Skip to content

Co je to automatické sledování na Twitteru a jak to funguje?

4 de Srpen de 2021
GettyImages 748332463 5bec976fc9e77c0051809b63

Připojili jste se k Twitteru. Chcete získat více sledujících. Ale jak na to jít? Sociální síť můžete vyhledávat ručně. Nebo můžete využít výhod nástrojů, které vám umožní automaticky najít nové následovníky. Další informace o automatickém sledování Twitteru.

Co je to automatické sledování na Twitteru?

Automatické sledování Twitteru se týká různých metod, softwarových programů a pobídek používaných k automatickému generování sledujících pro účet na sociální síti. Nejběžnější vlastností těchto nástrojů je automatizace. Mnoho připojení sledujících se obvykle vytváří automaticky na Twitteru pomocí softwaru, nikoli ručně uživatelem Twitteru. Metody automatického sledování obvykle spoléhají na vzájemné sledování, což znamená sledovat lidi, kteří vás sledují. To je na Twitteru běžná praxe a usnadňují to nástroje automatického sledování. Jiné metody automatického sledování dělají trochu jiné věci. Některé jsou například navrženy tak, aby vám pomohly najít nové lidi, které můžete sledovat na Twitteru na základě vašich zájmů. Jiné systémy udržují seznamy účtů, které vás automaticky sledují, pokud je budete sledovat.

Jaký je cíl automatického sledování na Twitteru?

Účelem automatického sledování je pomoci lidem získat více sledujících na Twitteru. Některé prémiové nástroje pro automatizaci fungují také s jinými sociálními sítěmi a pomáhají posílit spojení na Facebooku, LinkedIn a Myspace. I když je několik nástrojů pro automatické sledování zdarma, většina společností, díky nimž si účtují poplatky za předplatné. Z tohoto důvodu je jejich použití na Twitteru někdy označováno jako „nákup sledujících“. Z dlouhodobého hlediska je dobré ručně přidávat vlastní následovníky a vyhýbat se automatickému sledování, zvláště pokud je vaším cílem vybudovat trvalé spojení a smysluplně expandovat tak, aby to mohlo pomoci vám i vaší firmě. Nástroje automatického sledování jsou umělým způsobem, jak rychle vytvořit Twitter. Spojení, která generují, obvykle nejsou tak hodnotná jako ta, která získáte sami pomocí ručních nebo přirozených metod. Existuje několik základních strategií, jak přimět následovníky Twitteru, aby se sami učili. Přesto mnoho podniků používá nástroje automatického sledování ke spuštění komunity na Twitteru. Pokud to uděláte pečlivě, může to pomoci zvýšit počet sledujících na Twitteru. Pokud je vaší zásadou sledovat každého, kdo vás sleduje, mohou automatizační nástroje ušetřit čas.

Pravidlo zákazu automatického sledování Twitteru

Twitter nemá rád automatické sledování. Pravidla Twitteru uvádějí: „Jediné chování automatického sledování, které Twitter umožňuje, je automatické sledování (sledování uživatele poté, co vás sledoval). Automatizované sledování také není povoleno. Pokud automatizace vašeho účtu způsobuje, že váš účet porušuje Twitter Pravidla (retweetováním aktualizací nevyžádané pošty, opakovaným zasíláním duplicitních odkazů atd.) Může být váš účet pozastaven nebo zrušen. “ Reciproční sledování je povoleno a doporučuje se jako dobrá etiketa na Twitteru. Je to však povoleno pouze tehdy, pokud lidé alespoň na chvíli budou nadále sledovat lidi, které automaticky sledovali. Aplikace pro automatické sledování obvykle provozují hru s čísly-na Twitteru generují spoustu následovníků s cílem získat nějaké zpětné vazby. Poté rychle přestanou sledovat tytéž lidi a znovu zahájí proces získávání následovníků. To je v rozporu s pravidly Twitteru a mohlo by dojít k zablokování vašeho účtu.

Přilákejte následovníky Twitteru reklamou

Existuje mnoho druhů systémů a nástrojů automatického sledování. Někteří používají nepřímé metody, které jsou v podstatě formou reklamy – platíte za inzerci svého účtu potenciálním následovníkům. Twitter nabízí propagované účty, kde společnosti a lidé platí za to, aby se viditelně zobrazovali v přizpůsobených seznamech doporučení přizpůsobených Twitterem. Toto není považováno za automatické sledování, protože nezahrnuje nikoho, kdo by automaticky sledoval kohokoli jiného. Seznamy jednoduše zobrazují uživatelská jména. Je na jednotlivých uživatelích, zda se rozhodnou propagovaný účet sledovat.

Kupte si následovníky Twitteru

Některé služby třetích stran nabízejí způsoby inzerování účtů na Twitteru a účtování poplatků podle toho, kolik sledujících je výsledkem každé propagace. Někdy se nazývá účtování za akvizice následovníků nákup sledujících. Tyto služby nejsou reklamou v obvyklém smyslu. Obvykle používají taktiky určené ke zvýšení počtu sledujících nějakým automatizovaným způsobem. Zahrnují kombinaci automatického sledování a reklamy. Často nezveřejňují podrobnosti o svých metodách. Je těžké přesně předpovědět, kdy vám použití jakékoli rozsáhlé služby automatického sledování může způsobit potíže s Twitterem. Uvědomte si však riziko pozastavení, pokud se rozhodnete použít jeden z těchto nástrojů. Další služby automatického sledování jsou založeny na filtrování klíčových slov. Zadáte klíčová slova, která vás zajímají, a slibují, že identifikují uživatele, které budou následovat a která budou odpovídat těmto klíčovým slovům.

Následující pravidla a doporučené postupy Twitteru

Je dobré si přečíst plnou verzi Twitter podle pravidel a jeho pravidla automatizace. Zde je několik dalších věcí, které je třeba mít na paměti.

Omezení sledujících na Twitteru

Na Twitteru vás může sledovat neomezený počet lidí, ale kolik lidí můžete sledovat, existují omezení. Kdokoli může sledovat až 2 000 lidí. Poté se začnou objevovat různé limity počtu dalších lidí, které můžete sledovat. Záleží na vašem poměru sledujících k těm, které sledujete. Pokud máte tunu sledujících a nesledujete například mnoho lidí, můžete sledovat více lidí, než když máte málo sledujících a sledovat mnoho lidí. Twitter uložil tyto limity na počet lidí, které mohou uživatelé sledovat ve snaze omezit agresivní následující postupy, které jsou běžné u spammerů.

Po většinu času si udělejte vlastní práci

Služby automatického sledování mohou být lákavé, když se pokoušíte rozšířit své sledování na Twitteru. Přesto je důležité zachovat si kontrolu nad svým účtem na Twitteru a vybudovat druh připojení, které přidá hodnotu vašim zkušenostem. Skutečná hodnota Twitteru spočívá ve smysluplné komunikaci, nikoli v počtu sledujících. Z tohoto důvodu je dobré mít se na pozoru před službami automatického sledování.