Skip to content

Co je třeba vzít v úvahu při hledání USB Video Capture

5 de Červenec de 2021
usb 5b2c571efa6bcc0036bd1323

Při výběru zařízení pro snímání videa pro váš počítač může existovat mnoho faktorů. Vzhledem k tomu, že ceny se pohybují od 20 do 200 USD, rozhodování nemusí být obtížné ani nákladné. Existuje však spousta možností (rychlé vyhledávání na Tigerdirect poskytlo 24 výsledků) a zde se pokusíme pomoci vám vybrat zařízení, které je pro vás to pravé.

Používání

Co chcete zachytit? Hledáte zálohu starších VHS kazet? Chcete mít možnost pořizovat televizní pořady a ukládat je? A co vaše videokamera? Vaše první úvaha by měla být vaším scénářem použití. Pokud máte v úmyslu převést starší pásky VHS na DVD, možná budete chtít vyhledat zařízení dodávané se softwarem pro střih videa. Pokud víte, že budete jednoduše kopírovat, software pro vás nemusí být prioritou.

Analogové zařízení k zachycení videa USB od společnosti Elgato

Rovněž budete chtít zajistit, aby zakoupené zařízení pro snímání videa mělo správné připojení pro videorekordér nebo kamkordér, ke kterému se chcete připojit. Není nic horšího než objednat zařízení pro snímání videa, abyste zjistili, že k němu nemůžete připojit zařízení pro přehrávání videa. A konečně, pokud hodláte použít záznamové zařízení pro televizní záznam, můžete místo toho zvážit televizní tuner. Mnoho z těchto zařízení má připojení, které vám umožní připojit videorekordér nebo videokameru, stejně jako kabel nebo satelit.

Cena

Při hledání zařízení pro digitalizaci USB najdete široké cenové rozpětí. Vědět, kolik chcete utratit, vám pomůže s výběrem zařízení. Cena bohužel nesouvisí s funkcemi. Existuje mnoho zařízení, která se dodávají se softwarem, ale stojí méně než ta, která ne. Když začnete nakupovat, nezapomeňte vědět, co jste ochotni utratit.

Funkce

Jak chcete použít video, které pořídíte na svém PC? Pokud chcete jednoduše vypálit videa na DVD, nebudete ve svém zařízení potřebovat mnoho zvláštních funkcí, protože k vypálení těchto disků můžete použít jiný software. Pokud však chcete upravit svá videa nebo je použít na přenosných zařízeních, možná budete chtít hledat zařízení, které vám umožní upravovat videa nebo je převádět do jiných formátů videa pro použití v jiných zařízeních. Jaká spojení také potřebujete? Většina zařízení je vybavena připojením se standardním rozlišením, ale existují některá, která vám umožní zachytit HD video. Většina nových videokamer nahrává video ve vysokém rozlišení a byla by škoda tuto kvalitu ve svých přenosech nezachytit. Další úvaha spočívá v tom, že pokud budete přenášet pouze video z HD videokamery, možná nebudete vůbec potřebovat zařízení pro snímání! Většina dnešních videokamer je dodávána s vestavěným USB portem, který lze připojit přímo k počítači pro přenos a vypalování DVD.

Sečteno a podtrženo

Nakonec výběr zařízení pro snímání není snadný. Možnosti jsou ohromující a při tak širokém cenovém rozpětí je důležité udělat si průzkum. Při rozhodování hraje důležitou roli to, co chcete zachytit, jak to chcete použít a zda chcete upravit svá videa. Stejně jako typ videa, které chcete zachytit. Určitě si udělejte čas a určitě najdete kartu pro snímání videa USB, která je pro vás to pravé.