svého účtu Facebook nebo Google, což může být rychlejší a pohodlnější.

Má Stitcher exkluzivní podcasty?

Stitcher produkuje řadu podcastů, které jsou exkluzivní pro platformu. Tyto exkluzivní série jsou označovány jako Stitcher Originals a pokrývají různé žánry od komedie a svépomoc až po příběhy a novinky.

Stitcher Originals lze přistupovat prostřednictvím webu nebo vyhledáním Stitcher Originals v aplikaci Stitcher. Stitcher Originals nejsou v adresáři Stitcher takto označeny, takže může být často těžké odlišit exkluzivní obsah od obsahu, který lze najít v jiných podcastových službách. Nejjednodušší způsob je prozkoumat Originály sešívačky kategorie v rámci Sešívačka Premium záložka. Zde je několik příkladů sešívacích originálů.

  • Jen mezi námi: Komediální podcast, kde se hostitel snaží ze všech sil odpovědět na podnětné otázky.
  • Prodává se v Americe: Osmidílná série zkoumající obchod se sexem ve Spojených státech.
  • Nevymazáno: Pětidílná série o konverzní terapii gayů.
  • Wolverine: The Lost Trail: Audiokniha vyprávějící příběh představující Wolverina z franšízy komiksů a filmů Marvel Comics X-Men.
  • Katie Couric: Podcast se zprávami pořádaný Katie Couric a Brianem Goldsmithem, kteří diskutují o nejnovějších zprávách, politice a popkultuře.

Originály Stitcher vyžadují členství Stitcher Premium.

Co je Stitcher Premium?

Stitcher Premium je měsíční tarif předplatného, ​​který odstraní reklamu z podcastů na Stitcheru a odemkne podcasty Stitcher Original, speciální bonusové epizody podcastů a více než 120 komediálních alb se stand-up rutinami od komiků, jako jsou Aziz Ansari a Hannibal Buress. Zatímco členství Stitcher Premium může odstranit bannerové reklamy v aplikacích a vlastní zvukové reklamy Stitcheru, které se přehrávají před a po epizodách, nemůže odstranit reklamy, které jsou zaznamenány jako součást epizod podcastu tvůrci podcastu. Cena členství Stitcher Premium je 4,99 $ měsíčně nebo 34,99 $ ročně. Toto členství funguje pro jeden účet pro neomezený počet zařízení. Stitcher Premium se původně jmenoval Stitcher Plus. Navzdory změně názvu jsou plány totožné. Stejně jako mnoho moderních plánů předplatného jsou poplatky Stitcher Premium účtovány a spravovány prostřednictvím Apple App Store, pokud byly zakoupeny v aplikaci iOS Stitcher, nebo Google Play Store, pokud byly zakoupeny v aplikaci Android Stitcher. Chcete-li zrušit předplatné Stitcher Premium, musíte tak učinit z nastavení předplatného na příslušné platformě, nikoli z aplikace Stitcher. Pokud jste za službu Stitcher Premium zaplatili prostřednictvím webu Stitcher, lze službu po přihlášení zrušit přímo na webu.

Co je živé rádio Stitcher?

Kromě možnosti přihlásit se k odběru podcastů podporují aplikace Stitcher také digitální vysílání online rozhlasových stanic.

Online rozhlasová stanice Monocle 24 hrající v aplikaci iPhone Stitcher.

Rozhlasové stanice najdete na kartě vyhledávání v aplikacích Stitcher a lze si je předplatit stejným způsobem jako podcasty. Po přihlášení k rozhlasové stanici je přidána do Živé rádio kategorie v Můj oblíbený záložka. Může být obtížné najít živé rozhlasové kanály, protože mnoho podcastů obsahuje ve svém názvu slovo rádio a může se ve výsledcích vyhledávání často umístit na vyšší pozici. Chcete-li vyhledat živý přenos rozhlasové stanice, je nejlepší při vyhledávání zadat celý název rozhlasové stanice.

Kde mohu poslouchat Stitcher?

Obsah sešívačky lze konzumovat na jeho oficiálních webových stránkách a prostřednictvím jeho podcastových aplikací pro iOS a Android pro smartphony a tablety. Kromě zařízení iOS a Android je Stitcher podporován také na inteligentních reproduktorech Amazon Echo a Sonos a ve více než 50 různých modelech automobilů. Mezi společnosti, které vyrábějí vozy s funkcemi Stitcher, patří GM, Ford, BMW, MINI, Jaguar, Land Rover, Volvo, Mazda a Subaru. Sešívačka může také fungovat v jakémkoli modelu automobilu, který podporuje systémy Apple CarPlay a Android Auto.

Jak mohu stáhnout podcastové epizody na sešívačce?

Stahování epizod podcastu do Stitcheru je něco, co lidi často mátne, protože se stahováním zachází poněkud odlišně než většina ostatních aplikací podcast, jako je například aplikace Apple Podcasts.

Screenshot z aplikace Stitcher pro iPhone zobrazující stahování epizody podcastu Jill on Money.

Místo stahování všech nepřehraných epizod podcastu Stitcher ve výchozím nastavení stáhne pouze nejnovější epizodu a automaticky odstraní všechny starší epizody pro každý podcast bez ohledu na to, zda byly poslouchány nebo ne. Chcete-li stáhnout konkrétní epizodu podcastu, musíte klepnout na název podcastu ze seznamu skladeb, klepnout na název epizody, kterou chcete stáhnout, a potom klepnout na Stáhnout.