Skip to content

Co je systém Halo 3 Special Edition pro Xbox 360?

6 de Červenec de 2021
Xbox 360 Halo 3 Special Edition 5c8805f246e0fb00012c6786

Systém Halo 3 Special Edition pro Xbox 360 byl vydán 16. září 2007. Měl MSRP ve výši 399,99 $, což bylo více než prémiový a základní systém, ale méně než elitní systém. Co jste dostali v balíčku? Docela dost.

Čím je výjimečný

  • Unikátní barvy – Nejvýznamnější změnou v systému Halo 3 je jedinečné barevné schéma. Dodává se v zeleném pouzdře s oranžově / zlatým lemováním na zásuvce disku a 20 GB pevným diskem, který má představovat brnění, které nosí Master Chief ve hrách Halo. Na dveřích USB na přední straně i na horní straně systému jsou také loga Halo 3 a nahoře některé další řádky a jedinečná umělecká díla.
  • HDMI výstup – Systém Halo 3 je také vybaven portem HDMI, který poskytuje nejlepší možný obraz a zvuk. Když používáte port HDMI, můžete dokonce upscalovat DVD, což je příjemná bonusová funkce. Systém bohužel nepřichází se skutečným kabelem HDMI, ale můžete si ho koupit od Monoprice.com za přibližně 6 $, takže to není příliš velký problém.
  • Speciální ovladač a náhlavní souprava – Získáte také jedinečný zelený bezdrátový ovladač a kabelové náhlavní soupravy. Odpovídají vzhledu systému a celkově vypadají celkem pěkně. Získáte také sadu Play and Charge, která obsahuje dobíjecí baterii a nabíjecí kabel.
  • Hra Halo 3 NENÍ zahrnuta – Jedna věc, kterou systém Halo 3 nezahrnuje, je skutečná hra Halo 3. Budete si je muset koupit samostatně.

Sečteno a podtrženo

Celkově vzato byl systém speciální edice Halo 3 rozumně solidní nákup. Bylo to o něco levnější než systém Xbox 360 Premium, který měl vše, co tento systém má bez sady Play and Charge, ale pro fanoušky Halo to stálo za to. Pokud jste velkým fanouškem nebo sběratelem Halo, mohl by tento systém stát za lovem.